Seks w małżeństwie: jego znaczenia i funkcji

Zawartość:

Och, jak często możemy ubolewać nad faktem, że małżeństwo jest w końcu zabija namiętność, że w pierwszych miesiącach jego spalonego spalania, prawie ogień nieugaszony! Jak smutne dni, kiedy byliśmy w przyciągał do siebie z niezwykłą siłą! Tak wydawało się na zawsze … Ale w miarę upływu czasu, pasja ustąpiły stopniowo ustępują, a potem wszystko gdzieś, nawet bez pożegnania. Czy zawsze tak jest? Dlaczego małżeństwo seks jeden dzień zamienia się w nudnym rytuałem, a czasami znika całkowicie? A może tam być szczęśliwe małżeństwo bez seksu?

load...

Rozwój stosunków seksualnych w małżeństwie

We wczesnych latach małżeństwa, kiedy emocje wciąż biją na krawędzi, mężczyzna i kobieta, nawet nie przeszkadza na jakość ich płci. Płeć początkowy okres małżeństwa, co do zasady, niestrudzony i bardzo zabawny. Nic dziwnego – jest to proces poznawania siebie. I to sprawia, gormonchiki wściekłość. I nie może być refleksja nad codziennymi problemami, miejsca i czasu. Miłośnicy Życie odbywa się pod hasłem: „Seks, seks, seks!”. A im więcej, tym lepiej! W innym przypadku nie może być. Po tym wszystkim, to jest tutaj, zapraszamy ludzi, obok siebie, a ja chcę go kochać, pieścić, aby poddać … w pierwszym roku życia, kobiety i mężczyzny tylko uczyć się nawzajem. Oni eksperymentować z ich zainteresowania seksualnego w opanowaniu przestrzeni.

Drugiego lub trzeciego roku życia małżeńskiego – to czas, kiedy ludzie są już dość dobrze znają się nawzajem. W normalnych rodzin, to można nazwać złotym wiekiem życia seksualnego. Szalona namiętność ustąpiła, a na jego miejsce przyszedł spokojny, zrelaksowany miłosną atrakcję. Mąż i żona są już nie wstydzi się swojego ciała i nie ukrywać pewne osobiste nawyki. Tu leży pierwszą przeszkodą. Przyzwyczajenie, małżonkowie nie starają się upiększyć swoje niezbyt atrakcyjne cechy. W zasadzie, to jest normalne – ludzie są coraz bliżej, a twoja rodzina została całkowicie zaufać. Jednak mąż i żona – Jeszcze nie więzami krwi. Niektóre niezbyt erotyczne chwile dzielenia życia może grać z nimi w łóżku okrutny żart. A seks będzie stopniowo zanikać w tle.

W ogóle, to jest absolutnie normalny proces ustąpił pasji. Nerdy naukowcy twierdzą, że to jest droga, nie może być dłuższy niż trzy lata. Bo to jest taki czas, nasz organizm jest w stanie prawidłowo wykonywać wysokiej zawartości hormonów sprawia, że ​​trzepotanie serca, myśli kilka, a ręce drżą. Jeśli wszystko inne – każde małżeństwo opiera się wyłącznie na pasji, zostałby skazany. Seks, przecież sama nie może istnieć. On – tylko część, choć bardzo ważne, ale tylko w części relacji. A jeśli nic innego do zrobienia między mężczyzną a kobietą, prędzej czy później, a ich łączny B przestaje przyciągać.

load...

Jednak pewnego dnia może ona stać się nieciekawe, nawet jeśli wiele podobieństw między nimi. Zwykle dzieje się na czwartym lub piątym roku małżeństwa. Mężczyźni na tym etapie czas zacząć traktować kobiety jak swoich zwykłych akcesoriów. Oni nie zauważać tego faktu w swoim wyglądzie, nie mów komplementy, nie starają się zadowolić. A kobiety, które nie otrzymują właściwego udziału zainteresowaniem wiernych, coraz częściej istnieje pragnienie, aby go znaleźć gdzieś na bok.

