Serca z rękami z papieru – a dar i dekoracji

Zawartość:

Wakacje, wymagające specjalnej dekoracji w domu, teraz nie jest tak dużo. Naturalnie, mamy udekorować choinkę i ozdobić dom przed obchodami Nowego Roku, mistrz wieńce wielkanocne i świecami. Tak, nawet na Walentynki staramy się ubrać wnętrze Twojego domu lub biurze nawet do stworzenia odpowiedniego wakacje romantyczną atmosferę. I, oczywiście, w tym dniu, główną cechą wystroju są serca. Najprostszym sposobem, aby zrobić biżuterię z serc papieru, zwłaszcza, że ​​jest to łatwe do wykonania własnymi rękami. Nawiasem mówiąc, te serca papieru (niektóre z nich) może być stosowany jako życzeniami Valentine. Więc co? Spróbujmy?

load...

Hearts of stronach czasopism

Błyszczące strony czasopism koloru są doskonałym materiałem do serc papieru. Jednak z takim samym powodzeniem te oryginalne serca może zrobić z rękami z dowolnego innego grubego papieru z arkuszy biurowych, a skończywszy na zestawach kolorystycznych papieru dla kreatywności. By the way, ulotki reklamowe, które są stale określonymi w naszych skrzynkach pocztowych, za odpowiednie do produkcji serca. Tak więc, dla tych serc trzeba zaopatrzyć się w czasopismach, nożyczki i zszywacz. Wszystko! potrzebna jest nic innego (oprócz wolnego czasu, cierpliwości i dokładności).

Więc magazyn stron na paski o jednakowej szerokości. Dwa długie, lekko krótszy niż dwa i dwa jest jeszcze krótsza – dla jednego serca, musimy sześć pasków. Teraz dodać trzy paski o różnej długości jednego do drugiego, wyrównując ich końce na bok. Przejąć tej krawędzi stosu pasków i tłumić swoje dolne palce lewej dłoni. Zauważ, że pasek powinien udać się na rozwoju – od najkrótszego do najdłuższego.

I teraz zaczyna się papier pakowy płatków. Wziąć krawędzi delikatnych taśm i połączyć je z zaciśniętych krawędzi, o kwiatka kropelek. Dodatkowo owinąć dokładnie środkowy pas wydając ją na pierwszej klapki. Dostał dwa płat – mała w ogóle. A najdłuższa passa okład ciągu dwóch pierwszych płatków. Teraz zszywacz spaja wszystkie końce pasków w miejscu, gdzie są one zaciśniętych palców. Dwa skrepochki umieścić wzdłuż jednej krawędzi z płatków, a dwa – po przeciwnej stronie. Dostajemy pół serca.

load...

W ten sam sposób, co robimy i mate. Krotnie po obu stronach, wyrównując końce trzymane razem za pomocą zszywacza. Płatki należy skręcić w bok i zamocowane końce należy podkreślić czubek serca. Jeżeli końcówka jest długa, a potem po prostu wyciąć. Zapinanie serca u zbiegu dwóch części i podziwiać symboliczne serce, wykonany własnymi rękami. Taki serca można powiesić w oknie lub na żyrandolu i można ozdobić im duży pokój kwiat.

Serca z papieru falistego

Z czerwonym krepy papieru z rąk, można zrobić bardzo ładne Valentine. Taka falista serce i dać nie wstydzi, a jako dekoracji wnętrz używać wygodnie. Tak więc, dla większości serc falistych, przygotować następujące materiały i narzędzia:

  • Papier falisty, czerwonym, zielonym i żółtym;
  • Wełna lub Watolina do wypychania;
  • Klej, który nie razmoknet tektury falistej;
  • Numer szydełko półtora;
  • Trzpień grilla lub długie igły;
  • Nożyczki.

Weź falistego papieru koloru czerwonego i wyciąć z niego dwa identyczne wykroje w formie serca (wielkość jest dowolna, ale nie jest już palmowy). Teraz, krawędź jednej obrabianym smaruje się klejem, przez co szerokość taśmy klejącej około pół centymetra i pozostawiając nie puch wykres dwóch centymetrów. Serce jest nałożona na drugą obrabianego i naciska kleju.

