Seks po 50 kobiet

Zawartość:

Poza tym, w ciągu czterdziestu pięciu kobiety jak jagody Again – wszystko od dawna przyzwyczajeni, jest niemal truizmem. Dlatego też, w czterdzieści pięć wciąż uważamy się być całkiem tak osobiste. … Ale w ciągu pięćdziesięciu w wielu pań jakoś uruchomić i problemy fizjologiczne i psychologiczne. Są przekonani, że jagody przestały być i nie nadaje się do współżycia seksualnego. Cóż, nie jest to dziwne? Zajęło w sumie pięć lat!

load...

Nie, to nie jest dziwne. Pięćdziesiąt lat – czas menopauzy. Ktoś zaczyna się nieco wcześniej, ktoś później. Jednak tak czy inaczej, to straszne „Bestia” myszkować zawsze gdzieś blisko tego wieku. I każda z kobiet z niepokojem pyta sam siebie: „Czy to wszystko jest seks będzie dopiero po 50 lat w swoich wspomnieniach, a ja poszedłem do obiegu?!?”. Cóż, wydaje się, że tak powinno się zdarzyć. Z perspektywy dwudziestu i trzydziestu pań pięćdziesiąt razem miałoby wnuki, ale myśleć o duszy! Co to jest seks … Ale to z perspektywy młodych kobiet. Ale to, co eksperci mówią nam o tym?

Co się dzieje z kobietami po 50 latach

Tak, około pięćdziesięciu lat istotnych zmian są naprawdę zaczyna się odbyć w organizmie kobiety. Pochwa staje się sucha, jego ściany są cieńsze. Kobieta jest teraz już podniecony. Aby osiągnąć orgazm, że potrzebuje więcej czasu. Czasem nawet, że spowodowane skurcze macicy, zamiast opierania się bólu przyjemność.

I pani zaczyna unikać seksu, myśląc, że teraz tylko kłopoty. Ponadto, w ciągu pięćdziesięciu lat zmniejszonej produkcji żeńskich hormonów estrogenów i rozpocząć hormonalną burzę. Trzymają zmieniając nastrój pań, a to staje się prawdziwą wściekłość. Wydaje się, że wszystko odbywa się w błonie wewnętrznej. Więc, kim jest ta potrzeba Gorgon w łóżku? I to ma niby takie same, nie trzeba nikogo …

Muszę powiedzieć, że ten pogląd jest przede wszystkim najbardziej „Gorgon”. Ponieważ sama inspirowane że mężczyzna kocha tylko dla świeżo i młodo. I nie ma nadziei na jej wiek. I zdobył w związku z kompleksów masowych i nerwicy. A potem sięgnął do zlewu i starość zaczął ubierać się w chusteczki. A jak! Po tym wszystkim, to jest czas, aby majstrować z wnukami, a nie oddawać swoje ciało! W rezultacie, do sześćdziesięciu lat, okazało się starej kobiety. A jeśli możemy pomóc małżonka, twierdząc, że jego żona była znacznie starsza, jaśniej i nie trzeba nikogo teraz pięćdziesiąt pięć.

load...

I na próżno! Ponieważ pięćdziesięciu lat dla kobiet przez obniżenie poziomu estrogenu zwiększa ilość androgenów. Androgeny – przebiegły ludzie tacy gormonchiki znacząco zwiększyć popęd seksualny. Okazuje się, że u kobiet po menopauzie, to nie przejdzie, ale wzrasta. A panie w średnim wieku, a przede wszystkim są przechowywane prawie funkcji seksualnych. Są w stanie uprawiać seks. I jak to możliwe! I jak to może jeszcze bardzo wielu ludzi, jak to jest w tym wieku staje się prawdziwie kobiece pani, a jej rozkwit seksualność i kreatywność. Po tym wszystkim, to prawdziwy skarb!

