Self-barwienia włosów salon kosmetyczny w domu

Zawartość:

Prawie wszystkie kobiety są niezadowoleni z naturalnego koloru włosów – przynajmniej wydaje im się raczej nudny. Ale teraz już nie jest problemem, ponieważ istnieje tak wiele różnych produktów kosmetycznych, które pomagają naszym warkocze wyglądać spektakularny i atrakcyjny. Włącznie z tym i środki, aby zmienić ich kolor.

load...

Wszystkie kosmetyki do farbowania włosów można podzielić na dwie główne grupy: stabilnych i niestabilnych pomocą farby odcień. Pierwszy charakteryzuje się wysoką wydajnością i pomaga radykalna zmiana koloru włosów, podczas gdy barwniki wpływają farbujący włosy łagodniej bez niszczenia ich strukturę. Zastosowanie takich niestabilnych barwniki mogą być nawet kilka razy w miesiącu – można zrobić własną barwienia włosów w domu, zmieniając kolor jej loki i bez zadawania im żadnej krzywdy. Na jakie są środki odcień i jak to zrobić rendering, i zostaną omówione w naszym artykule.
Powrót do spisu treści

Zwłaszcza środki barwiące

Przede wszystkim należy stwierdzić, że wszelkie środki odcień nie oddziałują z wewnętrznej struktury włosa – wpływają one jedynie zewnętrzną powłokę. Za każdym razem podczas szamponu takiego barwnika stopniowo wyprane, więc nie istnieją granice pomiędzy kolorowymi i regenerować nici nie będzie widać; a więc zamki zawsze będzie błyszczące i mają piękny kolor. Ważne jest również, że skład nowoczesnych produktów odcień zawiera szereg składników odżywczych i opieki, które zapewniają szok włosów zdrowego i pięknego wyglądu, nawilża i odżywia każdy włos.

Jednak te narzędzia mają pewne wady, szef wśród nich – niski opór. Trzymają włosy nie więcej niż trzy tygodnie – do tych ludzi, którzy często myją włosów, nie jest to bardzo wygodne, ponieważ będą one musiały podciąć włosy co dwa tygodnie. Z drugiej strony, pozwala na eksperymentowanie, tworzenie nowych obrazów. Wiele dziewcząt używać narzędzi i dubbing, aby sprawdzić, czy dany odcień jest odpowiedni i czy wybrany kolor jest dobry, stają się odporne farby w tym samym kolorze.

Ważne jest, aby pamiętać, że lotne barwniki pozwalają malować włosy w kolorach, które są zbliżone do „native” lub nieco ciemniejszy niż jego; dać głowę włosy lżejszy odcień nie działa, ale można trochę spalony skutku włosów, który jest nie mniej atrakcyjna.

load...


Powrót do spisu treści

Tonowania włosów siebie

Teraz nadszedł czas, aby mówić o tym, że sposób barwienia włosów. Można użyć specjalnego amoniaku wolny barwnik, barwieniu szampony, jak również pewne kompleksy zdrowia ćwiczeń. Struktura zasobów zdrowia zawierają specjalne składniki, które pozwalają nie tylko do farbowania włosów, ale także je karmić, wypełnienie z witamin i mikroelementów. W wyniku tego włosy stają się bardziej gładkie i błyszcząca, a przed uszkodzeniem, zniszczeniem i suchości nie jest ślad pozostaje.

Szczególności złożoność nie jest sam proces domu tonowania. Stosowana do barwnika potrzebują dużej zawartości tłuszczu śmietany i rękawice – zabezpiecza skórę przed barwiących pigmentów. Krem nakłada się na szyi, czoła i uszu. Przed malować włosy, muszą umyć i wysuszyć trochę, a następnie obraz będzie bardziej skuteczne.

W przypadku farb bezammiachnoy barwienia włosów jest dokładnie taka sama, jak w prosty barwienia.

Należy zapoznać się z instrukcjami dostarczonymi z Produktów Kosmetycznych!

