Sekrety płci, aby utrzymać namiętność w długotrwałym związku

Zawartość:

Dla większości kobiet, seks jest o wiele mniejsze znaczenie niż w przypadku mężczyzn, ale to nie znaczy, że nie dbają o siebie intymnej relacji. A jeśli w ciągu pierwszych kilku miesięcy lub lat, romantycznej okazji, mężczyźni i kobiety mają żadnych problemów z seksem, co do zasady, nie wynika, to z biegiem czasu większość par napotkać trudności różnego rodzaju, które uniemożliwiają im w pełni cieszyć składową stosunków cielesnych.

load...

Włączanie przez całe życie cieszyć się pełną intymność ze swoim partnerem, aby uniknąć siebie i sytości problemy intymne planu, należy wiedzieć, niektóre z tajemnic seksu. Jedynym niezbędnym dla skuteczności takich tajemnic jest mieć prawdziwych uczuć, bez których intymnych przyjemności zamieniają się w pewnego rodzaju aktywności fizycznej, zdrowej.

Więc spójrzmy trochę więcej, co trzeba zrobić, aby stosunki seksualne były zawsze na wierzchu.

Atrakcyjny wygląd

Kobiety są często pojawienie się człowieka nie jest tak ważne, aby zabrać go pożądanym i sexy, ale reakcja ludzi, aby jego ukochana pod wieloma względami zależy od tego, jak to wygląda. W celu utrzymania zainteresowania seksualnego u swojego partnera, żeby dobrze wyglądać to często nie wystarcza.

load...

Jeśli kobieta ma szczupłą figurę, piękne włosy i zadbane skóry, ale w tym samym czasie pracy w biurze, gdzie przyjęty dość ścisły dress code, a większość czasu ubrany zgodnie z nim, a następnie po jakimś czasie człowiek może po prostu przerwać przyjmowanie jako obiekt seksualny. Jednak na drugim biegunie, polega na tworzeniu obrazu podkreślił seksualnej w przypadku braku zadbanym wyglądzie, upadek jest także nie warto. Idealnym rozwiązaniem jest „złoty środek”, kiedy zwracają wystarczającej uwagi na ich wygląd, wolą kobiecy styl w odzieży i nie boi się eksperymentować z czasem uwodzicielskie kostiumy do „warm up” interes swojego partnera życiowego.

Osobno należy zauważyć pragnienie większości kobiet zgodne z kształtami parametrów modelu, które są normą nie dla wszystkich pięknych pań. Aby utrzymać zainteresowanie seksualne swoich stoiskach, należy skupić się przede wszystkim na to, co lubi, i starają się podkreślić swoje indywidualne dane cechy, wystawiając je w najkorzystniejszym świetle. Jeśli nauczysz się kochać i akceptować siebie za to, kim jesteś, zawsze będzie pożądane i atrakcyjne dla ukochanej osoby, tak że o wszelkich zbawczych tajemnic zainteresowania seksualnego w ciebie, być może, nie muszą się martwić.

Regularne rozmowy o seksie

Z reguły większość małżonków lub partnerów w długoterminowych relacjach romantycznych rzadko rozmawiają ze sobą o intymnej stronie ich związku. Prowadzi to często do różnych problemów, w sferze seksualnej, które nie zważając, szybko staje się coraz bardziej istotna. Cokolwiek tajemnice płeć, z którą staje się jaśniejsze i bardziej zróżnicowane, należy użyć, jeśli nie można mówić do siebie intymnej strony stosunków, to prędzej czy później znajdziesz wyginięcia pragnienie, a nawet, być może, pełna wyobcowanie. Aby tego uniknąć, trzeba nauczyć się szczerze rozmawiać z partnerem o tym, co lubisz lub nie lubisz seks, jak również do dzielenia się swoimi fantazjami i tajne pragnienia.

Aby rozpocząć takie rozmowy są często dość trudne psychologicznie, ponieważ większość kobiet po prostu nie są przyzwyczajeni do mówienia o takich rzeczach wprost. Jednak przynajmniej raz próbował podzielić się z ukochaną osobą swoimi myślami, można zauważyć, jak dużo bardziej otwarte i ufne swoje relacje stają się nie tylko intymne, ale także we wszystkich innych dziedzinach życia. Przeniknięta tak szczera otwartość Twój partner z czasem rozpocznie również podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i pragnienia o seksie.

Im więcej mówisz o pewnych rzeczy w swoim życiu seksualnym, tym jaśniejszy i bogatsze będzie stać. Partnerzy ci, którzy nie wahają się omówić swoje myśli i pragnienia, nawet po długim okresie życia razem nadal borykają się w stosunku do siebie jest również silna atrakcją, która była w pierwszych dniach ich romansu.

Eksperymenty

Kiedy nauczysz się mówić otwarcie ze sobą o swoich pragnieniach seksualnych, jak najszybciej powinien starać się je zrealizować. Jeśli do tego trzeba będzie odtworzyć żadnej szczególnej sytuacji lub pójść gdzieś razem, a następnie zrobić to bez wahania, bo to takie działania będzie można stale utrzymywać wystarczająco wysoki stopień namiętności w związku. Różnorodność – to tajemnica płci, co sprawia, że ​​najbardziej intymną relację z jasny i nasycony, tak że zaniedbanie to w każdym razie nie warto.

