Singapur: Przyszłe Atrakcje

Czasami jest to szkoda, że ​​podróż w czasie jest możliwa jedynie na kartach powieści science fiction. Człowiek żyje nieodpartą ochotę na spojrzenie w przyszłość. Peep co najmniej jedno oko. I nie wiele osób wie, że ta podróż może stać się rzeczywistością. Trzeba tylko chcieć kupić bilet i udać się do jednego z najbardziej niezwykłych azjatyckiej miasta-państwa. Singapur znajduje się na wyspach w Azji Południowo-Wschodniej, oddzielona od Półwyspu Malajskiego wąską cieśninę Johor i zajmuje strategiczne położenie na skrzyżowaniu Europy, Azji i Australii. Teraz jest największym ośrodkiem komunikacji, handlu i turystyki. Nazwa Singapur mają zarówno państwa, miasta, wyspy i rzeki. W sanskrycie oznacza „Domu lwa.”

load...

Wybór czasu podróży, należy pamiętać, że Singapur – kraj o klimacie tropikalnym monsunowej, temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie na poziomie +30 – + 32 ° C. Deszcze w ciągu roku, od listopada do lutego na wyspie bombardowani squally prysznice.

Leć na wycieczkę do Singapuru jest to możliwe, nie sporządzający wizy przez 4 dni (bezwizowego wjazdu do wszystkich 96 godzin) na bezpośredni lot z Warszawy w ciągu zaledwie 10,5 godziny. I to będzie dzień wypełnione najjaśniejszych wrażeń. Singapur – jego atrakcji, najśmielszych prognoz dać realnuyuvozmozhnost korzystają z osiągnięć cywilizacji, do której Europa Prim kolejne sto lat. Wątpliwości? Spróbujmy porównać. Każdy europejski cud Singapurze jest w stanie przeciwstawić się kilkanaście własnych. Będzie niewątpliwie potrzebujemy faktów. Cóż, przymocować, idziemy w przyszłość!

Odpowiedź Singapur Chinatown

Chinatown jest każdego szanującego się miasta w Europie i obu Amerykach. Wiele osób z tego kraju są rozliczane na całym świecie, tworząc diasporę. Ale w przeciwieństwie do innych krajów, Singapur nie jest ograniczony tylko do jednej czwartej chińskim istnieje Arab Street i Little India danym obszarze.

load...

Chinatown jest ośrodkiem kultury w Singapurze. Pomimo faktu, że w połowie 20. Wieku większość kwartału zostało zagubione wśród pozostałych budynków są te, które są przykładem bogatego dziedzictwa starej chińskiej architektury. Świątynie i tarasy, stare struktury rynków i sklepów. Wystarczy wyobrazić sobie przez chwilę cała ulica wyłożona kolorowymi małych sklepów, gdzie można kupić wszystko, od ręczników papierowych specjalnym czajniki Dwuściankowa do parzenia herbaty. A wszystko to w towarzystwie głośnych okrzyków kupców, zapach egzotycznych food, tu i tam, położony w ramy tradycyjnych chińskich latarni. Nawiasem mówiąc, wśród nich odrobaczone polską restaurację z polskim, na wniosek chińskiej nazwy „Kebab”.

Liczne świątynie uzupełniać już kolorowe ulice. Sri Mariamman Temple – najbardziej malownicze indyjska świątynia, ozdobione postaciami bogów, ludzi i krów. Jest głównym sanktuarium hinduistycznego wyspie. Świątynie Wak Hai Cheng Francji, wyżyny, Durga świątynia, Kongu Meng San, Siong Lim – znany nie tylko i nie tyle atrakcji Singapuru, ale także arcydzieł architektonicznych skali Azji.

W indyjskim kwartału, nie można oprzeć się wrażeniu, że jesteś w Indiach. Pamiętaj, zdjęcia z filmów indyjskich i przedstaw się, na przykład, w centrum jednej ze scen z piosenkami i tańcami. Święto przypada na ciebie, od razu angażując się w tańcu. Jest to konieczne, aby podnieść oczy i widać posąg siedzącej Buddy i Świątynia tysiąca świateł; Daje to wrażenie, że świece są z oddychaniem w tym samym rytmie z wami. Można nawet pomyśleć, że pojąć mądrości dostępnej tylko joginów, przyszedł do swego oświecenia, a jeśli chcesz, możesz łatwo wejść do nieba.

Sari pestreyuschie jasne, jak skrzydła ptaków raju, lakierniach, elegancka biżuteria złota, odurzający zapach przypraw. A wszystko to na tle jałowych czystych chodnikach. Jest to chyba jedyna rzecz, która nie pozwoli ci zapomnieć, że jesteś w samym sercu Singapuru, nie w dzisiejszych Indii.

