Skąd wiesz, że płeć dziecka? Oczywistym – niesamowita

Zawartość:

Czy wiesz, co to pytanie, które pojawia się w przyszłych rodziców, zajmuje czołowe miejsce w popularności? To prawda – „Kim jesteśmy ur? ? Chłopiec czy dziewczynka „jest szczególnie istotne dla kobiet -” Chcę wiedzieć, kim chciałbym się urodzić i to „sprawa, że ​​przeszkadza ludziom od wieków, więc istnieje tak wiele sposobów !. Oczywiście, większość z nich nie są dokładne – prawdopodobieństwo 50 do 50, więc nie powinny być traktowane poważnie.

load...

Oczywiście, z wyjątkiem współczesnych badań medycznych – ich niezawodność jest bardzo wysoka. Chociaż czasami popełniają błędy. Ale w każdym razie powiemy o najbardziej popularnym sposobem, aby dowiedzieć się, czy przynajmniej zakładamy płeć nienarodzonego dziecka.

Oficjalna medycyna

Do tej pory najczęstszym sposobem na określenie płci nienarodzonego dziecka – USG płodu. Odsetek niezawodności jest dość wysoka – nie mniej niż 90. Co więcej, im dłuższy czas trwania ciąży, tym mniejsza szansa błędu. Podobne badania do tej pory jest obowiązkowa dla wszystkich kobiet w ciąży, ponieważ jego głównym celem – aby upewnić się, że dziecko jest zdrowe, a sama ciąża przebiega bez jakichkolwiek wad.

W czasie ciąży, przyszła mama przechodzi kilka z tych badań ultrasonograficznych w różnych warunkach. W większości przypadków lekarz na drugim USA – około 16 tygodni – może sugerować płeć swojego okruchy. Ale nie od razu biec do kupić posagu jedynie różowy lub niebieski – tylko przywołanie ewentualnego błędu. Lepiej jest poczekać na następny USG, aby dokładnie wiedzieć, jaki kolor kupić wstążkę zostać zwolniony ze szpitala.

load...

Oprócz badaniu ultrasonograficznym jest kolejnym sposobem, aby dowiedzieć się płeć dziecka i absolutnie autentyczne. I tak jest – badanie materiału genetycznego płodu. Faktyczna procedura jest następująca: macicy wprowadzić specjalne igły, przez który wznoszenia się płynu owodniowego, które następnie badane. Cała procedura odbywa się pod kontrolą USG.

Chciałbym wspomnieć raz – zrobić to badanie w wyjątkowych przypadkach, gdy istnieje ryzyko zaburzeń genetycznych. Oczywiście, w naszych czasach, kiedy mówi znaczki, istnieją kliniki, gotowe do podjęcia tego badania i wyłącznie dla determinacji płci. Ale należy pamiętać, że procedura ta niesie pewne ryzyko dla ciąży – głupio ryzykować swoje życie dla dobra okruchy spotkać ich „chcieć”, prawda? Jeśli to „chcieć” zbyt silny, czekać na badanie USG.

Wróżby ludowe

Tak więc, wszystkie mniej lub bardziej jasne z oficjalnej medycyny. Ale nie zapominaj, że istnieje wiele popularnych sposobów jak dowiedzieć się o płci dziecka. Ale po raz kolejny chciałbym cię zapytać – nie brać wszystkiego do serca. Pamiętaj – to tylko spekulacje, więc myśleć o nich tylko jako sposób wychodzić.

Prawdziwa sprawiedliwość należy zauważyć, że chociaż ludzie znaki, ale bardzo często okazują się prorocze. Z naukowego punktu widzenia jest to bardzo trudne do wyjaśnienia, ale fakt pozostaje faktem – przez wiele lat te znaki zostały potwierdzone w praktyce. Nawiasem mówiąc, dlaczego nadal istnieją do dziś, mimo że sąd jest od dawna w 21 wieku. W związku z tym i wieczne „chcę” przyszłych rodziców.

Można oczekiwać narodzin chłopca

Mądrość ludowa mówi, że należy spodziewać się potomka, jeśli

  • Zmiany w organizmie

Pierwszym z nich jest patrzeć na kobiety w ciąży brzuch – to najlepszy dowód. Jeśli tam mieszka chłopiec, sekcja środkowa ma ostry kształt i podniósł do góry. W uzupełnieniu do żołądka należy zwrócić uwagę na sutki – są one zwykle znacznie ciemniejszy znacznie zwiększając rozmiary.

Zbyt wiele kobiet w ciąży z chłopców zauważył, że często merznu ręce, a zwłaszcza stóp – fakt ten nie jest również można pominąć z uwagi. Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać o tym mówić do swojego ginekologa jak merznuschie ramiona i nogi może oznaczać nie tylko, że światło będzie syn, ale również problemy z naczyniami krwionośnymi.

