Silikonowe usta kaprys czy konieczność?

Zawartość:

Bądź piękna nie zabraniają. Każdy na swój sposób rozumie ten truizm. Ktoś stara się podkreślać zalety w użyciu makijaż i stylowe ubrania. A niektórzy wolą wędrować do chirurgów plastycznych. Szczególnie modne w ostatnich latach wzrost warg. Najwyraźniej podziękować Angelina Jolie zapobiega snu wiele dziewcząt na Ziemi. Czy pulchne usta pomógł kariera aktorska Angie, czy nie – nie jest znana, ale fakt, że chirurdzy plastyczni zawsze będzie praca i chleb i masło – to fakt.

load...

Spróbujemy zrozumieć wszystkie zawiłości tej procedurze chirurgicznej, która jest tak łaskawie powiedzieć sami lekarze. Słuchać ich, tak aby zwiększyć wargi an_0 jest jeszcze drugi równiarka. I siebie. Załóżmy odpisać to odważne stwierdzenie na humor regularnym lekarskim i zapamiętać z lekcji chemii. Że nie rozmawiali o an_0u?

Silikon – wzrost piersi, usta i samoocenę

Wzór an_0owy mądry jak jego opisu: [R2SiO] N. Kompozycja lekiem płaskie usta i piersi zawiera grupę organiczną (R), które mogą być jak etyl i metyl i wybór fenylowego. W skrócie, an_0 – związek chemiczny zawierający tlen i krzem. Strukturę i właściwości substancji może się zmieniać w zależności od stopnia polimeryzacji do ulubionych an_0owych tworzyw chirurgów. W świecie medycznym istnieje nawet dowcip, że wymyślił blondynka an_0owego, niezadowolony z ich kształtu. I to jest dziwne, biorąc pod uwagę stopień inteligencji, która jest zazwyczaj przyznawane blondynka w rozmowie z mężczyznami.

Taki czy inny sposób, ale do noszenia implantów an_0owych Kobiety kochają i pragną, chociaż ta metoda zwiększania splendor form już dawno przestała być modna. To nie żart! Pierwsza operacja pompowalnych piersi an_0owych odbywających się w Ameryce w odległych latach sześćdziesiątych 20 wieku. W tym czasie, chemików udało się wymyślić wiele innych sposobów, aby powiększać usta, piersi i poczucie własnej wartości przeciętnej kobiety. Ale jednak, an_0 był i pozostaje głównym oszczędność dla dziewcząt, którzy są niezadowoleni z ich ust.


Historia powiększania ust z an_0u

Zmysłowe usta zawsze były pożądane przez dziewczęta. Nic więc dziwnego, że wraz ze wzrostem piersi zwiększone zapotrzebowanie na iniekcji an_0owe usta. W ubiegłym wieku, takie operacje były, jeśli nie rzadko, że nie wystarczy do pracy. Chirurg tworzywa sztucznego wprowadza pożądaną dawkę an_0u na raz, która jest często spowodowana komplikacji i niepożądany. Lek został wprowadzony zbyt wiele, a usta po operacji przypominało pierogi z wiśniami. Krzem jest rozprowadzana nierównomiernie, a usta wyglądają asymetryczne. W tym samym czasie, naprawić skutki zabiegu było prawie trudniejsze niż podjąć operacja się zwiększać.

load...

A jeśli ściągnąć wargi an_0owe objął prawie każdym chirurga plastycznego, a następnie pompowana jego nie odważą się wszyscy. Plus an_0 ma ciekawą funkcję: do wzrostu w organizmie. Teraz wyobraź sobie, co trzeba, aby usunąć implant lekarz-jak bez ryzyka nerwu twarzowego boli? Ale to nie przestraszyć kobiety, a one są w dążeniu do doskonałości często nabywają nienaturalne i czasami komiczny wygląd.

Upływem lat, a proces powiększania ust poprzez pompowanie im lepsze an_0u. Obecnie chirurg wykonuje tę procedurę stopniowego wprowadzania an_0u do organizmu z dziewczynka minimalnych porcjach. Technika ta zapobiega niepożądanemu wypaczaniu warg (to jest, gdy lek zaczyna żyć swoim życiem i wysiada w kącie warg). Plus, ona może zawsze odmówić kolejnych zastrzyków, jeśli uzna, że ​​jej wargi były już dość pulchna i atrakcyjne.

