Skład Boże Narodzenie: Zima florystyka i dekoracje świąteczne własnymi rękami

0. W przeddzień Nowego Roku wszystkim chce zmienić i upiększyć swój dom do najważniejszego święta roku był jeszcze jaśniejsze i bardziej pogodny. I to jest bardzo prawdziwe, bo świąteczną atmosferę tworzy świąteczny nastrój. Początkowo ozdobienia domu na Nowy Rok będzie nie tylko queen-drzewa, ale również wiele noworocznych kompozycji, bukietów i uzgodnień z naturalnych materiałów. Miniaturowe drzewka na Boże Narodzenie, choinki, bukiety, kompozycja z świece i szyszki, niezwykłych choinki martwych gałęzi może być spektakularny dodatek do świątecznego wystroju twórczej lub zastąpienie tradycyjnej choinki. Podczas podziwiania kolęd na łamach połysku wnętrz lub kwiatu sklepów, wydaje się, że aby stworzyć takie piękno może jedynym prawdziwym guru florystyka, zrozumiana wszystkie szczegóły wykonania. Nie mniej ciekawe i pomysłowe kompozycje mogą być wykonane własnymi rękami. I miło jest zrobić w domu z rodziną, a nawet z dziećmi! Z ich śmiałych i nieprzewidywalnych wskazówki na pewno się coś niezwykłego, co oznacza, że ​​w przedniej części czekasz tym samym niezwykłą rok!

load...

Zawartość:

Pro Porady dla domowych

Przygotowania do twórczego

Noworocznym. Przed stworzeniem kompozycji noworocznym ze swoimi rękami, trzeba dokładnie przemyśleć i zebrać wszystkie niezbędne materiały. Najbardziej popytu w świątecznych zimowych bukietów i kompozycji:

load...

 1. Zamknięte sosnowe i świerkowe szyszki, które pomagają ustawić skład żądany dźwięk i utworzyć
 2. Faktury

 3. Spektakularne szyszki do dekoracji
 4. Otworzyć bujnej jednorazową jodełkę
 5. Suchych naturalnych lub sztucznych klastrów jarzębina i kaliny za jasnymi akcentami
 6. Owoc granatu, jako symbol życia i płodności, i po prostu stworzyć świąteczny nastrój
 7. Winorośli i cienkie, giętkie gałązki podać skład rustykalną atmosferę, a także służyć jako doskonałą podstawę do ustalenia
 8. Wieniec – idealną formę dla wiszące Christmas skład
 9. Naturalnych i sztucznych gałęzi drzew iglastych ( świerk, sosna, jodła) – głównym symbolem nowego Roku wakacje
 10. Suszonych pomidorów owocowych – Spice

Zainspirowani ideą stworzenia oryginalnego składu Szczęśliwego Nowego Roku, będziesz miał kolejny świetny powód, by iść z całą rodziną w lesie … na polowanie! Tylko będziemy polować na wszystko mogących posłużyć za kreatywność naszego noworocznego.

Jeśli masz szczęście, podczas leśnych skarbów będzie można uzyskać barwne skupiska jarzębina i kaliny, który nie miał jeszcze czasu jeść drób.

1. Boże ikebana z kiści Viburnum

Rozejrzyj się! Te skarby – tuż przy nogach i pod nosem! Tutaj jest to, na pierwszy rzut oka, najbardziej popularna i ma wyczuwalny shishechka swoje dzieło może być man-made jodełka lub śmiesznego jeża.

3. Rękodzieło z szyszek

Wielki wazon uchwyt może pochodzić z Polypore grzyby. Takie wycieczki – to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni!

Podstawą kompozycji noworocznym może służyć jako suche gałązki, kora, ozdobne kawałki korzeni, kromki pni drzew, winorośli guzowaty, metalowe tace i tacki, ceramicznych i szklanych wazonie, rama wykonana z drutu lub prętów, kawałków pianki.

Dla ustalenia są idealnymi gałązki sosny i świerka, gałęzie pokryte mchem, suche gałązki modrzewia i wapna, dekoracyjne gałęzie krzewów jagodowych z zakonserwowanych owoców, suszonych korzeni, kwiatów i ziół, suszonych owoców, jagód i warzyw oraz świeżych kwiatów – cięte lub w doniczkach, mchu.

Z dodatkowych materiałów może być przydatny klej, gwoździe, glina, piasek, drobny drut, uchwyty igieł, Kwiatowy Piana, rurki, małe pojemniki, ozdoby choinkowe i świece, wstążki satynowe, serpentyny, deszcz i inne błyskotki.

Można też zaopatrzyć się w puszkach i spray ze srebra, złota i białą farbą na glamour połysk-noworocznym. Złoto i srebro mogą być gałęzie, szyszki, orzechy, które, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle zamieniają się w coś wspaniałego i magicznego. Jak wykonać Wieniec z szyszek, już nauczyłem się w

6. Ramki szyszek są dokonywane na podstawie wianki

Ale w tym artykule dowiemy się jak zrobić świąteczne wieńce z gałęzi jodłowych.

