Seks po rozwodzie. Plusy i minusy

Seks po rozwodzie z byłym mężem – zjawisko dość powszechne i dość kontrowersyjny w ich potrzeby. W rzeczywistości relacje między mężem i żoną po zerwaniu krotnie zwykle kilka rodzajów. Kłócą się i walczą, lub prawie do końca swoich dni, lub zostawić i zapomnieć zupełnie o sobie nawzajem, lub – rzadziej – tylko utrzymywać przyjazne kontakty. Jednocześnie, istnieje wiele par, które po rozstaniu namiętność budzi się z nową energią. Ponieważ rozwód pozwoliło im zrealizować pełną wartość jego byłych połówki.

load...

Intymność po rozwodzie może być ci, którzy są rozwiedzeni, ale nie rozdzielone. Ponieważ rozwód nie zawsze jest rzeczywiste relacje rodzinne rozwiązanie. Są ludzie, którzy używają go jako szantażu lub przyczyny wybuchu emocji, które za ciemny lub nawet zniknąć podczas ich wspólnego życia. Wreszcie, po zerwaniu bliskość jest to możliwe, i tych, którzy są w stanie wojny. Nie ma, co do zasady, w przypadku, gdy dawni małżonkowie są wspólne w pracy lub w towarzystwie przyjaciół wspólnego.

Innymi słowy, prawdopodobieństwo bliskości między poprzednich małżonka jest bardzo wysoka. I często przekłada się na rzeczywistość. Czasami, ponieważ oba wciąż pamiętają swoją dawną pasję, czasem – ponieważ mąż lub żona jest nadal żywić nadzieję, że stosunki. I czasami zdarza się ze względu na bliskość długotrwałym brakiem je zarówno lub kogoś z tej samej pary. Mimo to, pójściem do łóżka z kimś, kogo już dobrze znamy, jest o wiele łatwiej niż z nowymi partnerami.

Powinniśmy pozwolić tę sytuację i jakie są jego zalety i wady?

Intymność po rozwodzie. Cechy i Problemy

W intymnej relacji z jej byłym mężem zwykle zgadzają się na kobiety, które nieświadomie nie rozstał się z nim. Aby wywołać taką sytuację normalną może być rozciągnięcie. Często zdarza się, że w rzeczywistości kilka rozpadł się, ale nadal spełniać tylko dla płci. Oznacza to, że rozstanie, przyznali ich awarii i niezdolność rodzinę razem zbudować poważny związek. A teraz przynieś je do banalnej kopulacji, zmniejszając tym samym ich szanse, aby utworzyć kolejną rodzinę. Tak, jakiś czas po bliskości rozwód rozwiązuje problem samotności. Ale tylko na początku. Jeśli były mąż i żona będą szukać innych partnerów w życiu, płeć należy przerwać. W przeciwnym razie będą one prowadzić do niestabilności psychicznej i ingerować w nowy związek.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, bliskość do byłego męża po rozwodzie – rzeczą niebezpieczną. Czasami jest to próba obojga małżonków ukryć przed rzeczywistością lub ucieczki od rozpaczy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kobiet, które są często sex zabawki dla mężczyzn, w nadziei na ich powrót. Mężczyźni są znacznie mniej prawdopodobne, aby zamknąć po zerwaniu, jako coś poważnego. Czasem nawet iść do innej kobiety, ale nadal z przyzwyczajenia spać z byłą żoną. Na jakich doświadczają uczucia ona jednocześnie, człowiek zwykle nie myśleć. Słaba rzeczą, najprawdopodobniej, niezwykle trudno jest zrozumieć, że raz gorąco kochający i kochany, prawie rodzimych ludzi ma teraz inną kobietę. A po seksie pójdzie do niej.

Jeśli sytuacja rozwija się w ten sposób, będzie lepiej w ciągu kilku tygodni po rozwodzie nie spotkała się z jej byłym mężem. W przeciwnym razie, przeżywać stresu będzie bardzo trudne. Jeśli spotkanie nie można wykluczyć ze względu na współpracy i regularnych kontaktów ze wspólnych przyjaciół, to konieczne jest, aby wykluczyć możliwość pozostania z ex – małżonka sama. Pozwoli to zminimalizować możliwość intymności i ponownie omówić przyczyny separacji.

