Ser Dieta 5 wesoły sery topione diety

Diecie po prostu nie może przejść przez ten produkt i jego dobroczynnych właściwości. Dlatego dieta ser i jego odmiany. Ser jest niezwykle cennym produktem spożywczym, ten nie będzie kłócić. Zawiera ogromną ilość białka – do trzydziestu procent. Ponadto, jest łatwo przyswajalne białka, ponieważ zostały one podzielone na aminokwasy w serze podczas dojrzewania. On jest bogaty i minerałów, zwłaszcza wapnia, którego zawartość 100 g wynosi 700-1000 mg. Na bezpieczeństwo produktu jest fakt, że nie ostre sery lekarzy nie zabrania nawet w chorobach przewodu żołądkowo-jelitowego i wątroby. Ponadto, jest również bardzo smaczne.

load...

Zawartość:

Zalety diety sera

Produkt jest bardzo smaczne i wysokokaloryczne, więc nie umrze z głodu, przeżywa poważny dyskomfort też nie będzie. Zamiast szkolić się jeść ułamkową, 5-6 razy dziennie w małych porcjach, i że w każdym przypadku będzie to pomocne. Czy chodziło Ci laktovegetarianets i nie jedzą mięsa, a następnie ser jest idealny, ale jeśli lubisz mięso, można mieć pewność, że ser – to doskonały zamiennik. Ostatni Plus – nie trzeba stać przy kuchence godzinami otvarivaya parze, przewijać maszynce do mięsa, otarcia i otarcia przez sitko na tarce.

Przygotowanie twarogiem w domu

Trzy warianty diety sera do odchudzania

Opcja 10 (8,7) dni

Jedzenie jest wykonywane co 2-3 godziny, części możliwego minimum.

 • Śniadanie – 20 g sera tłuszczu, szklanka mleka, kawy (TEA). W kilka dni mleko może być zastąpiony przez inne surowe warzywa, takie jak ogórki.
 • Obiad – sałatka, doprawiona sokiem z cytryny.
 • Kolacja – szklanka mleka, 20 g sera.
 • Snack – gotowane lub duszone warzywa – brokuły, cukinia, marchew, bakłażan, dynia, itp
 • Obiad. – 20 g sera i 100 g gotowanego chudego mięsa. Mięso może być zastąpiony przez jakiekolwiek gotowanej rośliny strączkowe.

load...

Wariant przez tydzień z trzech posiłków

Ta opcja będzie trudne do wykonania dla tych, którzy absolutnie nie może znieść uczucie głodu. Co do reszty:

 • śniadanie – 100 g dowolnego sera lub ser uncji paczki kawy bez cukru (TEA) cukru.
 • Obiad – sałatka jarzynowa z serem (np „Fetaksa”) beskartofelny zupa z jajkiem i zieleni, każdy niesłodzonego napoju.
 • Kolacja – wszelkie fermentowany napój mleczny oraz 70-100 g sera.

Wariant z suchym wina

Ekspresowe opcja dla prawdziwych smakoszy, trwa 2 dni na który stracił 1-1,5 kg.

Pięć razy dziennie trzeba zjeść do stu gramów sera naraz, popijał 50 ml. Białego wytrawnego wina. W międzyczasie trzeba pić 2-3 filiżanek płynu (wody lub zielonej herbaty, bulionu od bioder).

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dieta 5 wesoły sery topione

Wynalazek ten jest nieznany autor jest takie niezwykłe imię, bo sądząc po opinii na tej diecie czujesz „dobrą zabawę”. Być może jest to głównie ze względu na dużą liczbę przychodzących wytrawnego białego wina w menu. Jednakże, wino może być zastąpiony przez jogurt.

Oprócz wina Menu zawiera:

 • Naturalnie, pięć ser topiony;
 • Pięć jajka;
 • Kg

 • Niskotłuszczowego twarogu;
 • Pięć – pomidory, jabłka, ogórki i papryka słodka, warzywa trzeba podjąć duże i kolorowe (dla „zabawy”);
 • Jakichkolwiek ziół bez ograniczeń.

Należy pamiętać, że lista ta jest przeznaczona dla wszystkich pięciu dni! Tak, codziennie trzeba jeść: ser topiony, jabłko, ogórek, papryka i ser 200g. Produkty mogą być spożywane w dowolnym czasie iw dowolnej kombinacji, co pięć posiłków dziennie. I o ósmej wieczorem trzeba wypić szklankę białego wytrawnego. Jak zawsze, będzie bardziej niż wody pitnej, tym lepiej dla zdrowia.

Ograniczenia i wady diety sera

Jako pewnego rodzaju diety Kremla, ser żywność ma te same przeciwwskazania. Jest to przewlekła choroba przewodu pokarmowego, wątroby i (zwłaszcza!), Nerki i poważnych chorób układu sercowo-naczyniowego. Ściśle mówiąc, w ten sposób, aby schudnąć jest odpowiedni dla większości ludzi bez szczególnych problemów zdrowotnych, a nawet wtedy sporadycznie. Dodanie do diety witamin i błonnika w postaci owoców i warzyw, dużą ilością wody, aby wycofać nadmiar białka (więcej niż 2 litry dziennie) oraz do zapobiegania probiotyków dysbioza (jogurt lub preparaty farmaceutyczne), będzie w stanie utrzymać się dłużej, nie ryzykując swoje zdrowie.

Sądząc po opiniach, ser diety dla utraty wagi pozwala na kilka dni stracić nawet do dziesięciu kilogramów wagi. Ale po dziesięciu dniach trzeba rozszerzyć dietę, głównie ze względu na warzywach i owocach, na ograniczenie jedzenia, nie zaszkodzi dla zdrowia

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...