Skrypt na Walentynki: ciekawe pomysły na niezwykłe wakacje

Przez dobre szybko przyzwyczaić. Ten przyjaciel nas wszystkich było to prawdą, a prawda do 14 lutego – Walentynki. Niedawno, mamy o nim, ani rozprawy, ani ducha, a teraz mam przyzwyczaiłem – nie odstraszać: popsuć nam prezenty, miłości, uznania i innych zmysłowych kosmetyków. Mimo to jakoś nie wystarcza. Żałuję, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy, od chwili budzi się do błogiego podróż do świata słodkich snów w ulubionych / ulubione ramionach. Rzeczywiście, dlaczego stop z prezentami? Dobry powinien być dużo! Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą więcej, warto pomyśleć wcześniej szczegółowy scenariusz na Walentynki, a wtedy wszystko będzie, jak mówią w czekoladzie …

load...

Zawartość:

Wybór tematu na dzień zakochanych

Romantyczny rano

Zwykle śniadanie przygotowuje kobietę, więc jest to dość logiczne, że w tym szczególnym dniu sztuczna przyjemne z piękną połowę. Pożądane jest, oczywiście, że domyślał się o tym, ale nie mam złudzeń co do pomysłowości mężczyzny: delikatnie napomknąć, może zrozumieć? Jeśli nie masz wystarczająco dużo umiejętności i fantazji, można całkowicie ograniczyć filiżankę kawy, rogaliki i dżemem, ponieważ sprawa nie jest jedzenie … Ale kosztem śniadania w łóżku – to nie jest dla każdego. Nie każdy lubi okruszki na łóżku miłości. I rzeczywiście ma to coś bolesnego. Dla intymnych sąsiadujących par mają opcje romantyczna rano Walentynki i bardziej gwałtownie, na przykład ładowanie w stylu Kamasutry: rzecz jest bardzo mocny i … no, wiesz o tym.

load...

dam ci świt,

Świt świt w languor …

Cóż, poślizg romantyczny rano śniadanie i pierwszy element w naszym planie na Walentynki, i iść dalej.

Walentynki – Dzień niespodzianek

Nawet jeśli data jest 14 lutego wypada w dzień powszedni, nadal można uczynić go wyjątkowym. Proszę o przesłanie swojego ulubionego słodkie sms i mmski ciepłych słów i pięknych zdjęć. Nie skąpić na uczucia i słowa! Jeśli Twoja pasja w pracy słuchania radia, aby jego / jej ulubiony utwór. Bądź przygotowany na małych romantycznych niespodzianek: Walentynki, notatki Miłość, romantyczne symboliki w formie zawieszki, miniaturowych zabawek pluszowych, itp Za kulisami rozwijać słodkie drobiazgów kieszenie, torby, torebki, katalog roboczy, w ogóle, gdzie mogą natknąć się na cały dzień był pełen przyjemnych niespodzianek.

dam ci jeden dzień,

Dzięki obaw, marzeń,

Z jego nadziei, że między nami

Nie ślizgać się po drugiej stronie cienia separacji …

Oczywiście, Walentynki, można dokonywać zmian, jeśli spadnie na weekend: jechać na narty, przejdź do wystawy, w filmie, leżał w łóżku cały dzień … jak Ty. Najważniejsze, że był przyjemny i wzajemnie aktywności prowadzonych wspólnie.

Scenariusz romantyczna wieczorem

Nasz scenariusz na Walentynki nie byłaby kompletna bez romantyczny wieczór z kolację przy świecach … i kontynuacji, lub jej braku: zgodnie z „głębokości” stosunków. Można pójść do restauracji, a można wszystko zorganizować iw ojczyźnie: przekąski, wino, desery, świece, nastrojowa muzyka, telefon i odłączone … Dwoje kochanków serce bije unisono. W zależności od tego jak daleko już jest twój związek może być kontynuacją dzielnego provozhaniya domu z niewielką pocałunkiem w policzek, czy namiętny i żarliwym noc miłości z publikowania przerażający obłęd.

dam wam, a noc,

Szalona noc bez snów,

nocne niesamowite chwile

nie dałem cię …

Fascynująca uciec romans

Jeśli możesz, nie wahaj się doprowadzić do skryptu, który jakieś, takie jak wycieczki do romantycznym zakątku świata: kosztującej ładny grosz, ale masz gwarancję niezapomnianych wrażeń! Gdzie się udać? Na domu

Romea i Julii

Tak, idziemy do Werony, gdzie wszystko tchnie miłością, zwłaszcza w tym okresie świątecznym, kiedy będziemy obchodzić święto Verona w miłości z kolorowymi spektakli ulicznych, zabawnych konkursów, romantyczny targach, degustacja wina i specjalne menu w restauracji z daniami z afrodyzjaków. W

Bajecznym Pradze

Niezwykle piękne miasto, pełne historii i legendach: katedry, zamki, ratusze, mostów. Ręka w rękę, wzdłuż wąskich uliczek może być bardzo długi czas, weź głęboki oddech, po wypiciu filiżanki kawy w jednej z licznych kawiarni i znowu chodzić, chodzić i chodzić. Dla zakochanych, oprócz romantycznej atmosferze, Praga jest gdzie iść i co zobaczyć. To jest tylko jeden Most Karola z jego przekonań, znaków, legend i opowieści. Mówią, że człowiek jest tylko, aby przejść w poprzek mostu kochanka – szczęścia i miłości będzie ich wiecznymi towarzyszami i całować z ukochaną na Moście Karola z pewnością przyniesie szczęście.

światową stolicą

Miłosne

Tak, dokąd udać się na Walentynki, jeśli nie w Paryżu! Jak i ile Uninvented fikcyjne historie miłosne przechowuje je w pamięci. Myślę, mówić o Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Moulin Rouge, too. Ale na ścianie „Le Mur des je t’aime”, w której tak mile dla całej frazy: „Kocham cię”, napisany w 311 językach świata, mało kto wie. W Walentynki, 14 lutego, na niebie w pobliżu ściany uwalniającego białe gołębie. Znanym miejscem pielgrzymek dla wszystkich miłośników znajduje się grób Heloizy i Abelarda i cmentarza Pere Lachaise. Ogólnie rzecz biorąc, w Paryżu, nie będzie się nudzić.

Wideo-poradnik dla miłośników romantycznej podróży

Cóż, przykład skrypt jest gotowy. I szczerze mówiąc, zapomnieć, że kiedykolwiek słyszałem i czytać. Oglądaj swoje ulubione lub powracają w twoich oczach, słuchać swojego serca, a ono samo powiedzieć co, gdzie, kiedy i jak. Jeśli odpowiedź nie przychodzi, wtedy jeszcze nie, jeszcze nie, a ona nie była jeszcze czas …

Nick Levchenko

load...