Czasami seks po rozwodzie jest ze względu na fakt, że mąż i żona mają pozostać pod jednym dachem lub w dalszym ciągu aktywnie angażować się w wychowanie wspólnych dzieci. W tym przypadku, być może, istnieje duża szansa, aby przywrócić starą relację. Istnieją szanse na odzyskanie nawet gdy powodem rozwodu był spadek zainteresowania seksualnego małżonków do siebie. Jak już powiedzieliśmy, rozwód może spowodować gwałtowny wzrost tego zainteresowania. I czasem zdarza się, że małżeństwo wydaje się być podzielone, a popęd seksualny pozostaje. Tutaj też istnieje obiektywna możliwość zacząć wszystko od nowa. Ponieważ separacja małżonków prowadzi często do ponownego rozpatrzenia swoich poglądów na temat relacji, uświadomić sobie swoje błędy i zrozumieć, jak żyć.

Na przykład, podzielone rodziny, która została zaprojektowana w oparciu o wzajemnej miłości. Składnik seksualne odbywa się w relacji męża i żony jest jednym z pierwszych miejsc. Z biegiem czasu, życie i rutyna tępych zmysłów. Ludzie spali w jednym łóżku, robiąc porządki, pracować, wychowywać dzieci. I wydaje się, że zapomniał o swojej pierwotnej miłości. I wtedy postanowił, że zniknęła całkowicie, a które mieszkają razem nie ma sensu dalej. Efektem tej decyzji był rozwód, nagle zwrócił się do obojga małżonków jest bardzo bolesne. W pamięci pojawiły się pierwsze szczęśliwe dni. A miłość, a wraz z nim pożądanie seksualne, wybuchła z nową energią.

Ta sytuacja nie jest niczym niezwykłym. W rzeczywistości, para nadal kocham siebie, ale miłość namiętna przekształcony w bardziej dojrzałe i spokojny. Nie mąż i żona wie cechy psychologii rodziny wziął go spokojna jak wyginięcia zmysłów. Relacja pojawiła chłód alienacji, do pokonania których nie powiodło się. Wynikiem tego są wzajemne roszczenia, zniewagi, kłótnie i absolutną bezradność w obliczu zbliżającego rodzinnej tragedii. W końcu para rozwiodła się. Ale miłość ciągły i nadal żyje! Z tego powodu, nie mogą stworzyć nową rodzinę, ponieważ wszystkie jego nowi przyjaciele są porównywane z byłą żoną i jej męża. A seks z byłych połówki właśnie obsesja.

Jest mało prawdopodobne, że taka para może mieć coś do zarzucenia. Niestety, kobiety i mężczyźni nie nauczyć się żyć w pokoju i harmonii. Jeśli przydział pojemności pół i zrozumienia nie zostały zaszczepione rodzice muszą nauczyć się naukę o małżeństwie w procesie życiowym doświadczeniem. Jednak jest to bardzo trudny i długi proces, fundamenty, które nie są dostępne dla wszystkich. Stąd – lód w stosunkach pomiędzy najbliższymi, stąd – masa kalekich przeznaczeń, stąd – rozwód, samotność i dorastających w rodzinach niepełnych z dziećmi.

Teatr? Tak. Czy to możliwe, aby wznowić relacje po rozwodzie, gdy mąż i żona byli po prostu ignorantem rodziny w okolicy? Gdy zrozumiał swój błąd i nadal kocham nadal – tak, też. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że sposób, w jaki rodzina jest zależne od względnego położenia i pragnienie, aby chronić swoją partnerkę od burz życia. I nie dążenie do tworzenia tych burz.

Tak więc, w jakim wniosek, pochodzimy? Seks z byłym mężem jest możliwe, ale tylko wtedy, gdy oboje małżonkowie są samotni i czują wzajemne przyciąganie. Jeżeli co najmniej jeden z nich uważa, że ​​rozdzielenie uczynił życie szczęśliwszym, seks lepiej unikać. Może to spowodować psychiczny ambiwalencję i niepewność, które niekorzystnie wpływają na prawdopodobieństwo kolejnego małżeństwa. A mąż i żona w tym przypadku będzie lepiej odejść jak najwięcej i oprzeć się pociąg seksualny do niegdyś ukochanej. W co dobrego nie będzie.

A teraz – kilka porad dla kobiet, które nie mogą zdecydować, czy zezwolić na seks z jej byłego męża po rozwodzie.

Porady rozwiedzionych kobiet

Mówiliśmy już o tym, że rozwód nie zawsze jest koniecznością i jest często mylone. Ludzie różnią się, ale psychologiczne i fizjologiczne pragnienie pozostaje. Jaka kobieta zrobić w tym przypadku?