Niestety, tylko jedna trzecia kobiet w wieku powyżej pięćdziesięciu lat, aby zrozumieć wszystkie zalety jego wieku. I nie tylko zrozumieć, mądry, mój drogi, ale również wykorzystać je w taki sposób, że moja matka, nie martw się! Udaje im się pisać książki, majsterkować z wnukami, bez chwili usiedzieć podczas skręcania lekkomyślnie powieści.

Pozostałe dwie trzecie dojrzałych pań zaczynają refleksji nad sensem własnego życia i innych, dochodzę do wniosku, że to wszystko jakoś tak i nie ma, a należą do rozpaczy. A kiedy nawet dzieci poleciał z gniazda rodzicielskiej i odszedł, i ogólnie – w głęboką depresję. I ukryte w jego sypialni od świata i od wszystkich męskiej części jego mieszkańców. Jednym słowem, jest ona ustawiona na dalsze życie bez miłości, uwagi i seksu.

Ale w rzeczywistości takie intima zazwyczaj dość apetycznie pani jest całkiem możliwe do czynienia z co najmniej przez dziesięć lat. I nie jest to możliwe, i to jest konieczne! Ze względu na brak szkodliwego wpływu na fizjologię, a konkretnie zdynamizowane proces starzenia i znacząco popsuć nerwy. W efekcie, kobieta trafia do sześćdziesięciu lat stara kobieta z tej szybko rozwijającej się marazmu. Takie są przypadki. I co teraz z nimi, umieścić je na krzyżu dojrzałe jagody zrobić? Jak wyciągnąć z hibernacji?

Jako kobiety, aby przezwyciężyć kryzys 50 lat

Oczywiście, aby obudzić libido powinno być przestraszony nerwowego załamania, przede wszystkim sama kobieta. Pożądane jest, aby wspierać swoich bliskich. Ale, niestety, to nie wspierają nas w każdej chwili. Więc przejąć interes się i pomyśleć: co się właściwie stało? Mimo wszystko, jeśli więc dowiedzieć się przyczyny pesymizmu 50 bit. Minęły lata? Więc jest jeszcze prawie połowa mojego życia! Czy warto spędzać w bólu i przygnębienia?

Jesteśmy złe, ponieważ menopauzy? Ale ona się odbyć! Musimy po prostu przyzwyczaić się do nowych doświadczeń, ich uczyć i znaleźć sposób na dostosowanie. Tak, były zmarszczki. Tak, siwiejące włosy. Waga od chodzenia, i jest tak wielu młodych, energicznych, atrakcyjne kobiety … Tak, niech ich! On też kiedyś walić pięćdziesiąt. A potem, z tego życia ma swoje zalety w stosunku do młodzieży. Kobieta rozsądne, że kocha i szanuje siebie, na pewno z niej skorzystać. I to jest w stanie zawsze wyglądają spektakularny i atrakcyjny.

Nawiasem mówiąc, ciężar dojrzałych mężczyzn i niezbyt przekonany, że dopiero po czterdziestu pięciu panie są Prawdziwe kobiety z miękkimi zaokrąglonymi kształtami. Ta miękkość i okrągłość tak ekscytujące! Ale silniejsza płeć pobudzają nie tylko. W pięćdziesięciu lat zajmujemy się obudził potężną fontannę twórczej i seksualnej energii, a to jest trudne do wyobrażenia. Jego ludzie czują intuicyjnie. I przepuszczając nad stadem z oślepiającym świetle seksualnego kobieta, podobnie jak ćmy do płomienia.

Ale w porządku, że tłumnie, trzeba zwolnić fontannę. Aby poczuć całą swoją naturalną siłę, powiedz „Tak” wspaniałe stroje, kosmetyki, aktywnego ruchu i wielkie sex. I pozwolić sobie na wszystko, co do tej pory zakazane lub uznane za nienadające się do siebie. Będziemy oglądać erotyczne filmy, czytanie romansów, nauczyć się prowadzić samochód, może ustanowić słodkie zwierzę, niech nam chodzić w wesołym towarzystwie lub nauczyć się tańca brzucha! Zaczynamy pisać książki, rysować, śpiewać, a na co dzień patrząc w lustro i powiedzieć sobie: „Wow, mam ładniejszy!”

