Sekrety urody, nie są jeszcze świadomi młodej dziewczyny

Zawartość:

W życiu każdej dziewczyny przychodzi moment, kiedy zdaje sobie sprawę, że piękno – to nie tylko to, co jest podane przez naturę. Nad pięknem musimy pracować, musimy tworzyć piękno. I co dokładnie trzeba zrobić samemu jest bardzo trudne do zrozumienia. Że zaczyna panieńskie szukać odpowiedzi na najważniejsze pytanie – jakie są sekrety urody i jak stać się atrakcyjne?

load...

Mamy nadzieję, że masz przyjazne starszych przyjaciół, którzy mogą pomóc i sugerują. Chcemy także, aby działać w tej roli i dać kilka wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć, czym jest piękno i jak ją utrzymać.

Definicja piękna

Beauty – to prawie to samo subiektywne odczucie, jak miłość; jest to, że można odkryć i zbadać całe życie. Aby znaleźć piękno w sobie, zaczynają patrzeć na nią dookoła. Jak zdefiniować piękno samodzielnie? Co przemawia do ciebie? Spróbuj codziennie oglądać rzeczy lub osób, które lubisz: może to być dzieło sztuki, niebo, piegi na nosie jego ukochaną dziewczyną. Spróbuj zrozumieć, co sprawia, że ​​są piękne do ciebie? Te rzeczy mogą opuścić całkiem obojętny dla innych, prawda? Więc piękno życia w swoim umyśle, w świetle tego. A więc każda osoba.

Ale, pomimo faktu, że pojęcie piękna różni się od osoby do osoby, istnieją pewne wspólne cechy, które być może wszyscy są zgodni:

 • Zdrowie – pięknie

  Zdrowy człowiek jest wesoły i energiczny, i to jest głównym warunkiem odwołania. I odwrotnie – nie ma nic pięknego zniszczenia ciała, nawet jeśli zrobisz to powoli, ignorując potrzebę utrzymania zdrowego stylu życia.

  load...
 • Piękno pochodzi z wnętrza

  Istnieje tak wiele tak zwanych „Beautiful” ludzie, którzy kłamią, oszukują, kradną, a nawet zabić. Patrząc na człowieka z atrakcyjnych cech powierzchowności, z uśmiechem, który sprawia, podłość, trudno powiedzieć, to było piękne. Znalezienie sam wychował integralności jego charakteru, możesz być piękna zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Śmiem twierdzić – wewnętrzne piękno przyciąga ludzi znacznie bardziej niż atrakcyjność wizualną. A co najważniejsze, to piękno jest ponadczasowe.

20 sekretów urody trzeba wiedzieć, od młodości

Ale my nie zamierzamy przekonać Cię, że odwołanie zewnętrzny nie ma znaczenia. Tak, i byłoby głupio o tym mówić do młodych dziewcząt. Charakter czegoś gdy nawet dobrze wychowany i chcą być piękne teraz! Oczywiście wygląd jest bardzo ważne dla kobiet, i ważne jest, aby zrozumieć główną tajemnicę: że nieatrakcyjne, konieczne jest, aby być w stanie ukryć, ale który daje przewagę, należy podkreślić. Co jeszcze trzeba wiedzieć tylko do okresu dojrzewania?

 1. Uwodnienie ciała jest kluczem do posiadania dobrej skórę i zdrowe włosy

  Zaleca się, aby wypić szklankę wody przed snem i pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Czysta woda jest najlepszą bronią w walce o piękną skórę i ogólnie dla zdrowia (jest dobrze wypłukuje toksyny), a także do kontroli masy ciała – bardzo często mylnie za głodowe sygnałów o braku wody, który wysyła nasz organizm, aw rezultacie jedzą więcej niż jest to rzeczywiście potrzebne.

 2. Ważne jest, aby utrzymać dobre krążenie krwi

  Najlepszym sposobem, aby dostać się krew „run” szybciej – prysznic kontrastu w godzinach porannych, a następnie pocieranie szorstkim ręcznikiem. Będziesz bardzo zaskoczony, jak poprawić kolor twarzy, jeśli regularnie wykonuj tej procedury!

 3. Masz trądzik?

  Pamiętaj, aby odwiedzić dermatologa! Największym błędem, kiedy dziewczyny próbują pozbyć się wyprysków na własną rękę. I nieprzyjemne pryszcze Placer nie znikną, a skóra może pozostać brzydkie blizny.

 4. Nie stosować fundament

  Wielu ludzi wierzy, że jeśli masz trądzik, pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby pokryć je grubą warstwą fundacji. Nie rób tego! Podstawą jest odpowiedni dla kobiet, które są starsze. Ukrywa nie tylko swoje naturalne piękno (nawet wtedy, gdy skóra jest taki piękny kolor, jak w młodości?!), Ale także sprawiają, że trądzik bardziej zauważalne. Zamiast tego, trądzik maski spot-on korektor, a następnie proszek lub, zastosować lekki krem ​​nawilżający fundament, który jest znacznie lżejszy od ciężkiego fundamentu. Korektor nie pocierać. Po nałożeniu użyj środkowy palec, Pat „młotkiem” oznacza w obszarach problemowych.