Nie, to nie znaczy, że dziewczęta mają tendencję do kochanka. Większość kobiet zamężnych i to nie występuje. Jest o wiele bardziej niż seks z obcym mężczyzną, musimy nowe doświadczenia, nowe atmosferze. To dość abstrakcyjny cel, ale mieszka w podświadomości, żądając jej. Mężczyźni też po pięciu latach małżeństwa chce nowością. To właśnie oni potrzebują konkretnego obiektu. Dlatego możemy odebrać oznaki uwagi na bok, wpadł cywilnego małym łóżku. A potem, po otrzymaniu zaliczki poza domem, często wrócić do miejsca, gdzie te postępy rozpowszechniać. I nadal nie wiem, co w końcu te podróże. Po tym wszystkim, nie są nowe i atrakcyjne, ale również podziwia …

Jest rzeczą oczywistą, że małżeństwo w takich okolicznościach seks staje się nudny i raczej rzadko? I dostaje podobną jakość, nawet gdy zmiana postawy, środowisko, odzieży. Dobrze, że nie jest już odłączony świadomość podczas stosunku płciowego! Nie pobudzają wyobraźnię znane krzywe szczegółowo partnerskich ciała, nie są przyciągane do zapachów … i prób jakoś dywersyfikacji seks małżeński są często albo sterylne lub po prostu śmieszne.

W wielu przypadkach, rodzina jest w takim stanie rzeczy, nadal istnieje. A często nawet dobre. Cóż, rodzić pary czasami powieści na boku, ale te historie rzadko dotyczą nic poważnego. Mamy śmiał cudzołóstwo nawet w miarę dobry cel – aby się obudzić i odświeżać swoje libido więc małżeństwa seks. Jednak okazuje się, że nie zawsze tak jest. Ponieważ orzeźwienie odbioru wybrana błędnie. Cóż, ktoś na ten brak wyobraźni …

A potem przyszedł dziesięć lat małżeństwa. Dziwnie, ale w wielu rodzinach jest to okres odświeżania stosunków seksualnych i rewitalizacji byłych małżonków przyciągania do siebie. Wydawały się obudzić i ponownie spojrzeć na związek. W zasadzie nic dziwnego w tej metamorfozy nie jest. W ciągu dziesięciu lat ludzie zmieniają przebiegi na bodźce seksualne. A co było kiedyś partnerem pozostawił obojętnym, a teraz przyciąga i pobudza. Płeć nabiera nowej jakości. Para nawet często próbują ją zróżnicować, wzywając do jego pomysłowość pomóc.

Cóż, po dwudziestu latach małżeństwa seks jest zwykle, jeśli nie sprowadza się do siódmego planu w stosunkach między mężem a żoną, jesteś coraz gdzieś blisko niego. Jest to bardzo niebezpieczny czas dla rodziny. Inicjatorami jej rozpadu są często ludzie, którzy chcą, aby udowodnić sobie, że wciąż o-hoo które ogierów! Siwą brodą, w słowie. Ten źrebak może stracić głowę z dowolnego zbyt zaniepokojeni zasadami moralnymi danej osoby. I rzucili ją na skraju świata, zabierając ze sobą znaczny kawałek domowego budżetu. Ponieważ małżeństwo bez seksu musi być karmione, a następnie – prosto z ciała cyny, na którym wznosi się coś innego. I za to może być wszystko (lub prawie wszystko), aby dać!

Zgodnie z tym nie jest tu bardzo radosne, żywe scenariusz, niestety, wiele rodzin. Tak, jesteśmy przekonani, że nasz zbyt małżeństwa i ta perspektywa nie jest zagrożone. A potem, nieświadomie, zaczynają żyć według ogólnego schematu. Co trzeba zrobić, aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę podobną?

Jak utrzymać pociąg seksualny w małżeństwie

Małżeństwo i seks, oczywiście, nie można uznać za nierozłączne rzeczy. Ale życie intymne wciąż jest w pewnym stopniu wyznacznikiem jakości relacji między mężczyzną i kobietą. A jeśli to nie jest konieczne, aby rozpocząć w celu ustalenia ich łóżka. Można, na przykład, aby znaleźć wspólne hobby, iść razem na wycieczkę razem robić naukę języków i tak dalej. Jak tylko wspólnych interesów, woli i pociąg fizyczny. Ale nie na odwrót. Ze względu na brak fizycznego przyciągania mówi, że istnieją problemy w rodzinie innego planu.