Wieniec z gałęzi jodłowych z rękami

Zrób każdy kosmetyczne. Trzeba mieć cierpliwość i prostych materiałów. Potrzebne będą:

 • Krąg pianką, gąbką lub kwiatowy wierzbowe gałęzie, przywiązany do drutu;
 • Sztuczny mech do dekoracji okręgu lub zwykłego papieru do pakowania;
 • Sznurka

 • Konopi;
 • Pistolet

 • Kleju;
 • Dekoracje

 • Do gustu.
 • # gallery-1 {margin: auto; } # Gallery-1.gallery-item {float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } # Gallery-1 img {border: 2px stałe #cfcfcf; } # Gallery-1.gallery-caption {margin-left: 0; } / * Patrz gallery_shortcode () w wp-includes / media.php * /

Wdrożenie nie będzie bardzo trudne dla ciebie.

 • Stosować małą gałązkę do kręgu i owinął je sznurkiem. Jeśli Floral Piana, pierwsze gałązki zatrzymany w gąbkę, a następnie zwijany;
 • Ozdoby wieniec na podniebieniu i zgodnie z wyobraźni!

0.

Zazwyczaj świąteczne wieńce zdobią drzwi, co przyciąga gości w domu i zabawy. Ale można powiesić go gdziekolwiek jesteś!

Nowy Rok składu z rękami na podstawie kwiatowy gąbki

Do składu noworoczny mogą obejmować świeżych kwiatów – hiacynt, frezja, goździk lub pąki róży, kwiatów gąbki kupić „Floral piany” w kwiaciarni.

Wystarczy włożyć elementy niezbędne w masie kwiatowy gąbki

Albo weźmy kwiatowe zielony bańki, w którym jest wypełniony wodą i wstawiono na żywo kwiaty i gałęzie, że skład pozostał świeży i zadowolony z ich dziewiczych poglądów tak długo, jak to możliwe.

Można dużo mówić o pięknie wystrój z własnymi rękami, ale nadszedł czas, aby ćwiczyć. Weźmy:

5.

 • Kwiatowy gąbki wielkości, które trzeba;
 • Pojemnik pod wargą;
 • Skład

 • Kosz;
 • świerkowe gałęzie lli_1;

  Dekoracje

 • Do gustu.

Produkcja składzie:

1.

 • Umieścić gąbkę w pojemniku tak, że wypełnia całą objętość;
 • Cięcie gałęzi o różnych długościach, zwłaszcza przy wyborze estetyczne;
 • Włóż branże, jak chcesz. Głównym warunkiem – gąbka nie powinny być widoczne. Jeśli nie zamykać go całkowicie, a następnie zastosować mech naturalnego lub sztucznego. Można maskować blichtr i zabawek;
 • Włożyć pojemnik w koszu i ozdobić piosenkę do własnych upodobań. Ważne jest, aby nie przesadzić z dekoracjami. Pamiętaj podstawową zasadę Ikebana – wszystko na swoim miejscu!

8.

Ten kosz może być wykonany główny nacisk dekoracji nowego roku, jeśli nie mają gdzie postawić choinkę. Można powiesić go z sufitu, ozdobiony błyszczącymi światłami, lub umieścić go w darach i położył na stole. Nie zapomnij podlewać gąbkę czasem, a następnie twoje gałęzie nie wysychają następny dzień po Nowym Roku, ale zachwyci Cię tyle, ile chcesz.

6.

Oto w jaki sposób można zrobić choinkę, która zachwyci Cię swoją świeżość dłużej niż jeden dzień.

Zima florystyka kompozycje świąteczne

Prosty wystrój wakacje

Prosty, ale bardzo ciepły i wzruszający kompozycja może się składać z ozdobną świecę w kształcie stożków, otoczony pięknym tańcem naturalnych mniejszych gałek. Aby spotęgować efekt stłuczki pokrycie farbą złota lub srebra.

Jeśli chcesz pokrętła otwarte, trzymać je na parze. Jeśli, przeciwnie, w ciepłym pomieszczeniu, powinny być szczelnie zamknięte, obficie posypać jeszcze kwitnące pąki lakier do włosów silnym zawieszone.

Bezlistye stłuczki i gałązki mogą być oryginalny sposób ozdobić, upuść do gorącej solanki, a następnie przenieść się na zimno i pozostawić na jeden dzień. Z wystąpić szyszki i gałązki niesamowitą metamorfozę – są pokryte kryształkami lodu musujące „”.

Stożki mogą być malowane w różnych kolorach, jak na zdjęciu, bo Nowy Rok – święto kolorowe!

