Sen o relaks – zrobić manicure spa

Zawartość:

Manicure – to nie tylko codzienna procedura paznokci lub dekoracja przed wszelkich uroczystości. W dzisiejszym salonie kosmetycznym może zaoferować szeroką gamę programów pielęgnacji dłoni, w tym i stał się bardzo popularny w ostatnich manicure spa. To jest dana procedura, a wszystkie odmiany opieki uzdrowiskowej, omówimy w tym artykule.

load...

Co to jest SPA – manicure

Aby rozpocząć, niech czynienia z terminologią. Słowo „spa” – łaciński skrót, który można przetłumaczyć jako „zdrowie przez wodę”. Ponadto, w trakcie tej procedury, można uporządkować paznokcie, pielęgnacja spa obejmuje pełny relaks. Więc SPA manicure – to nie tylko manicure jako takie, ale również relaksujący masaż dłoni do łokcia, specjalne produkty do pielęgnacji, olejki eteryczne, balsamy, maski i kremy. Celem – opieka jakość i tworzenia relaksującą atmosferę, w którym klient czuje się jak najbardziej komfortowy.

Trzeba powiedzieć, że SPA manicure wielu twarzach. Nie istniały pewne absolutnie jasne zasady. Każdy salon, twierdzą, że taka usługa oferuje własny program. Główną zasadą – relaks i komfort dla klienta.

SPA uproszczony przykład wykonania może być nazywany gorąco manicure. Zaleca się, jeśli masz suchą skórę i paznokcie są podzielone i złuszczają. Dla celów terapeutycznych, taką procedurę przeprowadza się raz na tydzień.

Na gorącym manicure wymaga specjalnego balsam odżywczy. W jego skład mogą zawierać witaminy (zwłaszcza A i E), która przyczynia się do wzrostu i wzmocnienia paznokci, substancji pozytywny wpływ na stan skóry rąk (lanolina, olej kokosowy lub olej arachidowy). Ponadto, ideałem jest mieć zarówno specjalnego urządzenia do balsamu ocieplenia.

load...

Sama procedura zajmuje sporo czasu, ale to dotyczy wszystkich odmian manicure spa. Paznokcie w dół do ogrzewanego balsam na kilka minut, po czym zdjąć resztki starego lakieru i trzymał ich powierzchnię zgłoszenia. Następnie, z ręki, aby rozprowadzić balsam na całym dłoni do łokcia i wcierać w skórę jednocześnie wydatki masażu rąk.

Kolejny etap – zabieg naskórek, który przez ten czas zmiękczone pod wpływem balsamu. Na końcu strony procedura przetrzeć mokrą zimny ręcznik do stymulowania krążenia krwi. Wilgotność resztkowa i balsam, które mogą pozostać na paznokcie, oczyszczony z wacikiem do odtłuszczania. W końcu, jeśli to konieczne, mogą być stosowane w celu wzmocnienia lub kolorowy lakier.


Technika SPA – manicure

Podczas wykonywania pełnego manicure spa zaangażowany jest więcej funduszy specjalnych do pielęgnacji paznokci i skóry rąk. Traktowanie rozpoczyna się w ciepłej łaźni olejowej. Skóra dłoni ożywa po takiej czcionki ręka składająca się z ciepłym olejem. Następnie, w trakcie są specjalne balsamy, które wzmacniają i odżywiają nie tylko skórę, ale również płytkę paznokcia. Innym skutecznym składnikiem – parafina maski strony, po której skóra staje się miękka jak jedwab.

Oprócz wszystkich tych manipulacji na manicure spa jako środki terapeutyczne stosowane są nie tylko normalne, morze lub wody mineralnej, ale również lecznicze błoto i różne rodzaje masek i okłady z olejków eterycznych. Wszystkie one zawierają składniki, które wzmacniają cienkich i kruchych paznokci, a także wykazują wysoką własności przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Jednym z najnowszych trendów – wykorzystanie jako materiały do ​​pakowania różnych produktów spożywczych. Uważa się, że mają bardzo silną aktywność biologiczną. Choć może wydawać się niezwykłe, wiele masek składają się z czekoladą, soli, herbaty, cukru lub miodu – produktów zawierających dużą podaż składników odżywczych.

Przetwarzanie naskórka spa manicure, też ma swoje własne cechy. To nie jest odcięta, ale jest usuwana za pomocą specjalnego składu że zasadniczo rozpuszczenia. Wyklucza to żadnych uszkodzeń, odpowiednio, nie ma zagrożenia zakażenia. Ponadto, regularna pielęgnacja paznokci w stylu spa prowadzi do tego, że naskórek jest cieńszy i nie wymaga czasochłonnego przetwarzania, takich jak na początkowym etapie.

Spa manicure to nie tylko doskonała pielęgnacja rąk, to prawdziwy relaks, który pozwala odzyskać i siłę i spokój.

load...