Skuteczne ćwiczenia na zmniejszenie talii

Zawartość:

Znam jego talii Natalia. Gdzie szerszy pas, tam jest mój Natalia …

load...

Ktoś teraz uśmiechnął. Ale nie jest to kategoria kobiet, którzy nie są zadowoleni z tego żartu. A chodzi o to, że mają cienką talię „osy”, które zostaną utracone z głowy wszystkich mężczyzn w okolicy. Oczywiście, nie każdy ma stać się ulga, jak klepsydry. Ale czasami chce zacisnąć pasa w dosłownym, a nie symboliczna. Nie zniechęcaj się. Zrób coś dla powrotu odchudzanie pasa jest nadal możliwe. Mamy na myśli ćwiczenia aby zmniejszyć talię, która dzień po dniu będą szlifować swoją postać, jak zręcznych rękach rzeźbiarza.

Trzeba spróbować psychicznie na krótkiej spódnicy z szerokim pasem? Nie spiesz się. Po pierwsze, obraz się na bieżni. Teraz spróbuj na hula-hoop. Wypełnij wirtualny obraz długie huśtawki prasy i można założyć, że psychicznie przygotowany do walki o harmonii. Teraz nadszedł czas, aby przejść do szkolenia praktycznego na zmniejszenie obwodu talii.

Kluczem do udanego treningu

Przed maty spread przydatności na podłodze, pomówmy o tym, jak zrobić ćwiczenia bardziej efektywnie zmniejszyć obwód talii.

 1. Zajęcia będą miały żadnego skutku, jeśli nie wejść do systemu. Obiecuję sobie, aby angażować się w każdy dzień o godzinie 10? Tak, wejść, a nie wymyślać wymówki dla nieobecności szkolenia. Tutaj jest to najtrudniejszy do melodii. Trudno jest wytrzymać ciężką harmonogram i codzienne obciążenie po latach bezczynności. Oczywiście, można sobie pozwolić, aby wymienić matę do ćwiczeń miękką i wygodną sofę. To Twój wybór. Ale być przygotowany na to, że każda ze stron korporacyjnych kolegów nie widzę cię w uwodzicielskich sylwetkę sukienki i smukłej talii i pozostanie w moich snach.
 2. Nie przesadzaj. Zdajemy sobie sprawę, że warunek ten jest nieco sprzeczne z poprzednim. Ale nie mówimy o prawidłowości zatrudnienia oraz od intensywności obciążenia. Nie w pierwszym dniu ćwiczeń do wyczerpania. W przeciwnym razie, następnego dnia będzie nie tylko nie będzie w stanie powtórzyć ćwiczenie, ale będzie poruszać się z trudem.
 3. Zmniejszyć talię nie działa, jeśli po treningu będzie nagradzać siebie za swoje wysiłki smażony kurczak lub puree. Szczególnie dlatego, że były dodatkowe cale dzięki bardzo smaczne i zdrowej żywności. Dlatego też, jeśli chcesz schudnąć Umiarkowany apetyt. Nie mieszkam w biegunie północnym? To dlaczego jesteś taki stały rezerwy tłuszczu?
 4. W celu ćwiczenia były bardziej skuteczne, zawsze dokonać pomiarów talii i przechowuje je w osobnym zeszycie. I nie zauważyć, jak wiele korzyści przyniesie tzw „Schudnij pamiętnika”. Otwórz go, gdy nie chcesz zrobić, i magiczne numery nabierają rozpędu, aby być skuteczne.

load...

Ćwiczenia do smukłej talii

 1. Stoku. Najbardziej proste i skuteczne ćwiczenia na zmniejszenie rozmiaru talii. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków i zacząć chude z boku na bok, nie odrywając nogę z podłogi. Pierwsze pięć minut rąk podczas ćwiczeń nie jest zadeystvovany.Na Studia II stopnia podnieść ręce do góry i nadal poruszać się z boku na bok. Ci poczuć jak napięta te skośne? Następnego dnia może przyspieszyć stokach lub aby je głębiej.
 2. Skręcanie. Pozostać w tym samym miejscu, które odbyło się wcześniej. Wyrzucił ręce za głowę. Somknite palma „zamek” na plecach. Teraz zaczynają się obracać korpus obudowy z boku na bok, jakby dla ciebie jest człowiekiem swoich marzeń, a na pewno trzeba się z nim zobaczyć. Tylko nie oderwać stopę ciała.