5.

Skład Boże Narodzenie z oddziałami

Jeśli niektóre szczególne dziwne materiały pod ręką nie ma, a polowanie las skarbem nie pobiera lub po prostu nie mają czasu, za pomocą suchych gałęzi, pomalowane farbą biały lub srebrny i udekoruj je słodkimi zabawek choinkowych. Kto by pomyślał, że suche nagie gałęzie są tak niesamowite patrzeć na wystrój noworocznym! Spośród głównych oddziałów można dowiedzieć się, twórczego ostry choinkę lub antielku. Jeśli nie masz odpowiedniego stanowiska lub wazony, można użyć zwykły słoik. Na dnie leżał kawałek pianki trzymać gałązki i zadekoriruyte słoik, owinąć mu piękny kawałek materiału i przewiązane wstążką satynową.

Aby nie dużo mądrzejszy, w doniczkach można po prostu umieścić piękne szyszki i przykryć „starter” mech. Po prostu arcydzieło!

Wspaniałe dzieła planszowe

kompozycje kwiatowe choinkowe i gałęzi jodłowych: fotografia master class

Bardzo piękne i niezwykłe spojrzenie kwiaty wśród igieł. Użyliśmy chryzantema, tak długo jak nie więdną, a wygląda jak płatek śniegu. Weźmy:

 • Kwiatowy gąbki;
 • Pojemnik pod wargą;
 • Kosz

 • Lub wazon, można użyć donica lub pola. My – dzianiny garnki;
 • świerkowe gałęzie lli_1;

  Stożki lli_1, orzechy, jabłka, blichtr i inne ozdoby do gustu.

5.

Cały proces tworzenia bukiet kwiatów i gałęzi jodłowych jest pokazany na zdjęciu. Możemy jedynie podkreślić – wyobraźni, aby pomóc stworzyć najbardziej niezwykły bukiet. Mamy tylko dać wskazówki na temat techniki wytwarzania.

Skład Rady na nowy rok obchodów

Najbardziej popularna kompozycja pulpitu. Zbierz ustaleń świąteczne na stół na okrągłych lub prostokątnych płaskich wazony przypominających zwykłe talerze. W centrum wazonie puli będzie wyglądać świetnie ze świętem wyrzucony kwiatów (krokus, Muscari, hiacynt) lub na uchwycie igły można umieścić bukiet świeżych kwiatów ciętych. Do składu okazało harmonijne, duża element nie powinien przekraczać 30 cm. Uzupełnienie ad Narodzenia gałęzi jodłowych, świece, zabawki, srebrnym deszczem i „szronu” na oddziałach (zasadzone na klej rozdrobnione pianki). Posiadacze pot mchu maskowana przez destylację. Nacisk w takich kompozycjach daje dużą świecę.

0.

Aby nie dużo mądrzejszy, w doniczkach można po prostu umieścić piękne szyszki i przykryć „starter” mech. Po prostu arcydzieło!

6.

Szczególną uwagę należy zwrócić na dobór składu drzewostanu, ponieważ może ona być elementem dekoracyjnym. Do wykwintnych świątecznych piosenek idealnych do szkła lub kryształu wazonie lub naczynia. Bardzo oryginalny wygląd stoiska ściąć drzewo, krzesiwo, czyli skomplikowane korzenie i koryazhek. W ramach stoiska może pomieścić najbardziej nieprzewidywalnych rzeczy, począwszy od malowanych pudeł i tureens, a kończąc na starych butów i buty. Jeżeli stanowisko jest nieestetyczne, może dekorować tkaniny, igły, gałęzie puszysty deszcz lub posypać „Snow” z pianki.

08.

Świąteczne bukiety wyglądają wspaniale w szklanym wazonie na nodze. Na uchwycie igły lub mchu poduszce wzmacnia oddziałów. Gięcie oddziałów stacjonarnych z iskrą drutu. Pokrywa drutu mchem. Bukiet dekoracji choinkowe, blichtr i kwiaty.

Oryginalne świeczniki z rękami na nowy rok w tabeli

Na świąteczny stół świeczniki stylowy wygląd okularów lub kieliszki do wina, jak na zdjęciu. Nie ograniczaj swojej wyobraźni! Zachęcaj dziecko do rysowania ścieżki, a zobaczysz jak twój stół połysk wypoczynku i ożywienia.

21.

A jednak, świeczniki na stole noworocznym mogą być wykonane z soli i cukru!

Making Christmas Porozumienie ciepło i szczerość pomóc piękne świece dekoracyjne. Idą doskonale z igieł sosnowych, szyszki, bombkami, naturalnych kamieni, szkła, wody. Kompozycja może być aktywowany przy świecach i oryginalny świecznik, w sposób świątecznie ozdobić go z koralikami i małych zabawek choinkowych. Stwórz wspaniałą jedność „lodu i ognia” pomoc świece, uzupełnioną sosnowych gałęzi, posypane „śniegu” z pianki lub soli.

