Skuteczna dieta na 2 tygodnie: trzy proste na diecie i bez ścisłego wariantu

Wielu dietetyków zgadza się, że najbardziej optymalny czas do natychmiastowej utraty wagi – dwa tygodnie. W tym czasie organizm ma czasu, aby odzyskać od pierwszego stresu spowodowanego ograniczeniem w zwykłych dawkach dostosowuje dostawy nowego menu i przestań dręczyć kochanki głodne bóle brzucha i ogólne osłabienie. To dlaczego nie założyć jedną skuteczną dietę przez 2 tygodnie, a całą kolekcję, z której można wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

load...

Zawartość:

Uważamy trzech najbardziej „szok” dwutygodniowe diety, które dają dużą utratę wagi prawie wszyscy, którzy mogą je wytrzymać.

„Mleko Marathon”

Podstawą „maratonie mleko”, oczywiście, są produkty mleczne. Mleczne dietetycy zatwierdza więcej, ponieważ normalizuje mikroflorę w jelitach. Ale jeśli ktoś nie lubi jogurt, można jeść mleko o niskiej zawartości tłuszczu.

load...

Istotą władzy, która tydzień dzieli się na różne dni kalorii, począwszy od twardej i szybkiego spłukiwania stopniowo zmienia się normalnych porcjach.

Tak więc, przez 1-2 dni cała dieta – (. 50 gramów) litra jogurtu (lub mleka) z 4 kromek chleba lub Khlebtsov. Żywność zaleca się podzielić na 4 przyjęć. Z doświadczenia utraty wagi jest wiadomo, że te dni – najbardziej krytycznym dla organizmu. Jeśli są one przechowywane, reszta jedzenia będzie wyglądać raj.

Aby przeskoczyć w dni kefiru, spróbuj opuścić jeden kawałek chleba w nocy, ze względu na czczo jest bardzo zły sen, a rano – straszny nastrój.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

W 3-7 dni po diecie.

Środa:

 • Śniadanie składa się z filiżanki kawy z mlekiem (może być łyżeczka cukru) + 50 gr. Suszone czarny chleb;
 • Kolacji – nieograniczona ilość bulionu, w którym gotowane chude mięso + 100g. Mięso takie same;
 • Obiad – szklanka mleka, jogurtu lub zsiadłego mleka.

Czwartek-piątek:

 • śniadanie i kolacja w mediach powtarzane diety;
 • Obiad składa się z dwóch jaj na twardo, 100 gr. Grillowane mięsa, 100 gr. Ser, 50 uncji suszony chleb + szklanka kefiru (mleko).

Jak widać, kolacja w dwa dni po prostu królewskich. Nie schować wszystkie produkty w jednym posiedzeniu, bo po czczo organizm nasycony szybciej i po prostu nie vlezut wszystkie te potrawy. Rozciągnąć czas na lunch, jedzenie pierwsza część gdzieś na 12.00, a drugi – o godzinie 16.00.

Sobota:

 • Rano pomarańczowy start w godzinę – jabłko;
 • Obiad – zupa jarzynowa wielu porcji + takim samym tempie chleba;
 • Kolacja – znów pomarańczowa + jabłko.

Niedziela:

 • Rano – 2 jabłka;
 • Wszystkie sałatki dziennie warzyw (wszystko co chcesz, ale bez oleju lub majonezu opatrunków);
 • Obiad – filiżanki zielonej herbaty lub kawy mielonej.

Drugi tydzień – siedmiodniowe powtórzenia cyklu. Waga natychmiast powrócić do 1-3 dni, zwłaszcza w obszarze pasa, potem przychodzi przerwa, aw drugim tygodniu „Move Down” ud i kompletność rękach.

W maratonie „Milk” jest pewien wyjątek: piersi zmniejsza się również, aby każdy, kto chce zachować wspaniały biust, to jedzenie nie jest zalecane.

14 straconych dni średnio od 6 do 12 kg, stosuje się duży nadmiar masy ciała – i więcej.