  Mamy tylko ocenić potencjalne pary. Prowadzenie marzenie jest w sąsiednich ćwiczeń.

 3. Teraz wyobraźmy sobie, że człowiek za plecami tak oszałamiające, że stracił przytomność na nogi. Nie pokaże słabość i włącz bezwładne leżącego na podłodze w celu skutecznego wykonywania. Ugnij kolana. Stopy są nadal mocno zamocowane na podłodze. Ręcznie zwinięty za głowę. Jakby leżysz na słonecznym trawniku i słuchać warbling ptaków. Teraz wyobraź sobie, że mucha osiadł na ciebie. Twoje zadanie – grupy ciało.

  Podnieś ciała (dłonie wciąż za głową), nogi zgięte w kolanach i maksymalnie blisko ciała. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund. Wszystkie twój organizm potrzebuje, aby dokręcić. Zmęczony? Powrót do pozycji wyjściowej.

 4. Nie spiesz się wstać z podłogi. Jeszcze czas, aby nadrobić zaległości z mężczyzną jej marzeń. Najpierw trzeba uzyskać smukłą talię, a potem szturm serce rufie człowieka. Więc ugnij kolana. Wyciągnął ręce wzdłuż tułowia. Teraz podnieś tyłek podłodze. Głowa pozostaje jednak na macie. Trzymać masy ciała w ciągu kilku sekund. Powtórz kilka razy.
 5. I dalej znowu kłamać. Tym razem trzeba będzie tylko przewrócić na brzuchu. Ręce somknite „Zamek” na plecach. Teraz podnieś ciało z maty. Poważnie? To kwiaty. Teraz obróć ciało, najpierw w jednym kierunku, a następnie w innym kierunku. Nie martw się, jeśli na początku tego ćwiczenia będzie wydawać się niemożliwe.

  Pierwsze dwa tygodnie, można uprościć ten problem i po prostu unieś tułów (bez odwracania). Po regularnych ćwiczeń mięśnie się silniejszy, a może nie tylko utrzymać ciało w powietrzu, ale także, aby włączyć go z boku na bok bez trudności.

 6. Następna na liście jest niezbędnym hula-hoop. Nie trzeba drżeć ze strachu. Głównym błędem kobiety przy stosowaniu tego obręcz jest to, że od razu spróbować wybrać najtrudniejszy model. Metaliczny, z kolcami ciężkie i piasek wewnątrz. Ta kombinacja dźwięków nawet gwałtownie. Oraz w pasie hula-hoop zamienia się w prawdziwy instrument tortur. Konieczne jest dla Ciebie?

  Weź moją córką lekką wersję hula-hoop z tworzywa sztucznego i zacząć zajmować. Wystarczy pamiętać, że trzeba obrócić obręcz co najmniej pół godziny. Dopiero potem magicznie przywrócić talii w miejscu. Nie trzeba dodawać, że nie masz czasu, a dodatkowe pół godziny, aby załadować podstawowe ćwiczenia – jest luksusem. Nikt nie mówi, że skręcać hula-hoop jest konieczna natychmiast po podstawowym szkoleniu. Weź tę część ćwiczenia drugą połowę swojego wolnego czasu.

  Na przykład, jeden, gdzie można zobaczyć kolejną serię w lokalnej telewizji. Nie ma potrzeby, aby wyłączyć telewizor. Wystarczy wstać ze swoich miejsc, a cały film równolegle z folią widok skrętu. Więc może dobrze być w stanie połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jesteś zaangażowany w długim czasie, a talia i nie objawi? Czy to naprawdę intryguje natury, nie smażone placki z ziemniakami? Po tym wszystkim, nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się ciałem ulgą. Niektórzy rodzą się z dużych kości, a nie klas nie pomagają poprawić sytuację. Nie martw się, jeśli trafisz jeden z nich. Po tym wszystkim, szczęście nie jest w talii osy. Spójrz. Jak o biednych kobiet z eleganckich kształtów!

Więc przestańcie walczyć z wiatrakami i zwracać uwagę na godność ciała. Być może należy podkreślić zgrabne nogi? Lub ekscytujące czwarta wielkość piersi, który jest tak często zagubiony w kontemplacji mężczyzn? Bądź dobrej myśli!

load...