Również zmienił skład an_0u. Teraz on jest najbardziej bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Dlatego odrzucenie przypadkach stało się coraz mniej. Nawiasem mówiąc, o przeciwwskazania powiększania ust warto omówić bardziej szczegółowo.

Liposukcja an_0em: przeciwwskazania

Tak, tak, chirurgów plastycznych czasami odmawia się pacjentom, aby zwiększyć an_0owe usta. I nie chodzi o pieniądze lub osobistej niechęci do lekarza osobiście. Specjalista może zawetować operację dla kobiet, które chcą nienaturalnie pulchne usta. Według lekarzy, kaprys rano może być zastąpiony nowym i dużych warg pozostają karykatura i pompowania an_0u z nich (jak już powiedzieliśmy) będzie wyzwaniem.

Drugim powodem, że można zaprzeczyć chirurga – w tym wieku. Liposukcja nie jest zagrożone pacjentów młodocianych, jak zresztą i inne operacje plastyczne. Po trzecie tabu w wykazie lekarzy – wzrost ten jest jednym z warg bez wyraźnego powodu. To znaczy, jeśli usta pacjenta jest bardzo proporcjonalna, a dziewczyna chce pompować an_0 tylko na dole, dając wygląd rodzaju niegrzecznych dziewczynek. Tutaj, operacja nie może się odbyć. W najlepszym przypadku, lekarz zaleci jednolity wzrost o ustach, które zachowują ich proporcjonalność.

Jeśli są bardzo cienkie, niemal niedostrzegalne usta, nie jest pewne, że wzrost w użyciu an_0u rozwiązać problem stworzony przez naturę. Niektórzy chirurdzy nawet nie zajmują procedury takie jak zmiana strefy warga nie będzie możliwe, a dodatkową objętość cienkich wargach, nie tylko nie będzie ratować sytuację, ale będzie wyglądać śmiesznie.

Przygotuj się na to, że będzie musiał przejść przed operacją wszystkich lekarzy w diagnostyce temat zdrowia. Osoby z przewlekłymi chorobami, zaburzeniami krzepnięcia i cukrzyca może odmówić plastik, pomimo faktu, że powiększenie an_0owy warga wykonywanej w znieczuleniu miejscowym. Zbyt wysoka chirurg odpowiada za nieudaną operację. Oczywiste jest, że lekarze nie są skłonni do podejmowania ryzyka.

Gdzie nawet tuż przed zabiegiem, więc jest to spotkanie z terapeutą. I to nie przypadek, Bo psychicznie chorzy ludzie bardziej niż inni marzą, aby naprawić swój wygląd. Konieczne jest, aby wspomnieć, że gdy smutne potwierdzenie diagnozy, tacy ludzie stają się persona „non grata” w klinikach chirurgii plastycznej?


Alternatywą an_0owy

Powiedzmy, że masz przeczytać artykuł i nadal nie zakwestionował w swojej decyzji o podwyższeniu usta. Dobrze, że jest po prawej stronie. Nie będziemy Cię zniechęcić, ale raczej powiedzieć o alternatywnych sposobów powiększania ust, bez an_0u.

  Własnego tłuszczu

Tutaj można uzyskać powiększenie warga nie jest an_0, a własny tłuszcz, który chirurg Państwo wypompować uda lub pośladki (w zależności od tego, gdzie jest ona najbardziej Cię). Zalety tego sposobu polega na całkowitym braku Chemistry and wyniku życia. Nie jesteś uczulony na an_0u i innych narkotyków syntetycznych. Nie odrzucenie. A w miejscu, gdzie został ewakuowany tłuszcz, ślady ingerencji chirurga nie pozostają w ogóle. Wydaje się, że pewne plusy. Ale nie. Wady są również brakuje. Lipofillinga wadą jest to, że tłuszcz często zaczyna zachowywać się nieprzewidywalnie, akumulatorowe i nie tam, gdzie trzeba, a tym samym naruszono proporcjonalność warg.

