Skuteczne ćwiczenia na pasie. Jak osiągnąć wspaniały efekt?

Zawartość:

Piękno kobiet – to wspólne określenie. Oczywiście, wielu marzenia o idealnej figurze i doskonałą fryzurę, ale „chcę” i „mieć” – dwie różne rzeczy. Z powodu nadwagi czasami chce się płakać prawo w sklepie okucia, gdy ulubiony strój nie chcą spotkać się w pasie. Ale jak to mówią, smutek łzy nie pomogą. Nie potrzebne ćwiczenia, skierowane właśnie na tej części ciała.

load...

Cienka talia – standardowy kobiecego piękna. A nawet jeśli masz małe piersi i doskonałe uda, talia tylko może naprawić sytuację jako całości. Daje postaci kobiecej specjalną atrakcją i seksualności, wyważanie wszystkie inne proporcje. Aby osiągnąć optymalne rezultaty w zwalczaniu nadwagi wokół talii, trzeba kompleksowego podejścia do tego problemu.

Aktywność fizyczna

Więc pierwszą rzeczą, powinniśmy zacząć od czegoś – ćwiczenia. Nic innego nie pomaga uporać się z Plumper talii. Dobrze, zacznijmy …

load...

Rozgrzewka

Wszelkie ćwiczenia fizyczne należy rozpocząć rozgrzewkę przygotować mięśnie do stresu:

 • W pozycji stojącej porusza się i odpocząć żołądka, należy to zrobić szybko;
 • Spin obręcz do momentu aż poczujesz łagodny zmęczenie;
 • Połóż ręce na biodrach i zrobić ruch obrotowy ciała w różnych kierunkach;
 • Jeśli masz „dysk zdrowia” będzie przydatna wirują na nim kilka minut.

Zestaw ćwiczeń stojący

 • Podnieść kij lub szczotkę (co jest przydatne) i przesuń go nad głową;
 • Niech kij jest na poziomie szyi. Teraz możemy zacząć się obracać w kierunku;
 • Nie zmienia swoją pozycję, po włączeniu w dół zbocza zacząć robić. Upewnij się, że głowa nie spadnie, a ramiona są równoległe do podłogi;
 • Odłożyć kij i położyć ręce na głowie (wziąć palce „w Zamku”);
 • Robimy zgięć bocznych – kolana nie zginać lub pochylić tułów w dół.

Te skuteczne ćwiczenia na pasie w pozycji stojącej powinny być wykonywane codziennie. I każde przechylenie lub obrócenie wykorzystanie 15-20 podejść. Można odtwarzać muzykę i cieszyć się nowych doznań – jak rozciąganie mięśni, bóle trochę schabu, wierz mi, te uczucia bardziej przyjemne niż bolesne.

ćwiczenia złożone leżące

Po poprzednim ćwiczeniu, przenosić w pozycji poziomej – położyć się na macie:

 • Pozycja – leżąc na boku, rękę na jej talii. Druga ręka może podpierać głowę (skupienie), ale można po prostu wyciągnąć go i położyć;
 • Podnieść nogę leżącą na górze – nie zginać w kolanie. Potem odwraca się na drugą stronę;
 • Mamy klęczeć i zacząć squat na lewo i na prawym udzie;
 • Pozycja – leżąc na boku. Teraz nie podnieść nogę i trzymając ją na podłogę, podnosząc całe ciało do maksymalnej wysokości;
 • W górnej części tułowia jest na podłodze. Skrzyżować nogi i unieś je w górę, a łokcie przylegają do podłogi dla równowagi. Dłonie wspierające powrotem, spróbuj rozciągnąć nogi tak wysoko, jak to możliwe.

Należy pamiętać, że ćwiczenia w pozycji leżącej powinny być przeprowadzone 15 razy (nie mniej), przy maksymalnej możliwej amplitudy. Pospiesz się, uważać, aby nie zestrzelić oddech. To nie najlepszy w przestronnej sali, dobrze wentylowany i dotleniona. Nie zbyt twardy siebie – zawsze robić przerwy. Ale powolne treningi nie będzie niczego osiągnąć. Więc wybrać dla siebie „sweet spot” i postępować ściśle daną stawkę.

Ćwiczenia skręcania

Osoby zawodowo zajmujące się sportem, twierdzą, że najlepszy efekt daje się wykonywaniem skręcenie tułowia.

 • Na pierwszym ćwiczeniu, trzeba będzie krzesło obrotowe. Usiąść i zabezpieczyć nogi w jednej pozycji. Zacznij przędzenia na krześle, nie odrywając stóp od podłogi. Ramiona powinny być rozciągnięty przed nim. Każda strona musi być wykonane co najmniej 30 obrotów;
 • Na drugim ćwiczeniu, stać prosto, ręce za głowę celowniku. Pociągnij brzuch i spróbować połączyć lewe kolano z prawego łokcia, potem na odwrót. Trzeba wykonać 20 podejść do każdej strony.

Talia trudne do osiągnięcia – to nie nastąpi szybko, więc być przygotowany do długotrwałego wysiłku. Najważniejszą rzeczą – regularność. Nigdy nie zmieniaj trybu przeprowadzania takich szkoleń na co dzień, można mieć pewność, w osiąganiu celu. Ale mieszkać tylko na proponowanych ćwiczeń nie są tego warte.

Pamiętaj, aby kupić hula-hoop, w mowie potocznej – obręcz. Można go obrócić cały dzień – bardzo pomocne na drodze do jej talii. Wystarczy pamiętać – od razu nie przekręcić obręcz po posiłku i granicznej takiego szkolenia podczas „dni krytyczne”. A więc – wszystko w twoich rękach, tym więcej można zrobić, tym szybciej będzie widać rezultaty. Z biegiem czasu, regularne obręcz może być zastąpiony przez ważoną. Obciążenie będzie więcej, ale efekt jest lepszy!

