Seks na pierwszej randce

Zawartość:

Tak, spotkaliśmy się na ciekawym człowiekiem, a on został zaproszony na randkę. Przygotowania do niej – poważna sprawa. Musimy zrobić włosy, manicure aktualizacji stosować makijaż i wybrać odpowiedni strój okazję. Taki, że to stylowy, a nie bardzo prywatne, ale nie zbyt sexy. Nie zamierzamy położyć do łóżka z rycerza pierwszej nocy! To będzie po prostu romantyczny spacer lub kolację w restauracji. Tutaj poznać siebie lepiej, więc … Teraz, gdy jest to niezbędne do depilacji i wybrać chłodnym ubrania. Tak na wszelki wypadek. Wszystko może się zdarzyć. A co się stanie, a seks na pierwszej randce? No, no, co to jest, a potem? Nie żyjemy w średniowieczu. A może to nie jest konieczne, aby zapobiec takim?

load...

Stosunek do seksu na pierwszej randce te dni

Kilka lat temu, seks na pierwszej randce było coś niezwykłego. Potępił obu płci, choć, szczerze mówiąc, ludzie są głównie złe. Ponieważ mało kto z nich był wobec intymności na pierwszym spotkaniu z panią. Kobiety starali się temu zapobiec, nie tyle ze względów moralnych, ale ze względu na obawy, że pan dać pożądany, a następnie wyrzucić.

Dziś już jesteśmy w pełni świadomi, że człowiek może rzucać i kiedy nastąpiło seks na pierwszej randce, a kiedy nie było tam i dziesiąty. I nawet po tym jak byłem w łóżku z kobietą pięćdziesiąt razy. Teraz jednak, gdy samice nie wiarygodne. W dzisiejszych czasach, wszystko wywrócone do góry nogami. Często zdarza się, że młoda dama na pierwszym spotkaniu z młodym człowiekiem, bardzo bezceremonialnie podanej do niego z całą pasją swej natury. A potem znikają bez wychodzenia z telefonu numeru karty. Blindsided pan zaskoczony pozostaje tylko zastanowić się nad tym, czego nie trafił swojego partnera.

Innymi słowy, teraz kwestia płci w pierwszym spotkaniu wydawało się, że nie jest tak istotne. On jednak nie stały się powszechne, podobnie codzienne obiady. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety postrzegają bliskość we wczesnych godzinach miłości jako czegoś wyjątkowego. Nawet jeśli ktoś jest przekonany, że jest w porządku. To jak ludzie. Seks dla większości z nich – ponad współżycia prostu fizjologicznej. Dlatego podejście do niego z każdej osoby. Jednakże, w odniesieniu do powinowactwa do pierwszej randce mężczyzn i kobiet można podzielić na kilka kategorii.


Obaj panowie należą do seksu na pierwszej randce

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni, przechodząc do pierwszego spotkania z młodą damą, można podzielić na trzy rodzaje. Pierwszy typ obejmuje tych, którzy idzie na randkę tylko dla seksu. Ci młodzi ludzie są wszystkie siły próbują wyciągnąć piękną damę w łóżku, a potem pożegnać się z nim bez żalu czy wyrzutów sumienia. Nie, gdy dziewczyna jest bardzo atrakcyjna, można spotkać jeszcze kilka razy. Ale nie więcej. Tacy ludzie nie są skonfigurowane do długiego narzeczeństwa. A jeśli po trzy lub cztery razy nie dostają to, czego chcą, przełącznik do innego, bardziej dostępnego obiektu samicy.

load...

Zazwyczaj tego rodzaju facetów nie ukrywają swoje zamiary z dziewczyną. Oni nie uznają to za konieczne, aby obiecać jej wszystkie błogosławieństwa ziemi i gwiazdy z nieba. Partner na jedną lub dwie noce – to wszystko, co jest wymagane. Pożądane jest, aby mieć pogląd, który jedzie na spotkanie. Łatwiej. Wszystko odbywa się za obopólną zgodą, a nikt nie zawdzięcza nic. Dajemy sobie nawzajem przyjemność, kropka. Może raz jeszcze do przejścia.

Dla drugiego typu męskiego seksu na pierwszej randce jest do zaakceptowania, ale oni wolą spotkać się z tymi, którzy są zainteresowani. Więc nie określono natychmiast zdobyć dziewczynę można wszystko. Ale nie przeszkadza „wszelkich starań”, aby podjąć. Jeśli to działa. Jednakże fakt, że seks miał miejsce niezwłocznie, dalszy rozwój stosunków nie jest znacząco ograniczona. Jeśli młoda dama, jak rozmawiać z nią nie zatrzyma, a nawet czasem rozwija się w coś więcej.

Mężczyźni tego typu są zwykle próbuje zidentyfikować kobiecie jak najwięcej zaraz po spotkaniu z nią. Są szczerze mówić o sobie, bo naprawdę zamierzają trzymać nowego przyjaciela, a nie jedną noc. Więc oba muszą mieć przynajmniej jakieś pojęcie o siebie. Muszę powiedzieć, że seks podczas pierwszego spotkania tych ludzi są bardzo korzystne.

