Skąd mam wiedzieć, że zakochałem się w faceta, a co twoje uczucia są wzajemne?

Zawartość:

„Love opada nagle, gdy nie szukasz …” Są to słowa piosenki, która była popularna dekady temu. Ale nawet dzisiaj, kiedy to dźwięki z ekranów telewizyjnych, trochę serce zatrzymuje się i chcesz śpiewać razem z nią wykonawca.

load...

Więc, co to jest – miłość? A skąd wiesz, że „nalot” to ona – że duże, jasne i trwać przez całe życie? To wszystko czeka na, ale boją się, że jeśli nie przyjdzie, nie zauważy, nie rozpoznają i miss. Tak często świeci trochę miłości w pośpiechu, aby wziąć z miłości. Więc jakie są oznaki prawdziwej miłości? Skąd mam wiedzieć, że facet zakochał się za prawdziwe, a nie po prostu porwać ciebie?

Miłość – uczucie doświadczają tylko osoba. To jest – uczucie głębokiego współczucia do członków płci przeciwnej. To jest – ofiarna miłość, jeśli chcesz, aby chronić go od wszelkiego zła, dbać o to, aby człowiek, aby stać się szczęśliwy, dając mu wspaniałych dzieci.

Miłość – jest darem Boga. A jeśli chodzi, życie jest piękne! Lekkie uczucie wypełnia serce i duszę, chcę śpiewać, latać, aby stworzyć! Ten twórczy uczucie wielu poetów, artystów i pisarzy stworzyliśmy najlepsze prace poprzez jego muzy, którego namiętnie kochali.

Czym jest miłość

Wiele osób zastanawia się, co odróżnia miłości od miłości. Jakie są objawy w prawdziwej miłości, a co – w miłości?

Uczucie miłości może pojawić się nagle i, jak mówią, od podstaw. Nagle zaczęli dostrzegać przeciwnej płci w zachowaniu człowieka jest coś, czego jesteśmy bardzo zadowoleni, aby zobaczyć, na przykład, jak się porusza, jak się uśmiechać, jak odwrócić głowę, etc. To prowadzi cię do rozkoszy i rozpala pragnienie.

load...

Gdy go dotknąć, trzeba emocje, drżenie ciała, albo palpitacje serca. Oznacza to, że miłość opiera się na czysto fizycznych doznań. Jest to szkodliwe, ponieważ może sparaliżować wolę i siłę przestaje odczuwać rzeczywistość życia.

Jeśli miłość nie jest obsługiwana stosunków seksualnych, nie jest trwałe. I płeć w tym przypadku nie jest gwarancją relacji długoterminowych.

Kiedy człowiek jest zakochany, on idealizuje swojego partnera, starając się mówić o tym, aby ukryć wszystkie jego znanych wad. Jest obserwowany przez przyjaciół i członków rodziny, nie zatwierdzenie połączenia.

Miłość jest egoistyczna. Każdy partner stara się uciec od siebie tylko tym, czym jest zainteresowany. Ona towarzyszy częste kłótnie, które ostatecznie będą przeważać w relacji.

I najważniejsze: miłość nie znosi podziały, nawet krótkie. Jeśli tak się stanie, to umiera nie pozostawiając ból. Facet i dziewczyna jest łatwo zapomnieć siebie.


Jak znaleźć miłość

Prawdziwa miłość istnieje! I będzie to poczuć! Wszakże wszyscy na poziomie genetycznym, zna to uczucie. Otrzymał bezcenną lekcję miłości od matki w chwili poczęcia i rozwoju płodu. Nawet bardzo młody chłopiec i dziewczynka już wie, jak kochać.

U dorosłych, główną cechą, gdzie można znaleźć miłość, jest to, że partnerzy czują zgodność znaków, mają wspólne interesy i wartości, opiera się nie tylko na przyciąganiu fizjologicznej. Zakochanie, czują pociąg do siebie, duchowej bliskości i komunii.

Kiedy ludzie się zakochują za prawdziwe, że chce lepiej, ma nowe cele samoocena i życia. Zajmuje partnera jak to jest, z jego pozytywnymi i negatywnymi cechami. Kochające serca mogą wczuć i postawić się w drugiej osobie. Ich związek nie jest obojętność. Wszystkie problemy można rozwiązać w szczerej rozmowie bez obelg i zniewag.

Kochający mężczyzna i kobieta uzupełniają się nawzajem dobrze i pozytywnie wpływają na siebie nawzajem. To zobaczyć rodzinę i przyjaciół, a więc akceptują ich związku. Ponadto, prawdziwa miłość nie boi separacji, a nawet dłużej. Wzajemne zaufanie towarzyszy ich związku.

Ale ta miłość jest namiętna i gorąca, z sercem bijącym i wielkim pragnieniem bycia blisko bliskiej osoby, aby dać mu wszystko o sobie bez zastrzeżeń. Kiedy kochasz, uczucia, jak mówią, i boli bardziej bolesne i bardziej przyjemne i szczęśliwi, aby głębię! Ale w tym samym czasie człowiek jest spokojny i pewny siebie, cieszyć się życiem, bo miłość pojawiła się w nim!

