Skąd wiesz, że facet chce odejść

Zawartość:

Być może najbardziej poważna i trudna sytuacja dla kobiety – przerwa z osobą, którą kochasz. Do niedawna, jesteś skąpana w swojej miłości i czułości, oczy błyszczały z radości i szczęścia, i nie było żadnych oznak kłopotów. I nawet jeśli czasami można zauważyć niuanse, mówiąc, że jego stosunek do ciebie zmieniło, po prostu nie chce mi się wierzyć, że bajka się skończyła. A oni nadal czekać i mieć nadzieję na cud – to o wiele łatwiej zrobić, niż podjąć trudną decyzję o separacji. Ale przychodzi moment, kiedy znika z oczu całkowicie i mówi, że to koniec między tobą. Przetrwanie nie jest łatwe, ponieważ mają być opuszczone – najgorszą rzeczą dla każdego z nas. Jak również z góry zrozumieć, co ten facet chce odejść, to nie pozostanie jednym z niczego?

load...

Twój facet przestał odpowiadać na wezwania

Nie każdy człowiek jest w stanie uczciwie i otwarcie przyznają się do swojej dziewczyny na tym, że więcej jej nie kocha. Chłopaki za długi czas podjąć decyzję, aby opuścić, zwłaszcza jeśli związek od dawna – złamać ich nie jest łatwe. Więc pierwszą rzeczą, zaczną robić w tej sytuacji – powoli oddalają się od swojej pasji. Najwcześniejsze oznaki, że twój chłopak chce „Happy Feet” – to jego wieczne rozrywki i niemożność skontaktować się z nim telefonicznie. Od razu sobie sprawę, że coś jest nie tak: po pierwsze, że nie nazywają siebie, wtedy przestaje odpowiadać i połączeń. O miłosne sms-ka i życzenia dobrej rano, można zazwyczaj zapomnieć! Co do zasady, mężczyzna wyjaśnia, że ​​nie ma wolną chwilę na swoich prywatnych rozmów telefonicznych: na rodzinnym wieczorem Abraham pokonania i wymagają natychmiastowej pomocy od niego. I odwraca, biedactwo, jak wiewiórka w kole, i absolutnie nie można mówić do ciebie na komórkę. Co jeśli mówi w tej sytuacji i jak zrozumieć prawdę? Jest możliwe, że człowiek jest rzeczywiście problem w pracy, ale w domu było uciążliwe wymagających jego obecności bez przerwy. Ale jeśli on nadal cię kocha, znalazłby w swoim napiętym grafiku co najmniej jedną minutę, po prostu porozmawiać i usłyszeć swój głos. Po tym wszystkim, że wie, że jesteś niespokojny i obawiają się, że źle się czujesz bez niego. A jeśli unika rozmowy i rozmowy z wami, to najprawdopodobniej stracił zainteresowanie w was i boi się do tego przyznać. Oczywiście, istnieją sytuacje, w których kompulsywne lub zazdrosne dziewczęta nazywają jej chłopak co pięć minut, wymagające regularnych raportów o tym, gdzie on robi. Tutaj też najbardziej kochający człowiek będzie starał się wymyślić sto powodów nie bierze słuchawkę. Jeśli nie cierpią podobny manię i nazywają mężczyźnie kilka razy dziennie, a potem myśleć: Czy to dlatego, że jest znowu „chwilowo niedostępny”, że jego serce już nie należy do ciebie?

Już było ciepło w stosunku

Wcześniej nie można przestać mówić godzinami razem, dzieląc wszystkie tajemnice, wspólnie rozwiązują problemy. A teraz nagle stał się jak obcy patrzy na ciebie z zimnymi oczami i prawie nigdy nie mówi do ciebie. Jest możliwe, że twój związek ma absolutnie nic wspólnego z tym, co on ma pewne nierozwiązane kwestie, o których nie chce z tobą rozmawiać. Ale to jest mało prawdopodobne. Jeśli stary ciepło w relacjach paruje, a następnie zniknął i miłości (lub przynajmniej jego części). A może to była tylko miłość do niego, który rozpłynął się jak Vernal śniegu. W każdym razie, jeśli zauważysz te objawy niewesoły, nie zamykaj oczu na nich. Spróbuj porozmawiać z młodym człowiekiem, nazywają go na szczerość. Jeśli jego głowa jest naprawdę mnóstwo czegoś nie związanego związku, a potem po prostu starają się mu pomóc, jeśli nie, wówczas to słowo. Jeśli zaczyna się uniknąć bezpośredniej odpowiedzi, albo uznaje się, że to nie jest interesujące dla ciebie – spodziewać się kłopotów. Pewnie chce się rozdzielić.