 5. Rób akcenty, uderzający makijaż

  Kocham przeznaczyć oko? Wtedy nie Odcień usta, stosuje się tylko połysk. Wolę szminki nasycone kolory? Następnie z dala od jasnej rumieńcem i stosować tusz do rzęs na jej oczach tylko światło i cień na powiekach. Jeśli jasny makijaż i oczy i usta, a następnie będzie wyglądać jak klaun.

 6. „Mniej” – to znaczy „lepsze”

  Czy zauważyliście, że nie wszystkich znajomych wyglądać dobrze z ozdobnymi kosmetyki? A dlaczego tak? Niezależnie od wieku, za dużo makijażu na twarzy sprawia, że ​​wygląda o wiele gorzej. Jeśli stosuje się fundament, proszek, pudry, liner, tusz do rzęs, cień do powiek, szminki i konturówki każdy dzień – wyraźnie przesadza. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to dobry tusz do rzęs, korektor do kamuflażu błędów skóry i błyszczyk. Ochrona zima może dodać korektor.

 7. Nigdy nie zostawiaj makijaż w nocy

  Jeśli masz trochę czasu, aby umieścić na trochę makijażu, znajdź go i usuwania makijażu. Tak, i jak iść spać, nie oczyścić skórę nie tylko makijaż, ale także z zanieczyszczeń, które nagromadziły się w ciągu jednego dnia?

 8. Naturalne włosy zawsze wygląda bardziej atrakcyjne

  Jeśli masz ciemne włosy, można eksperymentować z kolorami, wybierając odcień o ton lub dwa ciemniejszy lub jaśniejszy. Ty blond? Spróbuj barwiących szampon, który doda głębi twojego naturalnego koloru. Często widzę nastolatków niemiłosiernie bielone włosy, nawet jeśli początkowo były ciemne. Muszę powiedzieć, że wyglądają bardziej przygnębiające niż podziwiany. Zgadzam się urodzić z włosami, „pocałował” przez słońce – to nie to samo, co nieudolnie wymazać kupowałeś barwnik.

 9. Nigdy nie może się nie udać, jeśli się stosowane do maski do włosów – to je wzmocnić i uczynić gęsta i błyszcząca

  Można kupić gotowe narzędzia do pielęgnacji włosów, a można zrobić własną maskę.

 10. Czy masz tłuste włosy, myć włosy codziennie nie ma wystarczająco dużo czasu?

  Jeśli masz jasne włosy, które można umieścić na nich w proszku dla niemowląt, która pochłania nadmiar sebum. Następnie potrząsnąć włosy, aby usunąć proszek. Za ciemne włosy lepiej jest kupić suchy szampon nadaje się do koloru włosów.

 11. Nadwyżki środków nie wydać na gadżety, które pomagają zaszaleć, ale lepiej zainwestować w wysokiej jakości kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała.
 12. Kupować kosmetyki?

  Pamiętaj, aby go przetestować. Niektóre fundusze nie kupić, ich nie spróbować, inaczej nie będzie w stanie określić, jaki dźwięk jest właśnie dla Ciebie. Test niezbędną podstawą, szminka, róż. Bez badań, można kupić tusz do rzęs, eyeliner, cień do oczu i błyszczyk.

 13. Nie zamalować rozszerzenie Century

  Od tego, twoje oczy będą wydawać się dużo mniej.

 14. Zawsze należy używać filtrów przeciwsłonecznych

  Nawet jeśli pogoda jest pochmurny lub deszczowy. Chronią skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym jest konieczne nie tylko do młodzieży – od dzieciństwa. To uchroni cię przed wieloma problemami, w tym z pierwszych zmarszczek.

 15. Jeśli lubisz opalona skóra, to najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie opalania

  Tylko trzeba będzie zaakceptować fakt, że nie był zbyt przyjemny zapach.

 16. Zawsze upewnij się, że Twoje paznokcie są wypielęgnowane

  I nie koniecznie iść za nim na manicure i pedicure. Tyle, że są one starannie przycięte lub wychrypiał i dokładnie oczyszczone. Nie pozwól paznokcie pozostał farby skórki.

 17. Nie zapomnij, aby golić włosy na nogach i pod pachami

  Zrób to najlepiej pod koniec mycia pod prysznicem, gdy skóra jest parzona i zmiękczyć włosy.

 18. Użyj peeling dla skóry

  Scrub traktować nie tylko ciało ale podeszwy stóp. Jeśli skóra na piętach jest zbyt sucha, traktować go z pumeksu. Po użyciu peelingu nie zapomnij umieścić na balsam ciała.

 19. Znać swoje mocne i umiejętnie podkreślać ich

  Na przykład, jeśli masz piękne pełne usta, można „grać” śmiałe kolory szminki i wybrać odcień, który uczyni je bardziej wyraziste. Jeśli masz piękny kolor oczu, a następnie wybrać odcień, który podkreśli kolor.

 20. Nie zapomnij o wewnętrzne piękno

  Nawet jeśli nie stosuje makijażu dziennego lub ubrana bardzo skromnie, ale zawsze w dobrym nastroju, to będzie dużo bardziej atrakcyjna dla dzieci niż pełnego emfazy urody, który patrzy na nich.

Codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, powiedzieć sobie: „Jestem piękny!” I uśmiech. Bo „nie ma uśmiechniętą twarz, co byłoby nieatrakcyjne.” To wszystkie sekrety urody!

load...