Nigdy kochać się dzieje, jak samo życie. Ona nie może znieść monotonii. W jakim kierunku będzie przenieść swój sens, to zależy tylko od Ciebie. Radość i śmiech, smutek i łzy – wszystkie przychodzące i wychodzące kiedy następna osoba kocham, zrozumieć i wspierać Cię w każdy sposób.


Skąd mam wiedzieć, czy facet lubi i kocha swoją dziewczynę uwagi

Młoda dziewczyna pierwszy poczuła dziwne podniecenie w moich piersiach na widok młodego mężczyzny. Ucieszyła przez to jednocześnie przerażające. Co dzieje się z nią? A skąd wiesz, że facet zbyt prawdziwie w miłości? Ona chce, aby zrozumieć, jakie są oznaki miłości mężczyzny. Tak, jak i kobiety, too. To kiedy możemy z całą pewnością powiedzieć, że przyszedł:

 1. Jesteś młody człowiek spotkał się niedawno, ale czujesz, że już od dawna znane. Chcesz z nim porozmawiać, podzielić się swoimi przemyśleniami i wszystkie rozmowy o siebie. Guy zbyt szczery toboy.Tak dzieje, kiedy można spotkać właściwą osobę dla siebie, i uważają, że jest bardzo łatwy.
 2. Facet zawsze troszczy się o ciebie. Jeśli martwisz się o niego, pomóc mu, a chcesz zobaczyć uśmiech na jego twarzy, to ty też kochasz tego faceta.
 3. Unika kłótnie z tobą, gotowe do jakiegokolwiek kompromisu. Bardzo dobrze, jeśli jesteś zarówno w stanie poświęcić wszystko dla dobra drugiego, to jest bardzo trudne do znalezienia kompromisu w rozwiązywaniu problemu w niektórych przypadkach. Więc to pomaga w miłości.
 4. Ty i ten młody człowiek nie ma wspólności interesów, czujesz się tak samo. Obaj mają podobny stosunek do miłości, życia i relacji. Jest to dobry znak.
 5. Wszystkie twoje myśli są włączone do faceta. Cokolwiek pracował, bez względu na to, co praca wykonywana stale rodzi się pytanie: co by zrobił, a jeśli mu się podoba?
 6. Nie zauważył młodzieńca wady idealizuje go. Pomimo faktu, że przyjaciel powiedział ci o nieprzyzwoity strony jego charakteru, nie zwracać uwagę na to, ty – wszystko tak samo, jak to, co jest. Ale nadal należy uważać, aby nie dać się.
 7. Obok niego czujesz się pewny siebie i spokojny, zaufaj mu swoje sekretne myśli, zachowuje się w sposób naturalny, bo mam nadzieję, że będzie ci zrozumieć w ogóle.
 8. Większość wolnego czasu spędza z ciebie człowiek. Lubi rozmawiać z tobą, a ty nigdy nie znudzi, cokolwiek robisz.
 9. Słuchanie muzyki, nagle zauważył, że pieśni miłosne nabyły szczególny do was dotknąć duszy. To może oznaczać tylko jedno: ciebie to jest lekkie i delikatne uczucie.
 10. Nie podrażnia Człowiek dziwactwa, jego śmieszne nawyki. Postrzegasz swoje działania za pewnik, bo lubi robić. On też jest gotowa spełnić wszystkie swoje działania, a każdy z twoich sukcesów prowadzić go w zachwyt.
 11. Pocałunek stał się czymś więcej niż tylko pocałunek dla ciebie. Jednocześnie czujesz prawdziwą rozkosz, poczujesz się w siódmym niebie!
 12. Zaczynasz budować wspólne plany na przyszłość, marzenia o wspólnym życiu. Tak, kochasz i jesteś gotowy do budowania rodziny. Ale nie najbardziej zrobić taką propozycję, aby nie odstraszyć faceta. Jeśli jest on gotowy do małżeństwa, można stworzyć rodzinę wkrótce.

Szczęście czeka na ciebie przyjść!

Nie myśl, że nie zauważy miłość, że będzie stroną. Świat jest ułożony tak, że każdy spotyka swoją bratnią duszę. Wystarczy czasu, aby spojrzeć na nią. A jeśli człowiek śpiewa duszy od ciebie, a twoje serce jest gotów wyskoczyć z klatki piersiowej, – wiem, że to ty masz miłość!

Cóż, jeśli nadal są wątpliwości i boją się popełnić błąd, ponownie przeczytać artykuł, ale w stosunku do siebie. A na pewno zrozumiesz, poważny sens, czy istnieje lub nie masz prosty miłość. Ale w każdym przypadku, należy wiedzieć, że szczęście czeka na ciebie przyjść!

load...