Skąd wiesz, czy kochasz faceta

Skąd wiesz, jeśli facet cię lubi, albo po prostu zdecydowaliśmy się po prostu dobrze się bawić? Co dziwne, ale zwykle dziewczęta nie mogą zrozumieć, jak głębokie uczucia odczuwalne dla niego mężczyznę. Płeć żeńska tylko wydaje się, że widzi silniejszą płeć naskvoz.Konechno, w pewnym sensie tak jest. Ale jak miłość męskiej, a następnie dziewczęta są często ślepy i nie widzę, nawet najbardziej oczywistych oznak. Dziewczyna może być przekonany, że człowiek traktuje ją jak przyjaciela, nawet gdy inni od dawna jasne, że nie ma na głowie. I objawy to tak, że nie zauważają, jak niemożliwe. Zachowanie w miłości człowiek staje się niezwykłe, niekiedy nawet prowokujące. Uderzające jest, a panienka nie zauważył niczego i nie rozumie. I dręczy sobie pytanie: „Jak mogę sprawdzić, czy mam mu przyjemność”

load...

W romans powieści są często silni i dzielni bohaterowie wziąć byka za rogi i otwarcie oświadczyć ukochanej, żyć bez niego nie mogę. Ale to w powieściach. Jednak w rzeczywistości, nawet najśmielszych mężczyźni rzadko są rozwiązywane na takich działaniach, próbując jego najlepiej ukryć go od kobiety, którą kochał swoje uczucia. Jak ona zrozumieć, że młody człowiek w miłości, i nie przegap okazji, aby być szczęśliwym?

W przeciwieństwie do męskiego kochanka z Lovelace

Magazyny różnych kobiecych powiedzieć – pytanie, skąd wiesz, jeśli facet cię lubi, rozwiązany po prostu. Podobnie jak, nie obojętny na kobietę człowiek często patrzy na nią, ściąga jego pasa, zamienia zegarek na nadgarstku, gładkie włosy … Krótko mówiąc, walka bierze niewerbalne oznaki sympatii. Cóż, te sygnały są wysyłane do wszystkich naszych ludzi atrakcyjnych kobiet. A jeśli nasza obecność, niektóre z nich są nękane przez pasek lub zegarki, nie tylko dokonać ostatecznych wniosków. Być może młody człowiek po prostu wybiera się z dziewczyną na jedną noc.

Aby uniknąć rozczarowania, należy nauczyć się odróżniać zachowania w miłości z człowiekiem od zachowania Lovelace-żył. Na co są te różnice?