35.

Manufacturing świecznik ze sztuczną

śniegu

50.

Dla takiej urody, trzeba będzie:

66.

 • Szklanki lub proste przestronne szkła. Do słoja świece mogą okazać się konieczne;
 • Kolorowe lub białe świece;
 • Ciekłego kleju;
 • Cukru

 • Lub soli;
 • Przezroczyste farby w sprayu do mocowania.

Produkcja zajmie Ci 10 minut!

Jest to konieczne, aby pokryć przezroczysty pojemnik z klejem i rolki cukru lub soli, jak na zdjęciu. Następnie wkładamy świeczkę wewnątrz i uzyskać bardzo piękny świecznik. Konsolidować wyniki lepsze posypać powierzchnię lakierem lub szklanych słoikach. Jeśli chcesz, to podciąć „Snow” z gąbką nasączoną akrylu. Takie świece mogą zrobić tyle, ile trzeba do stołu i wystroju domu. Mogą być różnej wielkości, a nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na drogie świece dekoracyjne i świeczniki!

83.

Profesjonalne porady i wskazówki

Sosnowe i świerkowe gałęzie w kompozycjach noworocznych są doskonale połączone ze świeżymi kwiatami. Najbardziej wygrana opcja bukiet zimowego – róże, chryzantemy i goździki. Jeśli używasz świeżych kwiatów ciętych, uzgodnienia często uzupełniać piękny wazon lub statku, który pozwala umieścić kwiaty w wodzie i łatwo je naprawić. Jeśli harmonii z duchem składu miski nie było potrzeby, aby umieścić kwiaty w konwencjonalny słoik z wodą i umiejętnie ukryć je. Również w kwiaciarni, można kupić specjalną gąbkę kwiatów i szyszek lub zastąpić je z małych probówek i pęcherzyków spośród leków.

2.

Gałązki drzew iglastych doskonale wyglądają w bukiety z suszonych kwiatów zimowych: nieśmiertelnika, Astilbe, krwawnika, Kermek feverweed, cape agrest, Echinops, cattails, Nigella, lnu i różnych traw. Suszone kwiaty są tak efektowne i dekoracyjne, w świątecznej aranżacji zimowego może obejść się bez igieł, dając rolę pierwszych skrzypiec suszy kwiaty. Nawet jeśli nie masz czasu, aby rozważnie zastrzeżone suszone kwiaty w lecie, nie rozpaczaj. Ten, kto szuka zawsze znajdzie! Przejdź do dowolnej pustej parceli. Spójrz na wystające ze śniegu poczerniałej trawie – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz! Dudnik, quinoa, trzcina, Krwawnik … prawdziwy skarb! Nie bój się ich, nie brzydki świąteczny wygląd. Oto kolejna okazja, aby dać upust fantazji i włączyć kreatora. Domy oskubane suche trawy i konwertuje malować jasną gwasz czy tempera, srebro lub złoto. Jest to bardziej wygodne, aby to zrobić za pomocą pojemnika z natryskiem, ale można to zrobić zwykłym pędzlem. A będziesz szczęśliwy!

3.

Lekkie elementy roślinne, takie jak suszone kwiaty lub małych oddziałów, mogą być zabezpieczone przez trzymanie ich w oazie specjalnej porowatej, złoże mchu lub zwykła piana. Na bazie pianki jest zamocowana klej stolarski. Podobnie, stałe kawałki mchu, grzybów i Polypore poszczególnych oddziałów. Dla masywne gałęzie najwygodniejszy w użyciu Kenzan – uchwyt metalowy w formie ołowianej tabliczce z mosiężnymi ćwiekami. Jeśli zdobyć tego kenzanom nie uda, w domu, można zastąpić dużej bulwy, które utknęły w kompozytowym oddziału. Jeżeli podstawą kompozycji jest wiklinowy kosz, powinno utorować dno folią i umieścić w górnej części uchwytu i delikatnie zebrać bukiet.

Zdjęcie Pomysły aranżacje i kompozycje świąteczne

2. Ciekawa kompozycja noworoczny mogą być tworzone bez komórek roślinnych …

5.

Luksusowe boa butelka szampana …

8.

2. Wieniec

2.

3.

6. Dokonywanie ad Narodzenia ciepło i szczerość pomóc piękne świece ozdobne 7. Świece są doskonale połączone z igieł sosnowych, szyszki, bombkami, naturalnych kamieni, szkła, wody 8. Aby spotęgować efekt wybojami można srebrzone, złocone lub farby w dowolnym odpowiednim kolorze 9. Kompozycja ze świecami można użyć oryginalnego lub świecznik żyrandol ↑

Master class dla niezależnych projektantów

load...