Sham buty damskie – ubiegłego wieku lub nowa moda?

Zimna pogoda, a każda dziewczyna zaczyna myśleć o tym, jaki rodzaj butów wybrać w tym sezonie. Oczywiście, powinno być dość ciepłe, modne i bardzo wygodne. Ale, aby zebrać wszystkie te cechy w jednym modelu było bardzo trudne zanim regały były przesadzone buty damskie. Termin ten oznacza, buty z wyglądu jakby były napompowane powietrzem – stąd nazwa.

load...

Uważa się, że prababcie były Dutikow buty astronautów, często nazywane „Wędrowcy”. One stały się modne w latach 80-tych ubiegłego wieku. Choć przesadzone ubrania i buty produkowane w bardzo dużych ilościach. Teraz do „obrażalski” aktywnie wykazywać zainteresowanie małych i dużych zaśnieżonych miast. A jeśli rozumienie takich butów kojarzy ci się ze starymi paniami w magistrali lub przedszkolnym dzieci, czas na zmianę stereotypów. Te buty przestały już dawno być „marsz” lub opcja „ski”, teraz jest ładny i modny.

Zalety i wady zawyżonych buty

Przesadne kobiece buty uszyte z materiału wodoodpornego. W przeciwieństwie do innych butów, nie zmoknąć i nie zdeformować po wyschnięciu.

  • Górna część tych butów jest najczęściej wykonywany z rozmaitych tworzyw sztucznych, weluru lub dzianiny.
  • Pikowana posiadają rzep – jest to bardzo wygodne, ponieważ można dopasować szerokość wału. Istnieją również modele z koronki. Podeszwa tych butów raczej grube i masywne.
  • Te buty mogą utrzymać ciepło nawet w mroźnej zimy, na przykład, na północy, gdzie intensywne zimno – to zjawisko powszechne.
  • Pomiędzy warstwami bibułki można umieścić element grzejny. W tym podejściu zarówno naturalnych materiałów, rodzaj puchu i wełny i syntetyków, w prostym syntepon i specjalnych materiałów „przestrzeń”.
  • Biegus arktyczny – uniwersalny zimowy but, który pasuje do wszystkich. Są one również wykorzystywane do uprawiania sportów zimowych. Te buty są bardzo lekkie i elastyczne, stopa w nich czuje się bardzo przytulne i wygodne.
  • Grube rowkowane podeszwa czyni je bardzo stabilny na śliskiej nawierzchni i materiały hydrofobowe, które obejmują ich dobrze chronione przed błoto i deszczem.
  • Między innymi, przesadne buty zimowe – wielki „okno” do projektowania eksperymentów, a jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu – wybierz „obrażalski”!

Jest to dość trudne do określenia negatywne aspekty w tym bucie, ale nadal są to:

Po pierwsze, w czasie silnych mrozów sztuczna murawa gardłacz mogą pękać, które psują ich wygląd.

Po drugie, te buty idzie dobrze ze sportem i stylem ulicznym. Z wieczorowej sukni lub garnitur ścisłym nie mogą zostać wprowadzone. Ale teraz wraz z dżinsy, legginsy, kurtki zawyżone lub kamizelki futro buty Air będzie wyglądać świetnie.

load...

Jak wybrać odpowiedni sapogi- „pikowane”?

Jeśli klimat jest dość ciepło i wilgotno, to lepiej, aby dać pierwszeństwo buty z wodoodporną powłoką. W przypadku mroźnych zimach lepiej wybrać tekstylnego i syntetycznego „pikowane”, ale należy zwrócić uwagę na ich podeszwy. Powinna mieć grubość, rowkowane, miękkie i z małą chropowatością.

load...