Skóra ślub: co dać?

Zawartość:

Dzień ślubu jest od dawna przyjęte do świętowania z rodziną. Jest to każda para świeżo robione pierwsze rodzinne wakacje, więc para świętować datę ich powstawania unii rocznie. W tym dniu, nie tylko przeglądanie zdjęcia ślubne i filmy, należy pamiętać, najjaśniejsze momenty ceremonii ślubnej i zabawne ciekawostki, które wystąpiły podczas uroczystości, ale również oceniana kiedyś mieszkali razem w roku, aby ustalić odpowiedni dla siebie najważniejsze części lub planowania przyszłych wspólnych projektów.

load...

Dla każdej rodziny w dniu ich ślubu – specjalny dzień, więc zwyczaju pary wymiany prezentów. Niektórzy przyklejają się do tradycyjnych definicji terminów ślubnych i przedstawione z ich połowy symboliczny dar w duchu naszych przodków, podczas gdy inni podążają nowoczesną modę i przełącz przyjęte w dzisiejszych czasach standard: biżuteria, akcesoria mody, pakietów podróżniczych, a nawet samochody. Niezależnie od poziomu bezpieczeństwa, wszystkie rodziny na ten dzień wspólną – pozdrowienia wzajemnie z innego roku przeżyliśmy razem i dzielenia niespodzianek.


Powrót do spisu treści

Starożytne tradycje 3-lata rocznicę ślubu

Jak zwykle rocznice ślubu są nazwy różnych tkanin, w zależności od liczby lat przeżytych razem i stopnia siły związku. 3 lata małżeństwa w porównaniu z masywnym, ale również kapryśnym i wymagającym skóry, za który potrzebuje stałej opieki, aby zachować swój kształt i połysk, więc ten okres kohabitacji i nazwie skórzanym ślubu. Na podstawie nazwy, do dnia dzisiejszego, małżonkowie są zachęcani do noszenia odzieży i akcesoriów z elementami skórzanymi.

Tradycyjny częścią świąteczny stół jest uważany chleb żytni, z którym mąż i żona powinni być pierwszy zjeść kawałek. Święto oficjalnie zaczyna się dopiero po tej procedurze. Danie główne, służyć w pierwszej kolejności jest rosół z mięsa kromki chleba żytniego lub krakersy z niego. Ten chleb – niektóre atrybut jak bliskość między bohaterami tej okazji, a wszystkich obecnych przy stole.

load...

Małżonkowie wymieniają zwyczajowe prezenty ze skóry, a goście otrzymując produkt, który symbolizować komfort w domu i bogactwa, ale to na pewno zostaną wykorzystane w życiu codziennym. Może być wykonany z pantofli skórzanych, skórzanej związany albumu fotograficznego, a nawet całej skórze zwierzęcia.

Innym zwyczajem ceremonia ślubna jest skóra ubijania potraw: małżonkowie powinni podzielić płytę na jak największą liczbę fragmentów. Im mniejsze są, i im więcej, tym bogatszy i szczęśliwszy w przyszłości powinna być rodzina. Jest stąd i udał się do wszystkich potraw znanym wyrazem zerwania.


Powrót do spisu treści

Unikalne prezenty kobieta

Często mężczyzna połowa ludności w wyborze prezentu nie jest twórczy. Skóra prezent ślubny dla kobiet są torby, buty i rękawice. Oczywiście, jest to lepsze niż nic, ale pokazując sporo wyobraźni, można znaleźć wiele ciekawych opcji na prezenty, które ukochaną osobą będzie rozkoszą.

Miłośnicy wykluczają, oczywiście, będzie musiał spróbować ozdoby skórzane wykonane ręcznie. To może być bransoletki, pierścionki, kolczyki, broszki i wiele innych rzeczy wykonane ręcznie z wielką popularność w naszych czasach. Właściciele dużych ilości biżuterii może również bezpiecznie nauczyć trumnę do ich przechowywania, wykonane ze skóry. Wszystko to można kupić w sklepach lub zamówić przez Internet dla prywatnych rzemieślników.

Ta młoda dama, uwielbia czytać, trzeba zaprezentować swoją ulubioną książkę lub zbiór poezji oprawione w skórę. To przyniesie radość i wskazuje na siebie uwagę ludzi od ich preferencji połowę. Wszelkie zdobyłem pozycja odnosząca się do ulubionych zajęć kobiet wyraźnie podkreślić fakt, że mężczyzna w trakcie jej hobby i popiera jej hobby. I nie ma nic, co trzyma Unię poszanowania osobistej przestrzeni dla siebie.

