Seks podczas miesiączki: jego właściwości i zagrożenia

Zawartość:

Seks podczas miesiączki – specjalny pytanie i dość cienka. Ogólnie rzecz biorąc, seks podczas miesiączki – problem wielu par w długoterminowych relacjach seksualnych. Po pierwsze, wiele kobiet jest zakłopotany lub czuje, że to niebezpieczne. Po drugie, część z nich z kolei jest przekonany, że ten zawód w krytycznych dniach naprawdę jest nie do przyjęcia. Czują się tak, jakby stosunek seksualny w tym okresie negigienichen lub może powodować ból kobiety. Jednocześnie, istnieje wiele ludzi, którzy czekają na wystąpieniu krytycznych dniach w drugim pół patrzy. Takie małżonkowie uważają, że miesięczna wykluczyć możliwość ciąży. W związku z tym, możemy pozwolić sobie na relaks. Ponadto, istnieją kobiety, które są w tej chwili jest szczególnie namiętny. I robi tak swoich partnerów! Więc co robić i jak to będzie? Czy mogę uprawiać seks podczas miesiączki? A jeśli nie, to dlaczego i jak to może być niebezpieczne? Cóż, rozumiemy!

load...

Seks podczas miesiączki: cons

Główną wadą seks w czasie miesiączki jest ryzyko zakażenia narządów płciowych, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ bakterie, dla których krew jest składnikiem odżywczym, jest aktywnie rozwija. U kobiet mogą łatwo przenikać przez otwarty w tej chwili wewnątrz zapalenia szyjki macicy i przyczyny. Jeśli chodzi o mężczyzn, to szansę, że szkodliwe drobnoustroje dostać się do cewki moczowej. Konsekwencje w tym przypadku też będzie bardzo nieprzyjemne. Prezerwatywa w tym przypadku będzie jedynym mężczyzną. W ryzyka kobiecej choroby nadal pozostaje.

Innym ryzykiem seks podczas cyklu miesiączkowego – ciąża. Tak, jest to ciąża, która wielu z nas starają się unikać z ulgą, gdy postęp krytyczne dni. To, jak mówią, w końcu, teraz można odpocząć i pozwól sobie. Ani trochę o tym! Nie sto procent gwarancji, że bliskość tych dniach nie doprowadzi do poczęcia dziecka, może być udzielona. Ciążę w tym okresie jest również możliwe. Dlaczego? Ponieważ nie możemy wiedzieć na pewno, jeden lub dwa jaja podczas owulacji. Jeżeli dwa, to ciąża jest bardzo prawdopodobne.

I wreszcie, obok sex odstraszający te dni – człowiek, który kategorycznie nie akceptują seks w tym czasie. Nie są one czasem nawet bardzo lubi swoją dziewczyną! Ale pewne jest, że unikać seksu w tych dniach nie jest wcale niemożliwe. Dlaczego? Powody są różne. Ktoś unika partnera pewnych przekonań religijnych lub wychowania, ktoś boi się ją zranić, ktoś znajdzie aktu seksualnego w krytycznych dniach niehigienicznych … Muszę powiedzieć, że człowiek nigdy nie może być brane pod uwagę. Ale jego życiowy partner wydaje się, że jej ciało w tych dniach, obrzydliwe. A ponieważ nie można go dotknąć!

Krótko mówiąc, powodów unikają seksu podczas menstruacji jest wiele. A duża część jest już dobrze zaznajomieni z partnerami nawzajem i co robi. Są konsekwentnie utrzymywane przez kilka dni, a często nawet nie próbuje się bardzo znacznie bliżej do siebie. Aby nie ulec pokusie. Jednocześnie istnieje wiele partnerów, którzy nie tylko nie boją się stanąć w krytycznych dniach, a nawet starać się wyciągnąć maksymalne korzyści z niego. Dlaczego?

load...

Czy mogę uprawiać seks podczas miesiączki?

Seks podczas miesiączki: zawodowców

Nieważne, jak oburzony przyjacielu, wykrzykując: „Trzeba uprawiać seks podczas miesiączki więc jest to niemożliwe!” Jeśli naprawdę chcesz, nie należy zwracać uwagę na te zaburzenia. Ponieważ mają seks w krytycznych dniach ma swoje zalety. Jakie?

  1. Zbliżeniowy podczas miesiączki, przyczynia się do znacznego zmniejszenia bólu miesiączkowego. Dlaczego? Skurcze ponieważ występuje podczas orgazmu macica jest wypychany z cieczy. W rezultacie, jego pęcznienia maleje i staje się zasadniczo mniejszy ból;
  2. Płeć tym czasie przyspiesza proces odrzucenia komórek endometrialnych. Prowadzi to do skrócenia miesiączki;
  3. Podczas menstruacji kobiety pochwa jest dobrze nasmarowane i jednocześnie edematous. Staje się znacznie węższy i bardziej wrażliwa. Wszystko to upraszcza proces współżycia seksualnego i umożliwia powstanie szczególnie jasne orgazmu.

Są panie, które mają szczególnie silny popęd seksualny występuje w trakcie cyklu miesiączkowego. Czasami pani, przekonany, że uniknąć tradycyjnych stosunków seksualnych w ciągu tego okresu nie mogą być zaangażowane w seksie analnym. Rozwiązanie to nie może być, ponieważ zwiększa ryzyko infekcji pochwy. Ponieważ odbytu jest bardzo blisko niego. Lepiej niech to będzie najbardziej tradycyjny stosunek. Lekarze mówią, że kobiety w ogóle, to nie jest niebezpieczne dla zdrowia.

I ogólnie, czy zezwolić na płeć na krytycznych dni, czy możliwe jest – przede wszystkim indywidualnym przypadku. Każda para musi podjąć decyzję, aby rozwiązać ten sam problem. Jeśli jest to przyjemność dla obojga partnerów, jest całkiem do przyjęcia. Dobrze, jeśli nie, to dlaczego nie zrobić sobie przerwę. W końcu, niektóre samokontrola jest również przydatna.

load...