Zdarza się, że para, chcąc normalizacji życia seksualnego, szukać pomocy u niektórych używek. Podobnie jak najszybciej jak małżeństwa homoseksualne, aby wznowić wszystkie na raz i wróci do normy w związku. Nie przychodź. Bo jeśli człowiek ma wystąpił montaż, to nie znaczy, że chce się spać. Dobrze, że jest coś … A w telewizji jest piłka nożna! Jest o wiele bardziej interesujące niż nudnych skoków na chwilę przyjemności. Tak samo jest z kobietami. Befit frywolne wiernych z nutami, a tu dziewczyna zadzwonił podniecony grzechotka na pół godziny nową kolekcję ubrań. Albo pokazać swój ulubiony program. A potem – marsz w łóżku! Raz! Głowa mnie boli …

Chodzi, oczywiście, nie w piłce nożnej, seriali i nowych kolekcjach ubrań. Fakt, że para nie jest interesująca uprawiać seks. I nic dziwnego, bo jak zwykle. Które nasuwa się wniosek? Konieczne jest, aby wymyślić coś niezwykłego. To jest dywersyfikacja nie tylko łóżka, ale również zachowań seksualnych w życiu codziennym. Na przykład, podróż nagle wyciągnął swoją połowę pobliskim hotelu … nie Hotel? No to w krzakach! Albo nie noszą bielizny na imprezie i szeptać, jakby przez przypadek w tej połowie. Na pewno od razu fussed i pociągnął ją do toalety. Aby nie cierpieć rozsianego żonę i obleczony tam wszystko co jest niezbędne. Ale nie zapominaj o nieprzyzwoite incydentu całą noc. A potem …

Nie wahaj się na to szokujące? Następnie spróbuj szczerze mówiąc często pieścić żonę w najbardziej nieodpowiednich miejscach. Nie, wspinać się w spodnie przed oszołomiony publiczności, oczywiście, nie jest to konieczne. To może być kosztowne i impotentem zrobić. Ale nagroda jego zmysłowy pocałunek – dobrze, że jest! Tak, nawet jeśli jest to wykonać, jak to było na początku życia rodziny, ale nie po …

W końcu, można tylko raz spotkać bratnią duszę od pracy w fartuchu, wprowadzonego do naga (lub prawie nagiego) ciała. Powiedzmy, nie miał czasu się ubrać bezpośrednio do płyty. Albo się go do łazienki chciałby również pływać. I zakazanie dotykać siebie. Lay jakoś na podłodze lub na stole i … W ogóle, fantazjować, fantazjować, fantazjować! Najważniejsze, że zwyczaj nie stał się stałym związku towarzyszem i nie zabić pragnienie poznania siebie nawzajem ponownie. W trosce o małżeństwie jest próba dywersyfikacji postawy, miejsca, gesty, dźwięki, kolory, zapachy.

Ktoś mógłby powiedzieć, że seks w moim życiu – nie jest główną rzeczą, a rodzina może również istnieć bez niego. Z pewnością. Tam para są przyjaciółmi, nie jest małżonkiem, towarzysz, istnieje nawet małżonka-pracownicy. Ale w tych, że tak powiem, wspólnot rodzinnych, ludzie są mało prawdopodobne, aby być naprawdę szczęśliwym. Pomysł opiera się na małżeństwie ludzkiego szczęścia. A to oznacza pełne życia we wszystkich aspektach. Cóż, jeśli ona może być szczęśliwy, jeśli nie ma normalnego seksu? Nie. W związku z tym, konieczne jest, aby utrzymać rodzinę na odpowiednim poziomie. Nie pozwalając intima zaznajomić i monotonne.

Aby urozmaicić życie seksualne małżonków może być jakakolwiek niespodzianka. Czasem skromna żona jest kradzież jednego z żoną bokserów – a wszystko! Jest gotowy do użycia. Albo zawsze przestrzegać zasad przyzwoitości w społeczeństwie wyrzucić męża jakaś sztuczka. Żona, jeśli ona nie jest całkiem zamrożone, należy zacząć. Idź na całość! Nasze życie zależy od nas.

load...