Należy również zwracać uwagę na badaniu różnych nowych technik seksu i praktyk seksualnych, zarówno natury fizycznej i psychicznej, aby nie dać ich stosunków seksualnych ma szansę stać się świeże i przewidywalne. Dokładne badanie znanego starożytnym traktacie o nazwie „Kama Sutra” oraz późniejsze wykorzystanie uzyskanej wiedzy w praktyce nadal nie zaszkodzi nikomu. „Naukowców” psychologiczne i duchowe tajemnice seksu należy zwrócić uwagę na praktykach tantrycznych i taoistycznych, które, między innymi, wyraźny zdrowotny wpływ na organizm.

Na szczególną uwagę odwiedza sklepy seksu i wnikliwej analizy w zakresie takich sklepów z późniejszego zastosowania w praktyce. Oczywiście, nie wszystkie sex zabawki i inne akcesoria intymne zostaną wykorzystane w sypialni przeciętnego par, ale starają się realizować przynajmniej niektóre z nich w ich życiu wewnętrznym jest nadal warto. Jeśli wahasz się kupić te małe rzeczy w sklepach, można skorzystać z sex shopów online w usługach, gdzie wirtualny konsultant z pewnością pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a zakupione towary były dostarczane bezpośrednio do domu w gęstej opakowania nieprzezroczystego.

Okresowe separacja

W czasie, gdy mężczyzna i kobieta żyją razem przez długi czas, w większości przypadków z czasem ich pociąg seksualny do siebie zarówno naturalnie zaokrąglone jako przedmiot pożądania jest zawsze dostępna. Ponadto nowością jest stracone jakieś relacje, które niekoniecznie obecne w tak zwanym okresie cukierki buketny. Jednak specjalne tajemnice, seks ze stałym partnerem zamienia się nowego działania istnieją. Jednym z najprostszych sposobów, aby odświeżyć intymnej relacji – jest najczęstszym separacji.

Wielu mężów nie pozostawiają między sobą przez kilka lat, a potem z zaskoczenia i irytacji pokazują, że bliska osoba utraciła dawną seksapilu. Przecinanie tydzień lub nawet kilka dni jest w stanie wielkiej aktualizacji intymnej relacji, bo po takiej separacji, masz gwarancję, aby patrzeć na swojego partnera w nowy sposób.

Jeśli także wykorzystać czas osobno dla fundamentalnej zmiany w ich drodze, a przynajmniej niektóre z reinkarnacji z nową fryzurę, ubrania i makijażu, twój partner może przyjść w zachwycie, który pociągnie za sobą konieczności wzmocnienia popędu seksualnego. Taki podział terapia powinna posiadać nie mniej niż raz na kilka miesięcy, lub jeszcze lepiej – co miesiąc, a potem masz gwarancję, aby zapomnieć o jakichkolwiek problemów w życiu seksualnym.

Inną opcją jest ryzykowne czas separacji – trzyma wakacje od siebie. Jeśli jesteś w stu procentach pewni swojego człowieka, można bezpiecznie go puścić na tzw wakacje. W tej samej sprawie, jeśli bezlitośnie zazdrosny wybranych, najlepszym rozwiązaniem byłoby jego spoczynku w czysto męskim towarzystwie. Jesteś w tej chwili może być z powodzeniem „czyścić pióra”, a następnie do stawienia się przed ukochanym w całej okazałości, ani czasu, by odpocząć w samotności, aby w pełni przywrócić swoje siły zarówno fizycznej i psychicznej.

Po takiej samej wakacje, będziesz zaskoczony, jakie nowe kolory będą grać w swoje intymne relacje. Jeśli masz dzieci z mężem, ma sens, aby przynajmniej czasami zaniedbane wypoczynku rodzinnego i umówić się na romantyczne wakacje, gdzie można cieszyć się wyłącznie swoim towarzystwem.

Jeśli w niektórych momentach mają żadnego nastroju do różnych cielesnych relacji z boku, myślę o rada szczerze powiedzieć partnerowi o wszystkim, co uważasz, a także skorzystać z nich, wyjaśniając swoją drugą połowę, dlaczego teraz jesteś trochę nie w humorze. Kiedy jesteś w dobrym nastroju, to jest więcej niż nadrobiła stracony czas, a delikatna równowaga boku seksualnej relacji zostanie przywrócony.

W celu utrzymania wymaganego stopnia pasji w życiu seksualnym pomiędzy mężem i żoną powinien starać się korzystać z różnych powyższych tajemnic, z których seks zaczyna grać z nowymi kolorami. Należy również zawsze pamiętać, że kobieta pyta, „pogoda”, a nie tylko w domu, ale także w związkach intymnych, tak że powinien dać mu wystarczająco dużo uwagi przez całe życie razem.

load...