  Na wzrost Biogel usta

Po an_0 przyniósł wiele kłopotów chirurgów plastycznych, wszyscy zaczęli myśleć, co by go zastąpić. I znaleźli. Po pierwsze, w celu zwiększenia stosowane żele syntetycznych. Ale spowodowały one również kilka efektów ubocznych. Dlatego zdecydowano się zastąpić je specjalnymi Biogel, które zawierają kwas hialuronowy. To może być Perlane, Restylane i Restylane Lipp. Estheticians tylko bić ręce, opisując zalety biogels danych:

 • Całkowity brak reakcji alergicznych
 • Możliwość dodawania dodatkowej objętości warg, co sobie kolejny zastrzyk Biogel,
 • Szansa na długi czas, aby zapisać wynik, jeśli w odpowiednim czasie, aby przejść do tzw korekty (co, poszedł do fryzjera za strzyżenie, manicure i od czasu do czasu trzeba majstrować)
 • Nie będzie trzeba przeprowadzić specjalne badania na zgodność z materialnego ciała, jak kwas hialuronowy jest w całości z naturalnego i dobrze zakorzenić,
 • Jeśli wyniki nie są zadowoleni, a Ty zdecydujesz się opuścić naturalną objętość warg, Biogel zawsze można wydedukować z organizmu. W tym przypadku nie ma potrzeby dodatkowego działania i interwencji chirurgów plastycznych. Wystarczy wpisać w usta specjalny enzym, który rozpuszcza Biogel.
 • Estetyczna chiloplasty

Bardzo istotnym sposobem zwiększania głośności i zmianę kształtu warg. Ten chirurgii plastycznej, w której górna warga jest wyciąć pasek skóry, należy utworzyć nową pętlę, która jest następnie szyte do głównego skóry. Zgadzam się, że opis jest naprawdę pali. Teraz wyobraź sobie ten proces w działaniu. Konieczne jest dla Ciebie? Jesteśmy pewni, że twoje usta nie są tak cienkie i płaskie, jak myślisz. Kilka lekcje z profesjonalnym wizażystka, które pomogą Ci poprawić kształt warg przy niższym koszcie. Tak więc nasza rada dla ciebie: nie spiesz się do chirurga plastycznego.

  Gimnastyka dla warg

Nie można powiedzieć, że niektóre ćwiczenia sprawi, że twoje usta pulchna jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale systematyczne lekcje pomagają rozwijać mięśnie. I gdzie istnieje zwiększone mięśni i zwiększa objętość warg. Teraz, należy pamiętać o kilku prostych lekcji:

 • Zwijane rurki usta, odpoczynku i przerzut. Powtórz tę czynność kilka minut,
 • Przeprowadzenia douche na ustach, jednocześnie delikatnie szczotkowanie szczotką i chodzić na ustach, masując je,
 • Z siłą ciągnąć usta nienaturalny uśmiech, relaks i uśmiech ponownie,
 • Gwizdać więcej. Nie wiesz jak? Wtedy po prostu wydech powietrza z walcowanej na wardze.

Liposukcja an_0em: Implications

I znowu na krzemie. Przeglądów powiększania ust nie może nie powiedzieć o wszystkich niepożądanych następstw, jakie napotykają sztucznych pacjentów chirurgii. To nie jest naruszeniem proporcjonalności usta, które już wcześniej wspomniano, oraz zmian związanych ze zdrowiem pacjenta. Należą do nich:

 1. Bolesne odczucia podczas stosowania makijażu na ustach;
 2. Niepożądane usta zamknięcia;
 3. Złe przeżycia an_0 u palaczy;
 4. Obrzęk, zaczerwienienia, krwawienie w przypadku niepowodzenia operacji;
 5. Potrzeba, aby usunąć an_0 z warg kilka lat po podwyższeniu. Fakt, że materiał ten nie będzie dostosowywać się do starzenia się skóry, i związane z wiekiem zmiany mogą powodować gromadzenie się co najmniej w jednym miejscu, an_0u, w maksymalnej – odrzucenia.
 6. Niezdolność do całkowitego usuwania an_0u z ust. Nawet najlepszy ekspert nie może opróżnić całą przygotowanie warg, as (patrz wyżej), an_0 ma tendencję do wzrostu w głąb skóry.

Ostatnia wskazówka dla tych, którzy nadal chcą powiększać usta z an_0u. Przed wyjazdem na wizytę u chirurga plastycznego, wyglądają zdjęcia z dziewczynami z wypukłymi ustami. Wystarczy wybrać zdjęcia nie są z klinik katalogów, które świadczą tę usługę, a w Internecie. Ile zniekształcone twarze! Czy uważasz, że lekarz będzie w stanie dać gwarancję, że jutro Twoje zdjęcie nie dołączyć do grona tematów na forum nieudanej plastiku? Więc dlaczego poprosi cię do podpisania dokumentu stwierdzającego, że nie będzie miał żadnych roszczeń do lekarza z powodu nieudanej operacji kręgosłupa? Pomyśl o tym.

load...