Sekrety urody Oriental kobiet

Zawartość:

Kobiety Wschodu zawsze były uważane za prawdziwe piękno. Grube, błyszczące włosy, matowa skóra, ciemne migdałowe oczy. Sen tego poety! I zazdrość innych kobiet, których natura nie obdarzyła tak hojnie. Po prostu chce uspokoić wszystkie blondynki który jest nawiedzony obiektów orientalne kobiety – to wszystko przyjdzie z czasem. Natura, oczywiście, miał również swój udział w tworzeniu kobiecego piękna, ale najważniejsze – jest zdolność płci dbać o siebie. Więc ty też możesz stać się takim. Wystarczy poznać an_1 piękna orientalnych kobiet Madden zachodnich mężczyzn (lub co chcesz).

load...

Kobiety Wschodu i Zachodu: szukając różnic 10

Natychmiast pospieszyć wywrócić dobrą połowę czytelników. Dla orientalne kobiety są piękne – jest to obowiązek. Prawie wszystkie z nich nie pracują i są zaangażowane jedynie w celu posprzątać dom, ugotować obiad i spotkać jej męża. W związku z tym, mogą one obracać cały dzień w lustrze, wypróbowanie nowych receptur dogłębnie zarośla i wywoływania makijażu. To wszystko, co robisz w biegu w pozostałym czasie z pracy, oni przeprowadzić stopniowo, przez dłuższy czas iz wielką przyjemnością. Nie uwierzysz, ale nawet czesane wschodnia kobieta jest trzy razy wolniej niż zwykle polskiej dziewczyny. I to nie tak, że jeden, drugi, włosy są dłuższe. Ona po prostu spieszyć. I masz prawdopodobnie gdzieś późno? To robi różnicę.

Co robić? Szukaj męża na Wschodzie? W zasadzie jest to możliwe. To tylko jeśli jesteś gotów nosić welon? I bezkrytycznie słuchać męża? Jestem pewien, że niektórzy zgodzili się odpowiedzieć (nadal, będą prawdopodobnie po prostu zmęczony podejmowania decyzji na własną rękę iw pośpiechu każdego ranka, aby zastosować makijaż). Więc powiedz mi, czy zgadzasz bezvylazno siedzieć w domu? I zapomnieć o cotygodniowych spotkaniach z przyjaciółmi w kawiarni za rogiem? Nie, na wschodzie znajduje się kawiarnia. I przyjaciół. Ale przyjaciele, jesteś dokładnie z tych ludzi, którzy mają prawo do rozmowy z mężem. A w kawiarni …. Nie będzie prawdopodobnie wkrótce nie zostaną podjęte. Jest to, że mój mąż i ja na wakacjach. A następnie w burki. A w nim jeść ani pić niewygodne. Dlatego niech lepiej używać an_1 orientalnych kobiet i pozostanie darmowy! W końcu, można zastosować peeling i przed snem.

Tajemnice orientalnych kobiet

Włosy

Russian girls nie lubią barwników chemicznych. To dlatego, że ich włosy grube i lśniące, ale nie tak w nieskończoność podzielić nici słowiańskich dziewcząt. Chcesz wzmocnić włosy? Użyj henna. Jest to naturalny barwnik jest dokładnie i starannie wypełnia naturalnego koloru włosów, nadając włosy lśniące ryzhinku. Nie chcesz być jak Oleg Popov? Użyj bezbarwna henna. Przy okazji, aby wzmocnić włosy orientalne piękności nie są nowe-fangled balsamy i maski, jak zwykle jogurt. Zgromadzeni myć włosy? Nałóż trochę jogurtu na włosach, to niech moczyć, następnie można kontynuować procedurę.

load...

Skóra, paznokcie

Matowa skóra nowoczesny Szeherezada – jest wynikiem dobrego snu, dobrze zaplanowanej diety i zielonej herbaty. Napój ten wyświetla ciała antyoksydantów, które jest dosłownie wypchane naszego organizmu. Cóż, zdrowy sen był zawsze pomocny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Tylko nie zapomnij przed snem przewietrzyć pomieszczenie. I znowu, nie ma komputery w pokoju. , A ponadto odgrywają „shooter” z mężem. Druga połowa ma być blisko ciebie. Jest to również an_1 urody orientalnych kobiet.

Jeśli już przyjęte wszystkie sztuczki atrakcyjną ciemnowłosą rywala i paznokcie nadal krucha, zalecamy, aby kąpiel solną. Aby to zrobić, należy rozpuścić trochę soli morskiej w ciepłej wodzie i trzymać go w rękach. Położenie w East Sea Salt, pytasz? Odpowiedź. Import i eksport do ciepłych krajów opracowane nie gorzej niż zimnej Polsce. Jeść banany? Więc dlaczego Eastern kobiety nie mogą wzmacniać paznokcie soli morskiej?

Białe zęby

Jak można sobie wyobrazić, do dentysty wierną żoną iść bez zgody męża nie mogę. A potem, zasłona będzie kolidować. W jaki sposób można przywrócić naturalną biel emalii? To proste. Kobiety Wschodu do wybielania zębów za pomocą gęstej śmietany. Aby to zrobić, oni zanurzył pędzel w suchego produktu mlecznego, że przetarł szkliwo i pozostawiono na jakiś czas (nie można mieć śmietanę, wybielić zęby, następnie lunch). Procedura powinna być powtarzane 3-5 razy dziennie. W nowoczesnej interpretacji kremu receptę zastępuje mleko w proszku lub jogurtu naturalnego bez dodatku cukru. Chociaż wydaje się nam, niż iść do ujścia, śmietana zatłoczone, łatwiej jest zapisać się do dentysty. Jesteśmy pozwolenie mąż nie jest konieczne. I burka nie jest (dzięki Bogu).

Gładkie ciało

Orientalne kobiety nie karmić chlebem, pozwól mi zrelaksować się w łaźni tureckiej i pieścić peeling ciała (i co robić, czekając na męża biedactwo?) W tym przypadku, ciało oni tylko pocierać fusów. Aby to zrobić, oni zaparivayut kawy organicznej, niech to napar. Następnie dodaje się w przyszłości dziewczynka zarośla oleju z oliwek w stosunku 1: 3 (w oleju powinna być mniej), a mieszanina jest wzbogacona w różnych olejków eterycznych. Różnorodność i asortyment olejów pachnących zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Czy podoba Ci się zapach lawendy? Tak, dodaj go wyodrębnić parzona kawa. Chcesz pachnieć jak róża? Kilka kropli olejku różanego spełnić swoje pragnienia.

Nawiasem mówiąc, orientalne kobiety są bardzo lubiący oliwy z oliwek. Są pocierana ciała podczas ciąży (w celu uniknięcia rozstępów) i powiek przed snem (w celu uniknięcia zmarszczek). Tak tam na zawsze! Wiele dziewcząt zmyć z oliwą z oliwek, tak aby nie starzeją się przedwcześnie. Ale zanim powtórzyć swój wyczyn, należy pamiętać, że stan skóry orientalny kobieta i typowy Słowianin bardzo różnią się między sobą. Więc co jedna osoba – panaceum na zmarszczki, potem drugi – źródło trądzik i nadmierne nawodnienie skóry.

Co chcę powiedzieć w końcu? Nie pragną być jak ktoś inny. Kto wie, może kobiety Wschodu szalenie chcą spędzić przynajmniej jeden dzień z życia, z którego jest uruchomiony? Dlatego też kochać siebie za to, kim jesteś. A kto wie, może francuski krem ​​skóra wokół oczu jest 1000 razy lepsze niż oliwa z oliwek?

load...