Skupienie T25 – pełne szkolenie przez 25 minut dziennie

Zawartość

Co przychodzi na myśl, gdy słyszysz, że ćwiczenia są dobre dla zdrowia? Założę się, że większość ludzi preferuje „diet” rozwinęły silną odporność do takich roszczeń, i wierzę, że zajęcia fitness – za szczególne maniaków kontroli, nie obarczony problemami domowych i życiowych. Warto coś pożytecznego, ale z jakiegoś powodu wydaje się jak przysłowiowa godzinę -poltora powinien spędzić zupełnie inaczej. Ktoś tak zmęczony, że po prostu leżące wokół całego wolnego czasu na kanapie z tabletem, ktoś musi cały pseudonaukowych doktryny na ten temat, co wizyta w salonie piękności daje lepszy efekt wizualny. Cokolwiek to było, najczęstszą wymówką o „sport” – „Nie mam czasu i energii.”

load...

[Powrót do spisu treści]

Skoncentruj T25 przed wymówek

Nawiasem mówiąc, te wypowiedzi są dość słuchania nie tylko instruktorzy fitness na całym świecie, ale również firmy zajmujące się produkcją sportowych wideo. Właściciele P90X i Insanity marek postanowiliśmy pomóc i „ruchliwych”. Beachbody teraz sprzedaje 25-minutowy trening interwałowy, pozwalając osiągnąć imponujące wyniki dla najkrótszym czasie.

Mottem programu – „wystarczy nacisnąć” play „drogą, deweloperzy ostrości T25 wykazał się znakomitą sens w przeciwieństwie do większości twórców nowoczesnej siłowni technik odchudzania, są świadomi, że:

 • Zdecydowana większość kobiet w wieku powyżej 30 lat detrenirovany tak, że .. Nie można wykonać banalnej pompek więcej niż kilka razy;
 • Klubów fitness potencjalnego klienta są w pełni świadomi tego, co jest motywem i określania, kiedy zostanie podjęta decyzja, aby nie iść do klubu fitness Ludzie są po prostu boi, że „ministrowie i patronów świątyni. Fitness „będą śmiać się z nich bardzo wiele, w rzeczywistości, przekonanie, że siłownia powinna pochodzić wyłącznie w formie zbliżonej do doskonałej Różne – tylko pretekst do kpin, z którego najbardziej zmęczony w liceum; ..
 • Pragnienie należy zwrócić na szkolenie całkowicie i budować progresywne obciążenie przychodzi z doświadczeniem zazwyczaj przeszkoleni przez rok lub dwa, aby przestać mylić niewydolności mięśni za pomocą prostego spalania w mięśniach do pracy .;
 • Nawyk niezdrowy dietę i zbyt bogate przezwyciężyć dużo trudniejsze, jeśli osoba, oprócz zmian w diecie, rozpoczyna pociągu intensywnie.

Cokolwiek to było, a fitness 25 minut 5 razy w tygodniu – wystarczająco dużo, aby zmniejszyć wagę, zwiększyć wytrzymałość tlenową i poprawić wyniki sportowe Według American College of Sports Medicine. Łączenie szkolenie krótkie i dość intensywnie z racjonalną dietą, można osiągnąć imponujące rezultaty.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego krótkie szkolenie – jest to dobra inwestycja czasu

To nie jest nawet, że jest na tyle mało, czy nie ćwiczenia zaledwie 20-25 minut dziennie. Faktem jest, że ci, którzy uważają, że lepiej jest, aby nie tracić czasu na szkolenie, jeśli to nie wystarczy, nie wydadzą go, a gdy pojawi się.

W czasach sowieckich, mechanizm ten jest nazywany po prostu lenistwo. Jednak we współczesnych książek o motywacji coraz prześledzić myśl:

 • Nigdy nie zrobić coś, co nie przynosi żadnych widocznych korzyści;
 • Trudne, aby robić to, co mi się nie podoba lub że nie wiem, jak to zrobić, i pokazać, powiedzieć, nikt;
 • Trudne, aby zanurzyć się w jakąś działalność z głowy, szczególnie do zrobienia czegoś nowego;
 • Nigdy nie zacząć robić coś w sposób regularny, jeśli po prostu przyzwyczaić się robić to codziennie

To właśnie z powodu tych obietnic, większość zachodnich trenerów i fitness zalecane codziennej aktywności. Tak, ćwiczę codziennie – to też, jeśli robisz poważny trening siłowy i dzielić się z każdym treningiem. Ale dla trybu obciążenia sekwencjonowania początkujący i krótkim szkoleniu może zrobić to rzeczywistością. A co najważniejsze, te 25 minut dziennie będzie się opłacać – będzie zrozumieć, jakie są zalety przydatności na własnym doświadczeniu i będzie bardziej aktywnie szukać okazji, aby zmienić jego tryb i regularne ćwiczenia.

[Powrót do spisu treści]

Co jest potrzebne do przygotowania ostrości T25

Przede wszystkim, ten program daje umiejętności do pracy z hantlami lub ekspandery. Wolałbym hantle, ale twórcy programu, wraz z zestawem 10 treningów wyśle ​​Ci darmową ekspander, który rozwiąże problem braku sprzętu.

Musisz wykonać 10 czynności zgodnie z harmonogramem kalendarzowym. Będzie to przyzwyczaić się do sposobu większość dzisiejszych zorganizowanego szkolenia dla użytku domowego. I tak, kalendarz wielka dyscyplina, nawet jeśli po raz pierwszy i będzie wykreślić dni z poczuciem odwiedzając mdła ucznia w ciągu roku szkolnego.

Treningi obejmują:

 • Cardio – klasa, składający się z prostych ćwiczeń jak duchy zgiętym kolanem w brzuch i różnych dziurkowania i kopiąc, a także światła skoków;
 • Trening interwałowy w prasie;
 • Trening interwałowy na nogach;
 • Szkolenia

 • Prędkości – w zasadzie takie same sercowo, ale w krótkich odstępach czasu, przyspieszenia;
 • Trening całego ciała, zorganizowany na zasadzie kołowej

W ogóle, jeśli nie jest leniwy i nie do pominięcia, można spodziewać się następujące wyniki:

 • Zwiększyć wytrzymałość tlenową, poprawić jakość snu i poprawę czynności życia codziennego;
 • Wydobycie

 • Podstawowe zdolności motoryczne – przysiady, pompki, skoki i rzuca, a dla początkujących videotrener oferuje bardzo prostą i skuteczną modyfikację podstawowych ćwiczeń;
 • Redukcja wagi – oficjalne raporty witryn mogą być pewni, że ludzie rzucają średnio 5 kg miesięcznie ze znaczną nadwagą, a 3/2 – z umiarkowanym, ze zdjęciami uczestników przekonująco udowodnił, że ludzie tracą bardzo aktywne jest tkanki tłuszczowej, co nie jest zaskakujące, z takim połączeniem trybu szkolenia

A jednak większość z nich próbowała ten kompleks rzeczywiście „uzależnieni” od szkolenia, systematycznego i ciągłego szkolenia z innych programów. I nie jest to, co wszyscy starają się pod prysznicem, maskowania ich brak gotowości do rozpoczęcia agresywne: „Nie mam czasu na tej swojej kondycji”?

load...