Białko diety przez dwa tygodnie: efektywne, niebezpieczne, ale

Drugi stopień sprawności wśród diet dwutygodniowych uznane białka. Jej dieta jest bardzo łatwo obliczyć: konieczne jest, aby opuścić menu jedynie produkty białkowe: chude mięso, ryby, jaja (tylko tkaniny białe), a także jako dodatek do dodawania świeżych warzyw i ziół. Wszystko inne – pod zakaz, w tym owoce, gdzie dużo cukrów.

Wag naczynia nie ma żadnych ograniczeń. Uważa się, że na tej diecie, organizm nadal będzie wydawać swoje rezerwy tłuszczu, jak on zatrzymany podaży węglowodanów. Z naszego węglowodanów żywności podjąć komórki energii, a jeśli substancje te są wykluczone z diety, organizm będzie musiał zwolnić energii z tłuszczu. Ale oni też nie są w trakcie diety, a zatem w toku są wewnętrzne rezerwy do ud, pośladków i bioder.

A jednak, ze porcje nie przesadzić warto, bo nadmiar mięsa może prowadzić do zaburzeń nerek, gdyż w tym czasie mogą podjechać cholesterol, krew gęstnieje i zakrzepy mogą tworzyć. Aby uniknąć takich objawów, konieczne jest wprowadzenie dużej ilości w diecie czystej wody (2 l. Dziennie). Ciecz rozcieńczenie krwi i przyczynia się do jej normalnego ruchu.

Na diecie białkowej nie może usiąść do osób z chorobami serca lub naczyń krwionośnych, ponieważ może to wywołać monopitanie pogłębieniem.

„Dieta pięciu szklanek”

Najprostszym i zróżnicowana dieta przez dwa tygodnie między dietach rozważanych „dieta pięć szklanek.” Jest to żywność, która oferuje Elena Makarska – znany lekarz, który pomaga ludziom odzyskać utraconą formę.

Pięć szklanki – to pięć porcji pokarmu dziennie. Z wyjątkiem tłuszczu, ciasta i słodycze, które w jakikolwiek odpowiedniej diety nie są zalecane, można mieć wszystkiego. Ale – w wysokości 250 gram szkła. Ie gotować, nałożyć go w partii szkła w celu ustalenia zasad i zjeść z przyjemnością. Korzyść z takiego menu, które aktualnie komponowania menu potraw jaką uprawiasz jest: zup, zbóż, sałatki, itp

.. Do tłuszczu szybciej Malyshev zaleca prisalivaem już gotowe danie, ale lepiej – zrobić bez soli w ogóle.

Warunkiem tej diety jest, aby pić dużo. Herbata, kawa – nie liczą. Trzeba pochłaniają 1,5 dziennie, a jeszcze bardziej litrów czystej, przegotowanej wody.

Aby oczyścić jelita z toksyn i przyspieszyć metabolizm, lekarz zaleca dietę rozpoczyna się rozładowaniem ryżu dnia. Ie pierwszy dzień jeść tylko gotowany ryż niesolonego. Pm nasączone 250 g ryżu do szkła wodnego do szorowania zanieczyszczeń, które pozostają na powierzchni w wyniku czyszczenia przemysłowego. W wodzie rano wrzenia.

Gotowa potrawa podzielić na 5-6 porcje i podjąć w ciągu dnia, na przemian posiłków, popijając szklanką wody pitnej. Na przykład: 9.00. – Ryż, o godzinie 10.00. – Woda, 11:00 – ryż, 12.00 – woda, itp Ryż włókna czyści się wewnętrzne ściany przewodu żołądkowo-jelitowego i jej przygotowania do aktywnego absorpcji zdrowej żywności.

Rezerwacyjnym porcje

Produkty

Po każdej z tych diet wymaga stopniowego wyjścia. Ściany żołądka przez 2 tygodnie już kurczyć, i nie trzeba, aby powrócić do poprzednich częściach objętościowych. Staraj się nie wychodzić poza 1800-2000 kcal utrzymanie stabilnej masy ciała.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...