Kiedy klej wysycha, delikatnie wełny wypełnienia serca przez pozostały otwór, wypychając wacika igły lub bawełna. W celu uszczelnienia otworu. Następnie musimy przeciąć czerwony lub żółty pasek papieru, który stanie się Falista ramka serce. Szerokość taśm powinien wynosić około pięć do sześciu centymetrów i długość – około jeden i pół metra. Cięcie taśmy tak, że taśma zhatye przeszedł przez wstępną. Krotnie pasek połowę, ustawiając długiej krawędzi, a teraz uchwyt haka krotnie i delikatnie papier się na krawędzi prowadzenia przegrzebki – owalna zębów szerokości około dwóch centymetrów. Gładkie falbany krawędziowe posmarować klejem i przykleić go do serca, cofając się od krawędzi pół falbanki centymetr. Extra (nie klejone) Papier jest cięty.

Można to zrobić w inny sposób, tworząc falbanką jednowarstwową. Cięcie taśmy o odpowiedniej szerokości, cięcie jednej swej krawędzi muszli i delikatnie je, powodując fal. Teraz klej kręcone dodatków do serca, jak w pierwszym przykładzie wykonania. Nawiasem mówiąc, opcje dla takiego serca, wykonane własnymi rękami może być więcej. To nie może ciąć wzdłuż jednej krawędzi i tworzyć linię prostą, tylko pociągając krawędź zewnętrzną do niego sto falistą. Można zrobić to z czerwonego papieru lub tektury falistej z dowolnych odpowiednich kolorach: białym, różowym, pomarańczowym.

Teraz zrobić wystrój żółtym papierze. Cięcia taśmy (plisami) na pięćdziesięciu centymetrów szerokości i długości około ośmiu centymetrów. Wzdłuż dłuższej krawędzi pasma umieścić drewniany kij i skręca ją w papier. Bezpłatne zewnętrzna krawędź kleju dostać bułki. Papieru (roll) zebrano wzdłuż pręta, uszczelnienie to w świetle zagięcia poprzecznego, i trzymać uwagi. Powstały zakręt gofrotrubochku w kształcie serca i papieru klejem do naszego serca w miejscu, w którym jest on połączony z falbanką.

Serce wykonane własnymi rękami, jest już prawie gotowy. Opuścił go do dekoracji kwiat. Aby to zrobić, z zielonego papieru krepa wyciąć kwadrat o boku dziesięciu centymetrów. Złóż go na pół i wyciąć pięć podłużnych liściach około czterech centymetrów długości. Skompresować każdy liść z wąskim końcem i zebrać opuszcza wylot, mocując je za pomocą kleju. Środek rozetą również posmarować klejem i umieścić go na sercu bliżej ostrą końcówką. Żółty papier wycina się pas o długości dwudziestu centymetrów i szerokość od około czterech centymetrów. Krotnie taśmy w czterech warstw, a wycięty jeden koniec półokręgu. Teraz możemy rozwinąć pasek i formy jej kwiat, zbieranie gładką krawędź i wygładzające płatki, pokroić wzdłuż przeciwległej krawędzi. Smaruje środku kwiat z klejem i dołączyć go do zielonego gniazda. Z czerwonego papieru, jak również (nie tylko cięcia jednej krawędzi płatków) Czy środek kwiatu.

Teraz nasze walentynki, ręcznie wykonane z papieru falistej gotowy! Można przedstawić go jako symboliczny dar, i może być stosowany na romantyczne otoczenie. Nawiasem mówiąc, jeśli serce przestrzennego wypełnić watą nasączoną kilkoma kroplami olejku, a następnie będziesz mieć saszetkę – pachnące poduszkę. Jak widać, serce papier radzi sobie z rolą nie tylko romantyczny, ale także praktyczny prezent. Udane wy ​​początki i sukces!

load...