Sekrety miodu na piękno skóry

Ponad tysiąc lat ludzie aktywnie używać miodu w celach kosmetycznych. Nawilża skórę, zapewnia jej jedzenie, sprawia, że ​​jest bardziej elastyczna i aksamitna, zachowując młodość. Miód przyczynia się do kobiecej urody i zdrowia? I jak go używać?

load...

Na twarz – maska ​​ze składnikami miodu

Miód i propolis – jest najbardziej wartościowe produkty, które są szeroko stosowane w kosmetologii. One odżywiają, zmiękczają, nawilżają i tonizują skórę. Ekstrakt maska ​​miód twarz zmiękcza skórę i przywraca jej mikrowypukłość. Składniki Miód zapewnienia intensywnej opieki, optymalne nawilżenie i regenerację komórek skóry.

Zaleca się stosować maskę, nie więcej niż 2 razy w tygodniu. W efekcie – skóra staje się miękka, elastyczna i młodszy wygląd twarzy.

Warga – miód peeling

Kandyzowane miód jest idealny dla delikatnej skóry skrobanie warg. Skóra warg – cienka skóra naszego ciała – jest pozbawiona warstwy tłuszczu podskórnego. To ma naturalną ochronę od takich czynników stresowych, takich jak ekstremalne temperatury, wiatr i śnieg, mróz. Ze względu na to, w zimnych porach roku ustach często zaczynają do wyschnięcia i skórki. W tym przypadku konieczne jest dostosowanie opieki, zwracając większą uwagę na odżywianie i nawodnienie. Ale zanim to jest konieczne w celu usunięcia cząstek zrogowaciałego skóry i kandyzowanych miód jest najlepszy uchwyt ten, bo zarośla będzie zarówno skuteczny i delikatny.

Hand – krem ​​z woskiem pszczelim

Zimą skóra jest szczególnie dotknięte skutkami złej pogody, więc pierwszą rzeczą, ona potrzebuje ochrony i renowacji. Wosk pszczeli – naturalne składnika o właściwościach łagodzących, odżywcze i przeciwzapalne. To nie tylko pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, ale także nadaje jej elastyczność i miękkość powrotu.

load...

Dlatego, zawierające wosk pszczeli, który pomaga skórze oprzeć wstrząsy zewnętrzne i radzenia sobie z ich skutkami na przeziębienia idealny krem ​​do rąk.

Body – miód odżywka

Nawet Cleopatra wykorzystywane miodu i mleka kąpiele zachować młodość i elastyczność skóry. Obecnie taka procedura jest organizowany w domu nie jest łatwe, ale jest inny równie skuteczny sposób, aby zadowolić skóry ciała dobroczynne właściwości miodu – cmyvaemy odżywka „Miód przyjemność” z NIVEA. Jest to szybki i wygodny sposób nawilżają i odżywiają skórę przez 24 godzin. Lekarstwem jest stosowany do czyszczenia, wilgotną skórę tuż pod prysznicem. Następnie trzeba umyć ją wodą, a następnie natychmiast można wysuszyć i ubrać. Po tym, że nie jest konieczne, aby zastosować krem ​​nawilżający ciała i czekać aż się wchłonie – skóra jest już wilgotne.

load...