Brak seksu

To jest naprawdę coś, które podczas seksu z moją dziewczyną normalnym facetem trudno odmówić. Wcześniej był to zwykły inicjatorami swoich seksualnych przygodach i nagle zamilkł i przestał postrzegać cię jako kobietę – to jest złe. Jest to kolejny argument na rzecz tego, co on chce cię opuścić. Może po prostu znudziło relacji z wami, a może to była inna kobieta. W każdym razie, trzeba omówić ten fakt z jej mężczyzny i żądanie od niego wyjaśnień. Jeśli celownik nie jest bardzo długo, brak seksu – to zły znak. Nie jesteś jego żona z dziesięciu latach wspólnego życia, którzy są już dość intymnej relacji ze sobą. Jeśli nie ma żadnych problemów zdrowotnych dla Twojego młodego mężczyzny, a potem, najprawdopodobniej, po prostu stracił zainteresowanie tobą. A jeśli nie chcesz usłyszeć od niego fatalny frazę, mówiąc, niech nas nie rozłączy, albo pilnie szuka okazji do poprawy stosunków, lub być przygotowany uderzyć pierwszy.

Niechęć do podejmowania cię?

Jeśli zawsze wielki czas w towarzystwie swoich przyjaciół, a teraz nie ma cię przy mnie, to masz poważny powód do myślenia. Pikniki z przyjaciółmi, chodzić do nocnych klubów, teatrów, imprez firmowych – a wszystko to bez ciebie? Być może, jego świta dawna wiadomo prawdziwą przyczynę swojej nieobecności, a to powoduje, ładną twarz i długie nogi? Chociaż obecność konkurenta w tym przypadku niekoniecznie, wszystko może być znacznie bardziej trywialny: był znudzony swoim związku. Bądź co bądź, niechęć do stawienia się do was w towarzystwie swoich przyjaciół i znajomych można mówić o wielu rzeczach. Być może nie będzie stać w jego oczach zbyt dużo i nie uważał za konieczne, aby wejść do was w kole blisko niego. Gdy poczujesz, że już nie jest „wziąć cię”, natychmiast analizować sytuację i podejmować właściwe wnioski. Ale to powinno być bez fanatyzmu: co, jeśli on ma dobre powody, aby być sam na takich imprezach?

load...

To prowokuje do skandalu

Niedawno, żyłeś w miłości i harmonii, a teraz jest on ciągle prowokuje do kłótni i krzyki? To co się dzieje, kiedy człowiek już nie kocha kobietę i podrażniona od normalnych pozornie rzeczy. Wszystko to jest źle, a nie reklamy: kolacja nie jest smaczne, ubierać się, że nie wiem, w futbolu nic nie ma sensu. A teraz narzeka jak rutyna, stale podkreślając swoje wady – zarówno rzeczywiste i urojone. Kto wie, może on celowo psuje stosunki z Państwem w celu ułatwienia przyszłego separacji. To może sprowokować do kłótni, aby przekonać się, że jesteś osoba nerwowa i skandaliczne. Potem z czystym sumieniem i bez żalu zerwać stosunki z wami. Czasem facet, który chce zakończyć związek, obciążone przez fakt, że rzuca cię – taki kochający i łagodny. Więc on daje szansę, aby zrozumieć, że nie jest twoim bohaterem i pierwsza ucieczka od niego, że udało ci się „zachować twarz”. Nie przegap podpowiedź – związek ze złym humorze, nadwrażliwego mężczyzny nigdy jeszcze nikogo nie zadowolony, nie popełnił. Tak szybko, jak można zauważyć, że zawsze prowokuje do skandali – nie patrząc biegać z nim.

Można zauważyć, że ten facet nigdy nie patrzeć na inne kobiety

Idziesz z facetem na ulicy, a on bezczelnie patrzył na innych dziewcząt …. Zgodzi się Pan, że sytuacja jest patowa. Chyba, że ​​chce rozpalać ogień zazdrości w tobie, jest to poważny dzwonek ostrzegawczy się zastanawiać, czy aby uciec od nadszedł czas? Tyle, ile może go kochasz, nie ważne jak cię zranić – odejść od niego, po pierwsze, ponieważ ten ostatni historia, niestety, nie jest daleko. To tylko wierzchołek szacunku do partnera – zrobić wszystko, że cierpi z zazdrości i upokorzenia. Tylko ktoś, kto nie widzi perspektyw w jedności z wami, nie może sobie pozwolić na bezczelnie przypatrując innych kobiet, a nawet flirtować z nimi. Jeszcze nikt ceniony przyjaciel, który, straciwszy swoją godność, przebaczył mu z innymi kobietami. Taki brak szacunku trudno wytrzymać nawet normalną dziewczyną, więc o tym pomyśleć dwa razy przed kontynuowaniem relacji z nim. Niech go za darmo, prawdopodobnie twój obecny szczęście jest gdzieś w pobliżu – zasługujesz na dużo więcej czci postawę. Dla każdej kobiety jest to bardzo ważny czas, aby zrozumieć, że człowiek nie kocha i chce opuścić. Być opuszczony i samotny – ciężki cios dla samooceny, który może powodowało masowe kompleksy psychiczne. I nie udawać, że wszystko jest w porządku, jeśli zauważy się jego stopniowe wyobcowanie. Gdzie lepiej zrobić ten pierwszy krok „i trudny do rozpraszania, jak statki na morzu.” Przynajmniej nie będzie nieszczęśliwa dziewczyna, zdradziecko opuścił ukochanej, femme fatale, ja, człowiek jak ulał. I to o wiele bardziej przyjemna perspektywa, prawda?

load...