Serca z rękami – mistrz dar serca

Zawartość:

W oczekiwaniu na święto Walentego zaskakujący musimy wybrać czy producenci tradycyjnych prezentów tego dnia. A co jest akceptowane dać na Walentynki? Oczywiście, Valentine. W związku z tym, wszelkie pamiątki i rzemiosło w formie serca będą odpowiednie i prezent powitalny. A jeśli chcesz coś do majsterkowania, zrobić coś z waszych sercach własnoręcznie wykonane z tkaniny lub papieru dla was nie będzie większych trudności. Piękny walentynkowy można szyć, rzeźbić, krawat, klej lub wyciąć … W ogóle, serca może być praktycznie każdy – to wszystko zależy od twoich umiejętności robótek i chęci. Oto kilka przykładów z wykorzystaniem różnych technik wytwarzania walentynki.

load...

Serce było

Bardzo ładny i wzruszający prezent będzie pamiątka serca szyte z filcu. Filc – łatwy w użyciu materiał. Jest miękka, ale posiada swój kształt. Krawędzie elementów wyciętych z filcu, nie kruszą i nie wymagają dodatkowego leczenia, aby ustalić graniczną. Nawiasem mówiąc, jeśli z jakiegoś powodu czuł, że nie może znaleźć, to z powodzeniem zastąpić zwykłych chusteczek wiskozowych dla celów domowych. Te chusteczki można kupić w dziale artykułów gospodarstwa domowego w każdym supermarkecie. Wiskoza jak filc, przyjemny i łatwy do pracy. Tak więc, dla tych kart Valentine potrzebne będą:

  • Wiskoza filcu lub tkaniny;
  • Nici do szycia;
  • Igły do ​​szycia;
  • Nożyczki;
  • Tektury szablon;
  • Ołówek;
  • Watolina lub wełny;
  • Wielobarwny szerokość wstęga dwóch do pięciu milimetrów;
  • Guziki, koraliki, cekiny lub koraliki do dekoracji.

Po pierwsze, trzeba wyciąć szablon z tektury w kształcie serca. Jeden szablon, będzie dosyć, nawet na kilka serc. Więc zastosować kartonowe serce na filcu lub tkaniny (po niewłaściwej stronie przyszłych walentynki) i wyciągnąć wokół niego. Na jednym sercem, trzeba będzie dwa kawałki. Postaraj się, aby dwa różne serca. Niezupełnie inny i inaczej urządzony.

Tak więc, w pierwszym wykonaniu Valentine wyciąć dwa wykroje w formie serca, okrągłe obwodów, które będą symulować plaster i przycisk ładny rozmiar nieco mniejszy plastra wybrać. Teraz nałożyć na przedniej łatki jednoczęściowego i ścieg szycia na krawędzi. Ścieg musi być schludny, ale spojrzeć na to nieco zaniedbany (jak w tym patchu). Następnie przyszyć guzik załatać. Kolejny krok – zszywanie dwóch kawałków Valentine. Krotnie obie strony serca lewą stronę i uszyć im gładkie schludny szwów na krawędzi (jak plaster). Szew rozpoczyna się w zagłębieniu góry, przez zaznaczenie. Tutaj szyć i wstążki. Mając szwy wokół krawędzi Valentine, jest umieszczony w otworze pętli składany wstęgę i przyszyć szwem w pętli. Przez otwór napełnia serca syntetyczny wyściółkę i zamyka nić szwu kotwiącego.

load...

Druga opcja – Valentine z łuku. Przyszyć w taki sam sposób jak pierwszy serca, ale pakowane w różny sposób. Złożyć szeroką wstążką w łuk i szyć przejście. Teraz stawiamy łuk do przedniej części jednej z części serca, szyć i ozdobić go na środku z cekinami lub przycisku. Umieszczenie części serca napełnia i uszyć wstęgi pętla, jak w pierwszym przykładzie wykonania. Nawiasem mówiąc, zamiast łuku lub plaster można wykorzystać aplikacja trójwymiarową przesyłkę z tego samego materiału co sercach. Wystarczy wyciąć kolorowe kwiaty i liście zbierać bukiet.

Serce tkanki

Tkaniny, również może zrobić bardzo słodkie walentynkę. Więc jeśli wiesz jak uszyć lub tylko przyjaciółmi za pomocą igły i nici, nie krępuj się obsłużyć produkcję takiego daru. Weźmy, na przykład serca lub serca saszetka-obwarzanek.