  • Zmiany w preferencjach smakowych

Wielu woli jest połączony z preferencji smakowych kobiety ciężarnej. Jeśli w trakcie ciąży kobieta chce wyrobów mięsnych, ostrych i wędzone – najprawdopodobniej będzie miała chłopca. Jednak zbyt wiele nadużyć w produktach mięsnych nie jest konieczne, ponieważ duża ilość białka może być dodatkowym obciążeniem dla nerek, co jest konieczne, i tak jest teraz ciężkie czasy.

Można oczekiwać narodzin dziewczynki

Cóż, księżniczka urodziny należy spodziewać się w przypadku gdy:

  • Zmiany w organizmie

Poza widok ciężarnej kobiety sobie serca, córka, bardzo się zmienia, ale daleko od najlepszych. To prawda, że ​​się martwić, że nie warto – po porodzie twoje piękno wróci do ciebie. Brzuch, w którym mieszka dziewczynka często ma okrągły kształt i jest wystarczająco niska. Dlatego też, jeśli rozumiesz – „Chcę wiedzieć, kim mam się urodzić” – przede wszystkim patrzeć na swój brzuch. Jednakże zasada ta jest rzadko działa, jeśli spodziewa się drugiego dziecka.

Sutki praktycznie niezmieniony, a jeśli zmieni – coś lżejszego. Pierś znacznie zwiększa rozmiary, z jednej piersi staje się zauważalnie większa niż druga. A jednak – w przypadku dziewczyna w ciąży siara zaczyna wyróżniać się bardzo wcześnie – niemal od pierwszych miesięcy ciąży. Chociaż lekarze mają wątpliwości, czy można dowiedzieć się o płci dziecka w ten sposób, ponieważ do produkcji siary jest wyłącznie odpowiedzialny za hormonów.

Wróżby Folk

Innym sposobem, by poznać płeć dziecka w łonie matki – chyba. Oczywiście, tylko jeśli wierzysz w nich – w przeciwnym razie maksymalna że można osiągnąć – zdrowy śmiech. To jednak nie jest zły – śmiech przedłuża życie i poprawia stan zdrowia, w czasie ciąży będą bardzo mile widziane.

  • Ręce matki oczekującej

Ta metoda wróżenia nadaje się do przyjaciół i krewnych matki oczekującej – ona sama nie jest niczym wiedzieć z góry nie powinno być, bo to jest bardzo ważny element zaskoczenia. Zadaj Ciężarnej pokazu ręki – czy to będzie rozciągać swoje dłonie w górę, czekać na dziewczynę. Cóż, jeśli, dłonie w dół – chłopca odpowiednio. Nawiasem mówiąc, ta metoda pomogła wskazać, kto jest kobieta w ciąży, wiele razy.

  • Klucz

W tym wróżbiarstwa kobieta w ciąży również nie powinien niczego z góry wiedzieć. Będziesz potrzebował długiego klucza, a sto, w rzeczywistości bardzo przyszła mama. Poprosić kobietę do złożenia klucz i obserwować – jeśli miałaby wziąć go przez długi częściowo czekać na swojego syna, jeśli głowa z – czekać córkę. Ale jeśli w środku – to jest możliwe, że światło będzie dzieci – bliźniaki. Oczywiście nie, jeśli wcześniej miał USG.

  • Pierścień

Aby przeprowadzić ten rytuał, trzeba będzie pierścionek zaręczynowy jest kobieta, która jest w ciąży, długi gwint, a ktoś z rodziny. Bezpieczne gwint na pierścieniu – jego długość powinna być nie mniejsza niż 30 cm, ma leżeć przyszłej matki i wstrząsać pierścień na brzuchu. W takim przypadku, jeśli porusza się w kręgu, wysokie prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki, ale jeśli z boku na bok – oczekiwanie na narodziny chłopca. A im bardziej zaawansowanej ciąży to zrobisz, tym wyższy procent prawdopodobieństwa.

  • Owies

Chcesz, pokażemy, jak dowiedzieć się płeć dziecka przed poczęciem? Dokładniej – nie my, jako popularny mądrości. Mówi – kobieta powinna zawinąć w wilgotną ściereczką kilka ziaren owsa i umieścić pod poduszką w nocy. Następnie umieścić paczkę w dowolnym ciepłym miejscu. Jeśli nasiona zaczynają kiełkować w trzecim lub czwartym dniu, można założyć, że dziewczynki. A jeśli później – chłopiec. Jednak jest to prawdziwe tylko w odniesieniu do pierwszej ciąży.

Oczywiście, to nie wszystkie sposoby, jak dowiedzieć się o płci dziecka – ich ogromna liczba, a każdy z nich ma swoich ludzi, ale tylko mówił o najważniejszych z nich. Mogą wierzyć, można spróbować – Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie ma znaczenia, kto głośny płacz wkrótce uzna się – syna lub córkę. Najważniejsze – że dziecko było zdrowe i mile widziany!

load...