Każdy kolor jest wyjątkowy i wymaga spełnienia szczególnych wymagań: niektóre toniki powinny być stosowane bardziej gęstą warstwę, a niektóre muszą być trzymane na włosach dłużej. Zastosuj produkt równomiernie na włosach – barwienia farby na całej długości włosów muszą być pokryte. Najlepiej jest przeznaczyć środki do włosów z grzebieniem, który w żadnym wypadku nie powinny być wykonane z metalu.

Niekoniecznie malować całe włosy; Można zmienić kolor niektórych pasm – będzie wyglądać nie mniej stylowe. Po środek nakłada się na włosy, trzeba mieć dobrą głowę do masażu w celu zaradzenia zakleszczony mocno. Następnie, po wyznaczonym czasie, farba jest zmywany z regularnego szamponu. To wszystko mądrość – twoje włosy są w kolorze!

Proces barwienia przy użyciu szamponu prowadzi się w kilku etapach. Najpierw trzeba umyć włosy. Następnie nałożyć na Farbowanie włosów szamponem, rozprowadzić równomiernie na loki i pozostawić na kilka minut. Czas trwania procedury ćwiczeń mogą być różne – wszystko zależy od tego w jaki sposób jasny i nasycony kolor chcesz otrzymać. Nabyte kolor zmywa się stopniowo, więc nie trzeba się martwić, ponieważ regenerować korzeni – jak już powiedzieliśmy, różnica nie będzie zauważalne. Można eksperymentować i stosowane do barwienia kilka odcieni. Jednak, aby mieć więcej niż trzy kolory nie są zalecane, w przeciwnym razie włosy będą wyglądać nienaturalnie.

Jeśli stosuje się do tonowania tonowanie piankę lub pianę, powinny one być stosowane do lekko wilgotne włosy. Osobliwością pianki i pianki jest to, że są one znacznie łatwiejsze do zastosowania i cień zamienia żywsze. Ostatnio pojawił się na sklepowych półkach i specjalnych sprayów barwiących, które zmieniają kolor włosów w zaledwie kilka minut i nie wymaga spłukiwania.

Powrót do spisu treści

Co odcień wybrać?

Dziewczęta, które mają charakter jasny kolor włosów, może uczynić go bardziej nasycone, jasne i błyszczące. Na przykład, jesion lub jasnobrązowe włosy mogą dać piękną czekoladową lub kasztanowy odcień. Nie mniej korzystne dla blond włosami wygląda słodki miód odcień, ale czerwonawe lub fioletowe trafi do tych, którzy mają ciemnobrązowy lub kasztanowy kolor. Dziewczyny, których włosy bladą jasnobrązowy kolor, bardzo szczęśliwy – mogą bezpiecznie eksperymentować z włosami, rozjaśniania lub ich podejmowania ciemniejsze.

Przyciemniane ciemne włosy, jak to możliwe, ale tylko wtedy, jeśli wcześniej wybrany, aby rozjaśnić włosy. Jeśli dodać do swojego naturalnego koloru kilka ciemne kosmyki, przebarwienia nie jest przydatna – wystarczy wybrać jeden lub dwa odcienie, które są blisko w tonie do naturalnego. Metoda ta pozwala na wykonywanie większej objętości włosów, a jednocześnie znacznie ożywienia swoich poglądów.

Ale jeszcze więcej szczęścia, to blondynki – mogą sobie pozwolić, aby dać loki dowolny odcień, począwszy od miodu, a kończąc na ciemnej czekolady, a nawet czarne. Ale ważne jest, aby pamiętać, że bardzo ciemne odcienie nie zawsze idą dobrze z miękkiej skóry światła i jasnych brwi i oczu, więc szukać korzystne takie barwienie nie jest; przeciwnie, obraz okaże się nienaturalne, a nawet nieco wulgarny. Fryzjerzy i styliści polecam dziewczyny-blondynki zatrzymać swój wybór na brąz, jasnobrązowy lub piaskowych kolorach.

Procedura barwienia można łączyć z najważniejszych – jest odpowiednie dla światła i ciemne włosy. Do wyboru do barwienia kilka pasm i nadać im kolor, który jest zbliżony do rdzenia. Toning prowadzone po farbowaniu pozwala włosów farbowanych więcej odtwarzania, mieniące się w słońcu jasne pasemka. Szczególnie dobre dba tonizująco na jasne włosy farbowanie – wynik jest bardziej nasycony kolor i szlachetny.