  1. Jeżeli zachowany pociąg seksualny do ex – żonę, i to jest jeden, a nie przytłaczać. Możliwe jest, że seks z mężem po rozwodzie doprowadzi do nowej rundy relacji z nim, a rodzina będzie szczęśliwsze i bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek przedtem. Musimy tylko postarać się przebaczać sobie nawzajem wszystkie obelgi i nadużycia, a nie powtarzać ich błędów z przeszłości. Przykłady gdzie rodzina odzyskane ponownie, a następnie istnieje od dłuższego czasu, wielki lud;
  2. Jeżeli były małżonek zostanie tylko samo, ale intymny związek, go nie zmusi. I nie jest to w żadnym wypadku nie do wcielania dzieci razem z przedmiotem spekulacji. Dość często nie jest to zbyt: była żona oferuje męża przyjść jak dzieci, a następnie będzie on jawnie próbuje go uwieść. Czasami nawet, że grozi zakaz spotkań mężczyzn z dziećmi, jeśli nie na wznowienie aktywności seksualnej. Jest to nieefektywne i niegrzeczny sposób na powrót męża. Może on zgodzić się na seks, ale w innym czasie jest dobry pomysl zanim odwiedzić dom pary. Mężczyźni nie lubią je tak niezdarnie i prymitywnie manipulować;
  3. Jeśli mąż po rozwodzie nadal utrzymuje serdeczne stosunki i często przychodzi, ale bliskość nie został rozwiązany, otwarty i przyjazny z nim rozmawiać. Aby stosunki zostały wznowione, wzajemna zgoda jest konieczna. Po pierwsze, oczywiście, powinno być, aby dowiedzieć się prawdziwą przyczyną rozwodu. Jest bardzo możliwe, że jest to seks, który kiedyś być głównym elementem małżeństwa, a następnie przekształcił się w rutynę. W tym przypadku, kobieta powinna zapytać człowieka, co on czeka na nią w łóżku. A jeśli okaże się, że brakuje jej temperamentu i emancypacji, pracy nad sobą.

Potem, kiedy rozwód jest skończona, ale ból nie przechodzi, nie rozmawiać z byłego małżonka jest potrzebna. Co zrobić, jeśli on też cierpi, i ubolewa, że ​​stracił rodzinę? W końcu, rozwód – to tylko formalność, nie zmusza ludzi do być rozdzielone na zawsze. Zawsze jest szansa, aby zmienić życie na lepsze.

Konieczne jest, aby przygotować mężowi i spróbuj spojrzeć uderzyć jego wyobraźni – spotkanie z pierwszych. Ale to nie może być wnoszone były pobożne się agresywnie – filmy porno. Tak, potrafi uwodzić, ale z takim samym powodzeniem można następnie wcisnąć mężczyznę. Mimo to, z własnej połowy, że musi nie tylko seks. W związku z tym, że będzie lepiej, aby dać jej wygląd lekki dyskretny erotyzm i tajemnicę, która przyciągnie o wiele bardziej wyraźne ofert ciała.

Dobrze, jeśli po rozwodzie, jest oczywiste, że powrót do przeszłości nie będzie kobiety najlepiej zachować odpowiednią odległość od jej byłego męża i spróbować, aby zobaczyć go w jak najmniejszym stopniu. Pozwoli to, żeby zrozumieć siebie i znaleźć nowe cele w życiu. Dopóki to nie nastąpi, nie powinniśmy spieszyć, aby szukać osoby, z których można tworzyć nowe relacje. Jest mało prawdopodobne, że będą one skuteczne, ponieważ kobieta przetrwała całą walizkę problemów z poprzedniego małżeństwa. Z pewnością przyniesie to ze sobą do innej rodziny. W wyniku nowych małżeństwo niezadowolony ponownie.

Aby tego uniknąć, należy natychmiast po rozwodzie jest to konieczne w celu uniknięcia bliski kontakt i spróbować się uspokoić i zrozumieć siebie. Dopiero po wewnętrzny chaos będzie przynajmniej pozory porządku, może poważnie myśleć o zapoznanie się z innymi mężczyznami. W tym przypadku, jeśli zabicia czasu w łóżku z jej byłego męża, chaos zapanuje w moim sercu na długi czas. Więc dlaczego pozbawiają się możliwości nowego szczęścia? Lepiej jest być wolna od przeszłości całkowicie i śmiało iść naprzód w radosnej i pomyślnej przyszłości!

load...