W pierwszym przypadku, trzeba wziąć małe kawałki tkaniny bawełnianej i materiałów do pakowania. Może to być suche zapachowy łaźni sól zioło lub impregnowane zasadniczego Sintepon oleju. Tkanina wycinanie dwóch jednakowych części w kształcie serca, złożyć je i uszyć prawej stronie prostrochite ręcznie lub za pomocą maszyny do szycia, łączący część krawędzi przyszłego Valentine. Teraz przyszyć do jednej z części pętli wstęgi lub taśmy, proces (neaten) karaya i usunąć serca. Wyciągnąć oczko i do serca wlać pachnący farszu. Otwór, przez który farsz serce, szyć. W razie potrzeby dekorować saszetka koronki, koraliki, wstążki i guziki.

Aby serca obwarzanek, wyciąć dwa kawałki tkaniny w kształcie serca duży i dwa mniejsze części. Teraz części pośrednie wyciąć również, że otrzymał cztery części tkanki w formie serca, bułeczki (z pustą Midway). Ponadto, podobnie jak w przypadku Perov, w dół dwoma dużymi powierzchniami czołowymi części sostrachivaem wewnętrzną i zewnętrzną krawędź, a jelita wstrząsających. Podobnie, połączyć, a dwa małe szczegóły. Używania długich igieł wypełnia obie części Valentine syntetyczny wyściółka farsz naciska do wewnątrz i równomierne rozprowadzenie. Zamknięcie szwów po obu wykrojów, włożyć trochę serca wewnątrz (wydrążony środek,) duży i przyszyć je w dwóch miejscach – na górze i na dole. Jeśli wewnętrzna serca okazało znacznie mniejszą zewnętrzną, oczko do wytworzenia związku tkaniny wyłącznika lub wstążek. Ku sercu wieszak SEW-loop i dekoracji Valentine jakiekolwiek elementy dekoracyjne: koronki, koronki, koraliki lub guziki.

Zażycie pastelowe tkaniny i zrobić obrabiany w rozciągniętym (wydłużone) sercach i nabete do poduszki Valentine syntetyczna wyściółka, wtedy będziesz mieć serce w stylu lalek Tilda. A z wełny, tkaniny denim lub może być poduszka w kształcie serca. A jeśli bardzo małe serce wykonane z tkaniny lub z filcu szyte z jednej strony zwykły PIN, a z drugiej strony do dekoracji czy haftu na nim, masz Valentine broszkę.

Serce z papieru

Oryginalny papier serca mogą być wykonane w technologii elewacyjnej. To będzie serce twórczego korony dla mody dzisiaj topiary lub zawiesiny do lusterek na przedniej szybie samochodu. Jak zrobić „włochaty” serce?

Aby to zrobić, trzeba będzie puste piany, pistolet kleju i papieru falistego lub laminowanego szmatką. Papier pocięto na kwadraty o boku nie więcej niż jeden i pół centymetrów. Styropian serca wyciąć odpowiedni rozmiar. Teraz część zabawy. Wziąć zwykły ołówek, włożyć końcówkę do środka kwadratu papieru i skompresować papier, gięcie krawędzi ku górze. Laminowanie ołówek, wciskając papier dostać ołówek i tortsovochku – puste do ścięcia. W środku kroplówki kleju pianki serca i umieścić go tortsovochku. Naciska ołówek do piany i usunąć go z tortsovochki. Poniższy obrabiany jest wklejony wokół pierwszej, starając się pozostać nimi jak trochę pusta przestrzeń. Kolejna seria tortsovok wklej ten sam krąg. W ten sposób cała powierzchnia pianki wypełnienia serca na obu stronach i po obu stronach (jeżeli grubość pianki).

Dla topiary nasazhivajut serca na bagażniku prętem o odpowiedniej wielkości, i zamocować ją w naczyniu wypełnionym alabastrze dekoracyjne lub zwykłego gliny. Udekorować garnek. Do zawiesiny serca przymocować do pętli pianki preformy taśmy lub wstęgi. Nawiasem mówiąc, jeśli stosuje się do kształtów pianki o strukturze i zrobić tortsovochki z kolorowego papieru, a następnie Valentine uzyskać znacznie bardziej kolorowe i zabawne.

I można spróbować połączyć serca zaczepić rzeźbić je z ciasta soli, tworzywami sztucznymi lub zimnej porcelany. Valentine w tej dziedzinie może być wykonana Quilling, haftować na tekturze lub odlewane izonityu serce wosku świecy i złożyć oryginał. Chcesz nauczyć się podejmowania mydła? Świetnie! Spróbuj zrobić mydło w kształcie serca. Wiesz jak piec? Wspaniałe! Ciasto lub ciasteczka w formie serca, zbyt wielki poradzić sobie z rolą walentynek. W ogóle, to dar serca własnymi rękami – to najlepszy prezent dla swojego kochanka. Po tym wszystkim, jest to miłość, która, jak wiemy, nie można kupić za żadne pieniądze. Kocham! I być kochanym!

load...