Pierwszy raz podkreślając lepiej trzymać profesjonalnego fryzjera – powie ci, jak to zrobić poprawnie, a w przyszłości będzie w stanie zmienić ich sposób ich własne.


Powrót do spisu treści

Jak uniknąć błędów we własnej barwienia

Jeśli chcesz wypróbować procedurę renderowania na włosy, wtedy będzie warto znać pewne niuanse. Na przykład, niektóre produkty barwiące „kolizji” henna pigmenty, które silnie absorbowane do struktury włosów, jak również innych trwałych barwników. W związku z tym, oraz wyniki renderowania nie może być tak, że pierwotnie planowano.

Jeśli masz dużo siwych włosów, a następnie przy użyciu farby tonowanie należy również zachować szczególną ostrożność – w większości przypadków te barwniki nie są skuteczne, więc lepiej używać do malowania farbą odporną na szarą.

Przed spędzać tonowanie powinny być zdrowsze włosy. Użyj profesjonalnego makijażu: balsamy, specjalną maskę przywracania zdrowia, klimatyzacja. Następnie włosy staną się bardziej zadbane, a farba spadnie na nich równo. A najlepsze jest to, aby utrzymać ożywienie keratyny włosów.

Powrót do spisu treści

Zasady pielęgnacji włosów

Wszelkie barwienie obejmuje ekspozycję na różnych składników chemicznych na skórę głowy i włosy sama. W celu zminimalizowania negatywnego wpływu tej procedury, konieczne jest zapewnienie dodatkowych loki opieki. Dla tego ideału, niektóre tradycyjne receptury.

Jeśli farbować włosy często i chcą je wzmocnić, zaleca się, aby umyć włosy z prostą mieszaniną jaj. Aby przygotować go, wziąć dwa jajka i łamać je do szklanki, a następnie dodać do ciepłej wody. Wszystko wymieszać, upewniając się, że jajka nie są zwinięte. Następnie na mokre włosy nanieść uzyskaną mieszaninę i masować skórę głowy. Spłukać. Aby wzmocnić efekt takiej maski, można przetrzeć żółtka do korzeni włosów na 10-20 minut i owinąć głowę ręcznikiem, a następnie spłukać włosy ciepłą wodą.

Nawilżyć włosy farbowane i nadać im połysk pomoże pianę jajko, który jest przygotowany na bazie żółtek – oni po prostu potrzebują dobrego wstrząsnąć. Zastosuj tę mieszankę na suche lub wilgotne włosy. Jest to konieczne, aby na 10 minut i przemyć gorącą wodą (w każdym razie nie gorąco). Liczbę używanych żółtka zależy od rodzaju gęstości i długości we włosach. Przeciętnie, wystarczy 2-3 żółtka. Aby przeprowadzić taką procedurę zaleca się kilka razy w tygodniu. Jeśli włosy są bardzo suche, a następnie użyć piany jaj może za każdym razem przed myciem włosów.

Doskonałe przywraca i rewitalizuje spłukać włosy z sokiem z cytryny. A zwykły ocet może być stosowany zamiast cytryny; ale umyć włosy po octu będzie musiał dłużej – ma bardzo ostry i trwały zapach. Po takim płukania włosy stają się miękkie i elastyczna, bardziej promienna. Dodatkowo zaleca się wcierać w skórę głowy łopianu i stosowane na końcach łańcuchów oleju kokosowym lub kakao, które skutecznie odżywiają włosy i wzmacniają strukturę.

Odcień tonowanie – sposób, aby zawsze wyglądać stylowo i możliwość eksperymentowania i zmiany, zaskakujące otaczającą ich nowe obrazy. I porad na temat produktów do pielęgnacji włosów wymienionych powyżej pomogą Ci zawsze utrzymać go w idealnym stanie, co jest bardzo ważne, ponieważ włosy – jest główną ozdobą każdej dziewczynki.

load...