Seks w różnych pozycjach

Oczywiście, większość z nas prędzej czy później nieświeży tradycyjne akty seksualne, i chcę spróbować seksu w różnych pozach. Nie? No, to najprawdopodobniej nadal jesteśmy amatorów życia intymnego, nawet gdybyśmy mieli duży rachunek za akty seksualne. I wierzymy, że intymność – tylko miłym dodatkiem do bycia w stanie jakoś rozjaśnić monotonne rutyny. Dlatego żadne egzotyczne rodzaje seksu nie urzekają i inspirują.

load...

I na próżno. Po seksie, jak już powiedzieliśmy – jest mistrzowska umiejętność, której opanowanie jest zdolny nie tylko do usuwania napięcie istnienia, ale także całkowicie wyłączyć życie człowieka, co czyni go szczęśliwym. Sekretem seksu nie jest liczba. Tak więc, jeśli nie boimy się eksperymentować, niech nam będzie starać się, aby nasze życie intymne różnorodne i wprowadzenie innowacji do niego!

Odmiana seks w żadnym wypadku nie oznacza ciągłe zmiany partnerów. Wręcz przeciwnie, wiąże się z rodzinną bliskość partnera, z którym się uczyć nowych pozy można bezpiecznie, że będzie źle zrozumieć. A potem przyjemność z seksu w różnych pozycjach zostanie zmaksymalizowane.

Oczywiście, nie wszyscy z nas zostanie podjęta w takich eksperymentach, ujawniając wszystkie tajemnice seksu – trzeba mieć wystarczająco dużo wolnego i twórczego charakteru. Ale jeśli jest to przypadek, to prędzej czy później, to będzie wymagało czegoś wykwintne i niezwykłe. A potem będzie nieodżałowany tylko egzotyczny seks. Po tym wszystkim, pozwala na całkowicie odpocząć, zapomnieć o wszystkim, tracąc wszelkie poczucie rzeczywistości i wznieść się do nieba z wielkim uczuciem swobodnego lotu.

Cóż, jesteśmy gotowi do lotu? Następnie idź do przodu! Na początek, żeby nie szokować nie jest dobrze znany specjalistom w tej przyjemności seksualnej psychiki opanować dość sparing, ale dość egzotyczne tajemnice doskonałego seksu. Pierwszy z nich nazywa się „więźniem miłości”. Metoda ta opiera się na intymności, że człowiek w nim odgrywa rolę zdobywcy, tej samej kobiety – uległym niewolnikiem. Ten starożytny, pozornie zapomniane dzisiaj, męska postawa wobec kobiet wciąż bardzo silny w naszej podświadomości. I tak jak wiele par.

load...

Dla nietypowych pozycjach zwanych „Caught in Love”, musimy szeroki pas, szalik, pasek i szeroki pas. Nie, nie, nic sadomasochistyczna! Wszystkie te elementy, główny potrzebujemy drogę do otoczenia. Aha, a co innego związane ręce i nogi kobieta czuła się w męskich ramionach jako bardziej wrażliwe i słabe, jak to możliwe. Ale to jest tak zadowoleni z niej i do człowieka!

Ta niestandardowa pozycja do seksu jest to, że partner partnerem symbolicznie przechwytywanie więźniów, łączy dłonie przed taśmą, pasem lub szalik. Można to zrobić nawet wtedy, gdy kobieta stoi, a gdy ona leży na plecach na łóżku – w każdym razie, taki akt będzie wyglądać bardzo sexy. Potem wiąże ręce „niewoli” do tyłu łóżka, rozprzestrzenia się szeroko nogi, wchodzi do niego powoli, z przyjemnością, a potem tak jak powoli zaczyna poruszać biodrami, starając się przeniknąć przez kobietę tak głęboko, jak to możliwe.

Jedną z tajemnic doskonałego seksu – umiejętne aktorstwo. W tej pozycji, to jest również obecny. Kobieta – niewolnik, po pierwsze nie jest konieczne, aby odpowiedzieć swemu panu zbyt intensywnie, ponieważ jest więźniem, a zatem zmuszony do oddania go! Ale to jest bardzo delikatna pieszczota pojedzie ktoś szalony, a teraz trochę niewoli więzień zaczyna reagować na nich, pierwszy zginanie kolana, a następnie ulegając spotkać ruchy jego ciemięzcy silniejsze. I – to jest tutaj, długo oczekiwany finał! Jasne, potężny orgazm …

Jeśli masz wyobraźnię, można znaleźć inny oryginalny pomysł na stoisku w takiej pozycji – kobieta widzi, meandry, pozornie niechętnie podano, człowiek stara się podporządkować, i tak dalej … Eksperyment, wymyślać, tworzyć własne dzieła sex – to i nie ma seksu ! Przywiązujemy wysiłku maksymalnego, aby odkryć sekrety doskonałego seksu! Niech to być początkowo pozorne – szybko zamienia się w rodzaj rzeczywistości.

Mężczyźni na ogół uwielbiają seks w różnych pozycjach, w takiej pozycji pierwotnej dotyku, zwykle na szczycie świata. Pewnie! Wszakże – silne i umiejętne zdobywcy, którym udało się nie tylko zdobyć jego kobietę, ale także dać jej nieopisaną przyjemność seksualną! Co do „niewolnika”, ta metoda seksu obiecuje jej niezapomniany orgazm. Cóż, kto z nas nie marzy o tym?

Ręce partnerem w pozie „Caught in Love” są wolne i można go w miarę potrzeby pieścić swoje piersi, brzucha i innych części ciała partnera, spróbuj utrzymać to ciało, jakby pacyfikacji opierającą kobietę. Kobieta jest również okazją do wzmocnienia stopnia samodzielnego wzbudzenia i pobudzenie partnera poprzez zmianę położenia stóp – mogą zginać, podnoszenia, opuszczania, i tak dalej. Eksperymentowanie, odsłaniając coraz więcej tajemnic doskonałego seksu!

Największą przyjemność stanowią „Caught in Love” dostarcza gdy podczas stosunku zmienia rytm ruchów. Jeśli partnerzy przemian powolny i płytką penetrację z szybka i głęboka, będą doświadczać niesamowite uczucie.

Jest to dość oryginalny pomysł, aby stać w miejscu, w którym kobieta jest związany z zagłówkiem. Istotą jest to, że człowiek ośmiu zastępców powolny i głębokiej penetracji i sześć płytkie otwory. Kiedy te ruchy w obu swoich partnerów bardzo szybko przychodzi niezwykle silną i jasną orgazm.

Takie egzotyczne rodzaje seksu są szczególnie dobre w przypadku, gdy kobieta ma szeroką pochwę czy mężczyzna ma dość duży penis. Dzięki szerokiej pochwy partner może zwiększyć stymulację narządów płciowych, jeśli to ciągnąć nogi brzucha. I z dużym penisa u mężczyzn i stosunkowo małej pochwy kobiety mogła rozprostować nogi, a penetracja nie będzie tak głęboka.
Pose „więźniem miłości” – tylko jedna opcja stwarza dla tych, którzy chcą różnorodność w seksie. A jeśli się podobało, można spróbować innego -Więc, jeszcze bardziej egzotyczne seks. Jakie? Kwestia ta zostanie omówiona dalej …

load...