  1. Jeśli człowiek czuje się jak na kobietę bardzo silnych uczuć, stara się być jej przyjacielem. Lovelace nie jest dobre. Dlaczego tracić czasu i energii na przyjaźni z kobietą, gdy istnieje wiele innych? Gdy ten sam facet zakochany, że nie oszczędza ani jedno, ani drugie, ale raczej starać się jak najwięcej, aby być blisko ukochanej. Ten „domniemany przyjaciel” będzie przy każdej okazji, aby pomóc jej wsparcie w trudnych chwilach, aby cieszyć się jej szczęścia … Może on żadnej wzmianki o jego miłości;
  2. Z zachowania kochanków facetów zauważyć, że ciągle starają się spotkać się z ukochaną. Miłość może stać godzinami poza jej drzwi, pozornie losowo pojawiają się u pań na drodze, nagle denerwować się o tych samych rzeczach, jest zainteresowany, aby stać się częstym gościem w domu swoich przyjaciół. Lovelace do ponownego spotkania z dziewczyną nie jest szczególnie żywe. On jest zajęty, głównie przez siebie, i nie zamierza na kogoś zmienić swój styl życia. Jest oszustem teraz bardzo podniecony, aby opiekować się młodej damy, i jutro, i nie myśleć o jego istnieniu. Zachowanie człowieka w miłości jest takie zapominanie nie jest obecny. Chce zobaczyć ukochaną, aby komunikować się ze sobą, aby zdawać sobie sprawę z ich zainteresowaniami i aspiracjami. Więc stara się odwiedzić to samo miejsce, i to jest;
  3. Zakochany facet dla pań sercu robi to, co jest niezwykłe. Potrafi cierpliwie czekać na nią blisko salonie kosmetycznym, odkładać ważnych rzeczy do zrobienia, aby spełnić żądania nieznaczną dziewczynę, dla niej zapoznać się z tymi, którzy są antypatyczna do niego, obserwując i niezbyt przyjemne rzeczy, i tak dalej. Lovelace zwykle idzie tylko zadowolić siebie i mają niewielki interes w tych wygodne tam z kobieta czuje. Człowiek jest kwestia czułą opieką więcej niż kwestia własnej wygody. I próbuje robić to, co lubią kobiety;
  4. Gdy mężczyzna miłość, to zazwyczaj w obecności ulubionych staje się niezgrabny i nieśmiały lub odwrotnie, ostre, gryzienie nawet hamovatym. Przyjazny, towarzyski i adekwatne, nagle zaczyna zachowywać się agresywnie lub ponuro milczy, starając się nie spieszyć się do oczu. Clever może wyglądać głupi, wesołych – ponury pesymistą, zawsze pewność osoby – AN niezdecydowany i zdezorientowany. Jest to normalne zachowanie w miłości człowieka. Jeśli mamy ludzi – to coś więcej niż przedmiot ambicji satysfakcja (jak dla Lovelace), jego zachowanie koniecznie zmiany w naszej obecności. Lovelace mogą zachowywać się inaczej w obecności pięknej kobiety, ale wszystkie ich działania będą skierowane do jej uwiedzenia;
  5. Człowiek w miłości często rozpoczyna się przed wybrańcem wzburzyć, pokazać swoje osiągnięcia, wymyślać, ershitsya, bohaterstwo. On naprawdę chce pobudzają wyobraźnię młodych pań w żaden sposób, więc fantazji i zachowań młodych ludzi może być dość lekkomyślny i niespójny. Lovelace też zawsze działają racjonalnie, celowo i logicznie. Połóż swoje przekonujące działania spójne, uprzejmy maniery i rycerski.

Cóż, tutaj, być może, i wszystko z głównych różnic pomiędzy zachowaniem miłośników chłopców na zachowanie ludzi, w których sercach nie ma miłości. Są łatwe do zobaczyć, czy ona tego chce. Musi tylko być nieco bardziej wrażliwi na ludzi wokół. Obojętny do młodej damy, młodzi ludzie są unikalne i wyróżniać się z tłumu. Wyróżniać i umiejętne oszuści, ale różnica jest taka, że ​​nie są one zdolne do lekkomyślności. Kochający ludzie są często ekstrawaganckie i można wyrzucić cokolwiek.

load...

Czyny ludzi w miłości

Mówiliśmy już o tym, że zachowanie ludzi w miłości są często przypomina zachowanie jest lekko przesunięty osoby. Są ciągle na coś zapomniane, coś do stracenia, nie pamiętam co dzień i rok, głośno śpiewać w pracy uruchom omijając uśmiech bez powodu, i tak dalej. Kochankowie nie szczędzić pieniędzy na swoich bliskich, pisać wiersze dla nich wykonać nietypowe dla ich czynów rodzaju, dzielnych, zazdrosnych i skandale są obrażeni bez powodu.

Gesty postrzega zachowanie kochanka faceta – wszystko odróżnia go od innych. Miłość może zmienić człowieka nie do poznania, a w siłę kobiet, aby te zmiany pozytywne. To wspaniałe uczucie i może niszczyć i tworzyć. Jaki będzie jej wynik, to zależy tylko od nas kobiet. Nie zauważając kochać mężczyznę, możemy zniszczyć wiarę w szczęście zawsze. Odpowiedzieć na nią, aby uszczęśliwiać. Więc bądźmy uprzejmi i powodzenia w życiu małżeńskim nie przejdzie z nami! Po tym wszystkim, jeśli zadać sobie pytanie: „Skąd mam wiedzieć, czy kocham mojego chłopaka?” Wtedy to osoba, z którą chcesz się połączyć swój los.

load...