I, oczywiście, żadna dziewczyna nie da się prezent, związane z utrzymaniem piękna i młodości twojej twarzy i ciała. Certyfikat dla wielu kosmetycznych usług opiekuńczych, kurs masażu lub spa zachwyci i daje niezapomniane chwile szczęścia jego właściciela. W tym przypadku, nawet pośrednio, to będzie obserwowany starych tradycji jako dar związany z pielęgnacji skóry, co oznacza, że ​​może być również uznane za bezpośrednio związane z tego święta.

Możliwe jest przedstawienie prezenty podzielić rekreacja: bilety na koncert, rzadkiej produkcji teatralnej, lot balonem, skok ze spadochronem lub podróż do domu na odpoczynek na weekend. W tych oznak zainteresowania nie ma połączenia z tradycjami skóry, ale wspólnych działań, oczywiście, jeszcze bardziej Rally i daje możliwość cieszyć się wzajemnym towarzystwem.


Powrót do spisu treści

Nietypowe i użyteczne prezenty dla mężczyzny

Skóra ślubne – znak 3-lat życia razem, mając, że kilka dosłownie połączone w jedną całość i poczuć skórę nawzajem. Na liście prezentów, które są często przedstawia swoją żonę, nie jest niczym niezwykłym, łączy je jedno – są wykonane ze skóry. To pamiętniki, portfele, wizytowniki i portfele. Należy jednak pamiętać, do tej pory, trzeba zrobić wyjątkowy prezent. Każdy obiekt może być jednoczęściowa prezent, jeśli sprawiają, że ekskluzywny znak lub grawerowanie.

Ludzi biznesu, którzy cenią swój czas wolny, można dać zegar z luksusowym skórzanym paskiem, właścicieli samochodów – skórzane etui w salonie lub skórzanymi siedzeniami. Kibice oglądający świecie piłki nożnej i hokeja na grach będzie cieszył przez nową skórzaną sofę z wbudowanym barem i oświetlenie. Oryginalny i niezwykły prezent na ślub będzie spersonalizowany skórzany fotel do masażu, wykonane ze skóry.

Miłośnicy wędkowania będą miło dostać bilet na specjalny wyjazd turystyczny do miejsc połowowych, a można zrobić weekendowy pobyt dla dwóch osób w jakimś kolorowym i odludnym miejscu.

Bez względu na dar, ważne jest, aby jeden – jest to specjalny znak uwagę kochającej osoby, i uwagi do siebie – kluczem do silnej Unii i bezwarunkowe wzajemne długi.

Powrót do spisu treści

Symbolicznie uruchomiliśmy i ich znaczenie

Z biegiem lat, emocje są modyfikowane tak, że po kilku latach, może być zaskoczony, aby spojrzeć na siebie i naprawdę nie rozumiem, co sprawia, że ​​są ze sobą tak różne osoby. Uczucie euforii i mocny sens stosunków nowości znajdują się w roku mieszkają razem.

Tylko mądrzy i kochający ludzie naprawdę w stanie utrzymać swoją kruchą jeszcze mały świat i osiągnąć nowy poziom konsolidacji stosunków. Nie najmniej rolę w tym zagrali drobne uprzejmości podane małżonków do siebie, bo codziennie przejawem szczególnych uczuć jest bardzo ważne w początkowej fazie budowania relacji.

Tradycja świętować każdą rocznicę ślubu może odegrać wielką rolę w tworzeniu życia, by stworzyć niepowtarzalny model rodziny z ich zwyczajów i reguł postępowania. Oprócz corocznego szkolenia symbolicznych prezentów do tej pory, to jest możliwe, aby zgodzić się kilka opcji wypoczynku. Może to być wspólny wyjazd do pewnej restauracji, gdzie kiedyś był znajomy pary, gotowania potraw specjalnych, 4 ręce i podniesienie do rangi pierwszego tradycji rodzinnej. Najważniejsze jest to, aby powtórzyć rok po roku działania te prowadzone są wszystkie takie same znaczenie i taką samą wartość przechowywane przez 2 kochających serc, przypominając i potwierdzając, że wszystkie one są nadal rodzina z dużej litery.

Prezenty na rocznicę ślubu może być kosztowne i symboliczne, poważne i śmieszne, zwyczajne i oszczędny – wiele opcji. Ale bez względu na wybór, jest niezbędnym elementem zaskoczenia musi być miłość, opiekę i uwagę.

load...