Tak, to nie jest łatwe. Tak, młodzież tyłu. Więc co? Po tym wszystkim, kobieta rzecz – tajemnicy, intrygi, a jej prawdziwa moc. I to zaczyna bulgotać się dopiero po 50 latach. Obaj mężczyźni czują się bardzo dobrze i szybko reagować na wesoły, otwarty na życie jednostek. Jego seksualność jest konieczne, aby pokazać, a nie do ukrycia. Zapraszam?

Tak, wybrać się na spacer do najbliższego sklepu płeć, pomyśl o tym! Dowiadujemy się, że ten „sklep” i dlaczego są one niemal na każdym rogu. A w ogóle zwracać większą uwagę na ten obszar życia, uczenia się (jeśli jeszcze nie wiem), co oral i seks analny, i jakie są różne postawy. Oh, nie jest konieczne? Warto, warto! Pozwoli to, aby leczyć się z wieloma niż dotychczas zainteresowanie i ciekawość. I zrozumieć, po co jest w naszej obecności nie tylko krzesła w kącie.


Badanie różnych rodzajów płci po 50 latach

Tak więc, zaczynamy odkrywać świat wraz z jego intymnych partii. Kup Kamasutra i starają się zbadać wszelkie postawy ze swojego człowieka w praktyce. Zbyt skomplikowane i nie wyjdzie? Niech nam to co jest dostępne. Spróbuj analny i oralny seks. Co brudu i zepsucia? Tak, cały świat interesuje się tym! Pozycja misjonarska już dawno stał się przeszłością. I jesteśmy przez całe życie i znał ją w spokoju, klutz. Konieczne jest teraz odkrywać coś nowego! Ponadto, od czasu do czasu taki małżonka napomknął.

Nie myśl, że seks analny – spadkowe alone zboczeńców. Wiele par sobie sprawę, że oni dotrzeć odbytu więcej zabawy niż pochwy. Tych kobiet, które nie odważył przez wiele lat razem na tym doświadczeniu, większość z nich prawdopodobnie po prostu się go boją.

Tak, jeśli ludzie zachowują się niegrzeczny, kobiety mają seks analny naprawdę spowodować wiele dolegliwości. Ale jeśli uważamy, że wszystko wyjdzie w ten sposób, można poprosić kogoś bliskiego, po raz pierwszy wejść do małego palca do odbytu. Jednak w tym przypadku potrzeba do obróbki wstępnej płci.

Polega ona na uczucia kobiet i pośladki masażu cenionych zagłębieniach. Generalnie, w pierwszym anal w technice jest podobny do defloracji. A kobieta mężczyźni powinni być traktowani jak dziewica. Przede wszystkim, mały palec będzie trzeba smarować czegokolwiek. A następnie ostrożnie umieścić go w anal stawu. Po tym, zaczynają okrężnymi ruchami nadgarstka. Przy czym palec tam iz powrotem nie trzeba ruszać.

Wszystko to jest konieczne, aby wyjaśnić partnerowi jeśli seks analny po raz pierwszy. Być może taka manipulacja nie lubimy. No i co, to, zróbmy coś bardziej przyjemny. Jest jednak prawdopodobne, że obie będą cieszyć! Więc dlaczego nie spróbować? Po tym wszystkim, jesteśmy wolni od konwencji, mamy dobre doświadczenia i chcą poprawić swoją depresję!

Różne metody intymności – to świetny sposób, aby osiągnąć ten cel. Jednakże, jeśli masz jakieś choroby odbytu, seks analny jest najlepiej zostawić w spokoju. To może sprowokować ich nasilenie.

Nie można rozwiązać na seks analny z innym mężczyzną. Nigdy nie wiadomo, co może on być chory! I to jest to miejsce dla kobiet, są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju infekcje. Cóż, nawet z nią tylko raz, ale warto spróbować. Jeśli zgodzi się seksem eksperymentalnej po 50. Po tym wszystkim, nie ma seksu w zaktualizowanym wieku także ulepszać!

load...