Zmieniając moc

Obowiązkowy wymóg w dążeniu do smukłej talii – aby zmienić swoją dietę. U kobiet, wrodzona natura – głównie tkanka tłuszczowa powstaje w pasie, więc wykluczyć bułki, ciasta i ciastka. Odmawiają jedzenia po 18-00, chude na owocach i warzywach, w jakiejkolwiek formie, pić soki i wodę mineralną. Ale także z tłuszczu całkowicie niemożliwe do odmowy – wystarczy wymienić olej zwierzęcy w warzywo.

Mięso też, należy spożywać regularnie – do wyboru dania królika, kurczaka lub innego mięsa diety. Pamiętaj, aby jeść słodkie – gorzkie czarna czekolada, suszone morele, śliwki, miód. Kolejny punkt: jeśli godziny pracy nie są celem samym w 17-00, a ty idź do łóżka po północy, a następnie zjeść ostatni raz masz trzy godziny przed snem.

Zmiana stylu życia

Jest bardzo ważne, aby zmienić swój styl życia. Jeśli masz pracę siedzącą, upewnijcie się, że codzienne spacery, rzadko korzystają z windy. Nie trzeba czekać na autobus – lepiej chodzić pieszo z biura do domu lub odwrotnie. Załadować i dać swoje ciało i oddychać świeżym powietrzem. Ile tracimy w życiu, wykorzystując samochody, autobusy i tramwaje!

Jesteś w dążeniu do cienkiej talii? Dobrze, biegać dla zdrowia! Tak, codziennie jogging można umieścić w porządku nie tylko do pasa, ale całego ciała. Poczujesz się znacznie lepiej, skóra staje się naturalny kolor, połysk oczy, a ciało będzie maksimum energii i żywotnością przez cały dzień. Aby to zrobić, trzeba tylko obudzić się godzinę wcześniej, a wtedy masz gwarancję doskonałym nastroju!

Nawet najbardziej skuteczne ćwiczenia na pasie nie będzie w stanie pomóc w całości, jeśli nie jest prawidłowo skonfigurowany. Aby rozpocząć, po prostu kochać siebie – że jesteś już w połowie. Tune tylko wygrać, a potem w inny sposób i nie będzie! Zorganizować dla kompleksu przyjemnych procedur: wędrówki w saunie lub łaźni, masażyści odwiedzić, trzymając sesje aromaterapii. Wszystko to tworzy właściwy sposób.

I oczywiście, przyciągają firmy z jej przyjaciół – razem zawsze jest łatwiej radzić sobie z problemami. Z pewnością będą Cię wspierać, a następnie przejść przez to wszystko będzie jeszcze bardziej interesująca. I dodatkowy bodziec będzie – to będzie wstyd rzucać zaczął się w połowie drogi.

Trochę praktycznych porad

 • Pamiętaj, aby nagrać co dzień zaczniesz klasę i zmierzyć początkową wielkość talii – będą mieć motywację do porównywania wyników;
 • Wskazane jest, aby poinformować męża lub znajomych o zbliżającym się wydarzeniu – to będzie wstyd „iść na odległość”;
 • Nie można zacząć ćwiczyć raptownie, pospiesznie – tylko stopniowo zwiększając tempo i liczbę podejść;
 • Nie należy stosować żadnych leków „cud” – może zaszkodzić ich zdrowiu;
 • Nie idź do pełnego lub częściowego głodu, po prostu dostosować swoją dietę;
 • Bardzo wygodne, aby rozpocząć takie działania w czasie Wielkiego Postu. Jeśli trzymać się z nim, to będzie dobrym pomocnikiem, ponieważ dieta będzie nadal wymienili;
 • Jeśli masz choroby układu moczowo-płciowego, lub problemy z przewodu pokarmowego, należy najpierw skonsultować się z lekarzem;
 • Aby odebrać własnej diety nie jest zalecane – dietetyk może dać tylko kompetentne doradztwo;
 • Podczas karmienia piersią przeprowadzić powyższe działania nie mogą czekać, aż dziecko się starzeją, a nawet wtedy, i go o swojej figury.

A jednak – nie stawianie się być dotknięty iw dobrym nastroju i wspaniałych wyników! Trudno będzie w pierwszym i lenistwo, ale wtedy nie można żyć bez wykonywania rano, na czczo dni i jogging w parku. Możesz zapisać się na basen lub siłownię, możesz być jak aerobik lub uczestniczyć kursy tańca Łacińskiej – to wszystko zależy od Ciebie i Twoich pragnień.

Nawiasem mówiąc, w takim aktywnym stylu życia można znaleźć, a ich los, jeśli życie osobiste nie zostały jeszcze umieszczone. I wierzcie mi, ludzie nie przyciągają wyczerpanych Diety damy ze smutkiem i głodem w oczach. Uśmiechnij się, dbać o siebie, nie wychodzić z domu bez makijażu. Tak, nawet kupić chleb w piekarni powinny być wysyłane w pełni uzbrojony.

Nie zapomnij odebrać luksusowe ubrania (to jest dość drogie) i kupić swoje ulubione perfumy fiolki – wszystko co urocze! Można liczyć na komplementy i uśmiechy, spojrzenia i pytania: „Masz wakacje?”. Pasie … biodro jest w porządku i elegancki – najważniejsze, aby spróbować. Po tym wszystkim, z silnym pragnieniem, aspiracji i inspiracji kobiety mogą robić wszystko, prawda?

load...