Mimo wszystko, wydaje się on pozwala nam zrozumieć, jak atrakcyjna dama w łóżku. Jednakże, dla kobiet, planuje w dalszym ciągu utrzymać partnera, zbyt pochopne zażyłość z nim może być prawdziwym wyzwaniem. Brak dobrych nawyków i emocjonalnego kontaktu często pozwala jej w pełni się zrelaksować. Wskutek nocy miłość zawodzi człowieka, a on traci zainteresowanie pani. Być może to być inaczej, stanie za seks później.

Trzeci typ dotyczy część silniejszego płeć, dla którego płeć pierwszego dnia nie jest w ogóle stosowane. Tak, są tacy ludzie, którzy uważają takie zachowanie jest bluźnierstwem. A jeśli nagle instynkt seksualny przyćmił powód, po wspólnym łóżku, czy to od razu wciągnął młodą damę do rejestratora lub na oślep od niego uciec. Ponadto, aby dokładnie przewidzieć, ile będzie czystą młody człowiek jest niemożliwe. Dlatego też, w tego typu mężczyzn należy unikać zbyt szybkiego seksu w ogóle. Bo jeśli chcemy wziąć ślub, a on będzie zmyć po łóżku, staje się stresujące. Jeśli nie chcą nabyć współmałżonek może przylgnąć jak limpet do pewności, że ma do tego pełne prawo.

Dobrze, ze ludzie mniej lub bardziej wyraźne. Teraz zobaczmy, jak zastosować uprawiać seks na pierwszej randce najsłabszą część ludzkiego.

Jak odnoszą się do kobiet seks na pierwszej randce

Pół Lady ludzkości postrzega możliwość seks na pierwszej randce jest również inna. Pierwsza kategoria kobiet przyznać i przygotowany na to, że po wprowadzeniu łóżku kończy. Druga kategoria kobiet nie jest również przeciwko tym wyniku spotkania. Ale ci, którzy należą do niego, szczerze nadzieję, że seks będzie gwarantować poważny związek w przyszłości. No i trzecia kategoria obejmuje dziewczęta z pozycji życiowej „pierwszego stempla w paszporcie.”

Młoda i mało osób z pierwszej kategorii są w pełni świadomi tego, co rozwiązany, i akceptuję zasady gry. Co więcej, czasami tylko takie zasady i rozpoznać! Jednak seks dla seksu najczęściej już dojrzałe kobiety z już przyzwoite doświadczenie życia intymnego. Wśród tych kobiet nieostrożne uwodzicielka znacznie mniej. Jeśli nie są małżeństwem kobiety i zgadza się iść do łóżka na pierwszym spotkaniu, zrobili trochę, ale chcę, aby to nie był ostatni.

Kobiety z tej drugiej kategorii, choć nie oprzeć, gdy człowiek kładzie nacisk na błonie na pierwszej randce, ale nie tak chcą. I to nie z powodów moralnych, ale po prostu ze względu na bliskość do nieznanej osoby, nie daje mu wiele przyjemności. Ponadto, panie przyznają, że pana to może nawet nazwisko jego okazjonalnego partnera nie pamięta. I szukajcie najpierw przyjrzeć się na niego, tak że po bez żalu nad jego dostępności. Celem próbuje, ale nie zawsze okazuje się. Panienki z tego rodzaju należą do łóżka na pierwszej nocy z powodu różnych przyczyn. Ktoś nie mógł się oprzeć ładny chłopak i jako ktoś brakowało czułości, a ktoś po prostu miał zbyt dużo szampana.

Trzecia kategoria dziewcząt zdecydowanie przeciwko seks na pierwszej randce. A na drugi, trzeci, dziesiąty, too. A jeśli to zrobi, to będzie wtedy mieć partnera lub ożenić lub wyciąć przynęty tak, że ani śladu. W przeciwnym razie będzie musiał cały czas się wydostać, wyjaśniając, dlaczego ciągnąc ślub.

Te dziewczyny nie myślą, że nie może się odbyć. Co dziwne, ale jest bardzo zdolny lojalnych gołębi miłości w życiu rodzinnym niesie mniej niż kobiety w innych kategoriach. Często staje się egoistycznych mężów tyranów, którzy są uważane za nieco z jego połowie. Jednakże, jest zrozumiałe. Po ślubie, są one często na własną rękę, ale dlatego, że tak chciał dziewczynę. A jeśli chce, to być cierpliwym i teraz nie wiem co nie narzekam.

Jak widzimy, widoki mężczyzn i kobiet w zakresie seks na pierwszej wizyty w coś innego, ale w pewnym sensie i podobne. A ci, a inni mogą bez wyrzutów później część z przypadkowym partnerem, mogą spodziewać się kontynuacji relacji i może być zaskoczony, z zamiarem zawarcia małżeństwa. Jak więc trzeba jeszcze odnieść się do seksu na pierwszej randce, i czy może mieć w ogóle?