Arab Street może odwołać się do fanów okazja. To okazja dla dobrego powodu. Produkty wykonane z jedwabiu, batik, bawełna. Piękne ręcznie robione dywany. Wszystko to bogate bazary, przedstawił jego oczy leniwie spacerujących turystów. Ale jeśli myślisz, że względna młodzieży arabskiej ulicy nie pozwala jej mieć wartości architektonicznych, mylisz się. Meczet Hajj Fatima, drobna i elegancka, jak kobieta Wschodu, z jej spadkiem wieży, głównego miasta meczecie Masjid Sultan, złotą kopułą, które mogą być widoczne z daleka, i, oczywiście, pałac Istana Kampong Glam jest obecnie Muzeum Malay – stosunkowo mała obszar zebrane skarby trzech starożytnych cywilizacji.

Fun Island

Wyspa Sentosa znajduje się zaledwie 500 metrów na południe od Singapuru. Przetłumaczone z Malajski jego nazwa oznacza „spokój”. Jest to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców kraju i turystów. Wokół wyspy wiele wysp mniejszych, łączące głównych ścieżek wisiorek. Ci, którzy po raz pierwszy przybył na wyspę Sentosa, można mieć wrażenie, że wszystkie atrakcje Singapuru są zbierane na tej trzy kilometrowej wyspie.

Jeśli spojrzeć na wyspie jako całości, to bardziej przypomina miasto przyszłości. No budynek nie powtarza się dwa razy. Liczne atrakcje, lunaparki prześcignąć nawet Gonkogsky Disney Land.

Vulkanolend, które mimo swojej nazwy, nie opowiada o wulkanów. W najdrobniejszych szczegółach, można poznać historię powstania świata, kontynentów i powstania życia na Ziemi. A wszystko to nie jest uciążliwe przewodnik narzekania, a za pomocą atrakcji, wśród których znajdują się bardzo wiele.

Butterfly Park, który jest domem dla ponad 300 gatunków tych pięknych stworzeń, wszystkie rodzaje owadów, chrząszczy z olbrzymich Herkulesa, a kończąc na mrówki, i ponad 7000 ptaków egzotycznych.

Prawdziwy skok w przyszłości będzie park rozrywki Universal Studios. To przejażdżki jakby wyszedł prosto z najsłynniejszych filmów wyprodukowanych w wytwórni filmowej uniwersalny. Wtedy ty i futurystycznych metropolii, a goście z całego świata, a także pozostałości dawnych ras i cywilizacji, a tridesyatom królestwa naturalnej wielkości, a Park Jurajski. Najważniejsze – aby mieć czas, aby zobaczyć wszystko.

Ale Singapur atrakcje – nie tylko wszelkiego rodzaju atrakcji i lokali rozrywkowych, jest również flory i fauny wyspy.

Dżungla w środku metropolii

Co jest naprawdę uderzające w Singapurze – jest mnóstwo orchidei. Wydaje się, że każdy dostępny kawałek ziemi porośnięty tych arystokratów fauny. Możesz cieszyć się dziwaczne kompozycje storczyków w parkach oraz w holu. Nie jest to jednak jedyne przedstawiciele dżungli, które można zobaczyć w Singapurze.

Zoo Singapur jest bardziej jak wycięte z dzikiej wyspie niż zoo w naszym rozumieniu tego słowa. Bez komórek, zwierzęta są w ich naturalnym środowisku. Leniwie spojrzał na turystów, pingwiny i strusie – bo to jest cud! – Te białe tygrysy.

Singapore Botanic Park jest trudne do opisania słowami. Nie ma potrzeby, aby odwiedzić. Jest możliwe, aby stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że to piękno nie znajdziesz nigdzie indziej. Swan Lake, Fern Valley, palmy aleja, ogród imbir i, oczywiście, orchidea w ogrodzie. Nazwy mówią same za siebie. I pamiętać, że nie jest to tylko nazwa, jeśli jest to Fern Valley, tutaj są gromadzone wszystkie rodzaje paproci, które mogą być tylko wtedy, gdy aleja palm, nie ma takiego rodzaju dłoni, które nie mogły znaleźć tutaj.

Raz na wysokości 200 metrów nad ziemią, na dachu kompleksu hotelowego, wydaje się, że interesujące miejsca, w Singapurze i dotarł do nieba, bo to wielka wysokość jest park. Unikalna stworzenie inżynierów Singapuru. Ponad 200 gatunków drzew z całego świata. Mimowolnie przypomniał z Wiszące ogrody Semiramidy. Tutaj, na wolnym powietrzu, znajduje się basen. Można również powiedzieć, że w Singapurze dzisiaj jest jednym z siedmiu cudów świata.

Nawiasem mówiąc, nie jest to jedyna platforma widokowa, z której widać całe Singapurze. Diabelski młyn w Singapurze – jest również jedną z atrakcji. Po pierwsze, jest to bardziej Londynie przez 30 metrów, a po drugie, z najwyższego punktu, 165 metrów nad ziemią, w pogodny dzień można łatwo zobaczyć nie tylko rozprzestrzenia dół miasto przyszłości, ale także wybrzeża Indonezji. A między Singapurze i Indonezji, ni mniej ni więcej – 45 kilometrów.

Singapur Atrakcje w stanie zaskoczyć, zachwycić i podbić wszystkich. Tyle niezwykłe, oszałamiające wizualnie, że gdy odwiedził, chcę wrócić i nadal wędrować na wyspie i wspaniałego miasta. Wróć do przyszłości.

load...