Kiedy można uniknąć seks na pierwszej randce

W ogóle, po raz pierwszy idzie na randkę z jakimś facetem, powinna wziąć pod uwagę fakt, że pan próbuje przekonać ją do błony wewnętrznej. I zdecydować, co zrobić w takim przypadku. Należy pamiętać, że wielu mężczyzn nie sądzę, że seks na coś zrobią. Nie, oczywiście nie wszystkie z nich po odparować, nie pytając nawet numer telefonu. Ale lepiej jest być przygotowanym na taki rozwój wydarzeń niż obwiniania siebie za lekkomyślność.

Tak, dziś trzecie tysiąclecie, ludzie są znacznie mniej konserwatywne i nie wierzę czystości największą przewagę kobiet. Tak, teraz za jego żony nie tylko dziewic. Jednak młoda dama, chętnie zgodził się iść do łóżka na pierwszej nocy, znacznie mniej szacunku dla tego, co sprzeciwia. Oczywiście tylko wtedy, gdy obaj partnerzy spotkali się na seks, a nie ukrywać, kwestia szacunku nie powstaje. Obopólną zgodą, w oparciu o potrzeby fizjologiczne, nie pociąga za sobą rozwój każdej relacji innych niż płeć. Dlatego też szanować nawzajem partnerzy nie szanują – nie ma znaczenia. Najważniejsze – przynoszą nawzajem przyjemność.

Z drugiej strony, istnieje wiele przykładów, gdzie dwaj znaleźli się w łóżku kilka godzin po spotkaniu, a następnie stworzyć dobrą rodzinę. Odwrotnie, zbliżył się dopiero po ślubie, a po kilku miesiącach rozwiedzionych. W pierwszym przypadku, dobry seks stał się bodźcem do wzajemnego przyciągania i wywołał chęć kontynuowania nauki sobą. W drugim zbyt długo czeka na wynikało, po przewidywanym został odebrany, utratę zainteresowania dalszej wspólnej koegzystencji.

Więc unikać seksu w pierwszym spotkaniu, jeśli istnieje, to nie można powiedzieć na pewno. W zasadzie, może to być traktowane, jeżeli:

  1. Facet i dziewczyna chce. Jeśli istnieje wspólne pragnienie, to dlaczego nie? Niech wszystkie uprzedzenia pozostają w przeszłości. Po raz kolejny nie lubią boli.
  2. Chcę jak najszybciej, aby dowiedzieć się więcej mężczyznę. Cokolwiek to było, ale seks sprawia, że ​​szybki proces znajomości z człowiekiem. A potem można spędzić dużo czasu na poznanie siebie nawzajem, a potem, w końcu decydując się na seks, aby zrozumieć, że nie ma harmonii w łóżku i jest mało prawdopodobne. Więc czy nie lepiej po prostu to sprawdzić?
  3. Chciałbym przeżyć coś nowego. Teraz, gdy emocje są jeszcze świeże, seks może być bardziej imponujące niż później, kiedy mają trochę uspokoić.
  4. Panienka nie jest szczególnie zaniepokojony tym młodym człowiekiem, a on myślał, że będzie.
  5. Wierzy, że w ten sposób można osiągnąć szybsze uczuciem. Ale w tym przypadku konieczne jest, aby spróbować, aby seks był fantastyczny. W przeciwnym razie można stracić sporo dżentelmena.

Nie unikaj intymności, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy, gdy:

  1. Człowiek tak, ale wszyscy wiemy, że najważniejsze dla niego – kolejne zwycięstwo nad kobietą. Mając wszystko w ciągu jednej nocy, był znudzony i tracą zainteresowanie ich partnera. To trochę lepiej trzymać na dystans. Niech go zapalnym pasją.
  2. Młoda pani boi się zrobić złe wrażenie na satelicie, ponieważ chce nawiązać poważny związek z nim. Wtedy będzie lepiej odłożyć błony wewnętrznej i dać facetowi, aby zrozumieć, co jest dostępne nie jest dla każdego.
  3. Po prostu nie chce seksu. Jeśli pan nie powoduje pociąg fizyczny, nie zmuszaj się. Zdarza się, że pierwsza randka odpoczynek zapobiec szczelność i sztywność. Musimy trochę poczekać, aby przyzwyczaić się do człowieka. Idąc do łóżka z nim bez chęci nie mogę. Z pewnością partner będzie go czuć i pozostanie nieszczęśliwy. Dlaczego warto od razu zepsuć, że właśnie się rozpoczęła?

Ogólnie rzecz biorąc, wyjście wszystkim, z czym mamy do rozumowania, możemy to zrobić. Gdy młodzi ludzie lubią być w łóżku z nim w pierwszym spotkaniu pozwolił. Ale pod warunkiem, że rozumie jak duże ryzyko jest. Jest prawdopodobne, że tylko ten człowiek powinien być. A on nie marzy o spędzeniu reszty przelotnie poznał swojego życia. Jeśli panienka jak bliskość – żadnych pytań. W tym przypadku nie będzie wtedy czekamy na wezwanie młodego człowieka, a w przypadku ich braku czuć żal i gorycz. I nie dręczyć się żałować frywolne czynu.

load...