Sekrety Bodyflex lub jak schudnąć, prawie nic nie robiąc

Zawartość

Bodyflex, moim zdaniem, niemal idealny dla tych, którzy nie są szczególnie przyjazne warunki z tym sportem od dzieciństwa i co do zasady nie sprzeciwia się rozsądnych ograniczeń w diecie. Ile historie … jak wielki postęp w tej szczęśliwej nocie dać link do artykułu o Bodyflex, doradza kilka dysków, i wrócić do domu wcześniej, ale nie. Flex body – dość System trudne, wiele kobiet skarży się na niską efektywność treningu. Ale to nie zepsuło schemat cyklu oddechowego lub jakieś szkody dla zdrowia.

load...

Głównym wrogiem tej nieszkodliwej opłat – tradycyjny marketing amerykańska, gotowy do sprzedaży śnieg Eskimosi i hamburgery – mężczyźni tłuszczu. Jesteśmy przekonani, że po prostu zacząć prowadzić, bez względu na to, jak wysoka jakość, a wszystko przyjdzie sama. Dlaczego nie można schudnąć, a nawet „oddychać” Każdego ranka, tak jak ma lokomotywę?

[Powrót do spisu treści]

Tajny damska wygrywa lub wspomniana – łyżkę, a następnie – nie wiadro

Czytał pan książkę Greer Childers? Rozumiem, nie, to byłoby to samo, byś poszedł do przydatności, a nie męczyć się z tymi ćwiczeniami oddechowymi … Ale nadal bardzo polecam sprawdzić samemu „mama” Bodyflex i nie słuchać jej wielu zwolenników. Z książki dowiesz się:

  • Bodyflex – piękny autonomiczny system, który w międzyczasie konieczne jest uzupełnienie trening siłowy 2-3 razy w tygodniu. Greer twierdzi, że – tylko dla zapobiegania osteoporozie, ale wiemy, że „kot” i „Seiko” nie wystarczy do mody piękne mięśnie elastyczna i właściwy kształt;
  • Bodyflex pomóc schudnąć bez diety, oczywiście, jeśli nie sądzę standardowego pięć-single dieta zdrowego odżywiania. Śniadanie – owsianka lub tosty i owoce przekąski – owoce lub warzywa z jogurtem, a nawet osławione „green smoothie”. Obiad – kanapka z niskiej zawartości tłuszczu białego mięsa drobiowego ziarna chleba. Snack – oprócz niektórych owoców lub orzechów. Obiad – porcja chudego mięsa lub ryby, warzywa i małej porcji brązowego ryżu lub fasoli. I tak, przy okazji, nie będzie nawet obiad o godzinie 18.00 i 17.00, więc iść do łóżka zaraz po programie „Time”, w ciągu 10 godzin;
  • I Bodyflex naprawdę trzeba zrobić każdego dnia. Każdy trener powie, że ćwiczenia pracy niska i umiarkowanej intensywności na zasadzie kumulacji stresu, który jest, jeśli wykonuje te same ruchy na miesiąc lub dwa w godzinach porannych, to pomoże nadać ton mięśnie i kształt, a także podniesienie poziomu efektywności treningu stres.

Więc zanim emitowany o nieskuteczności Bodyflex, myśleć, i naprawdę przestrzegać wszystkich zaleceń systemu autora?

load...

[Powrót do spisu treści]

Oddychać, nie wdychać … czyli jak dostać się do pracy Bodyflex

Retell techniki oddychania w tym artykule nie będziemy. Jak już wspomniano, istnieje wystarczająca liczba innych doskonałym źródłem systemu. Zwykle utrata masy ciała nie jest spowodowane przez jedną z przyczyn globalnego – brak reakcji metabolicznych zatrudnienia. Krótko mówiąc, organizm nie zdaje sobie sprawy, że manipulowanie swoim rano – szkolenia, którego celem jest spalenie tłuszczu.

Jako trener mogę powiedzieć, że Grieg naprawdę stworzył system dla początkujących, nie więcej i nie mniej. Przez sam oddech żadnych skarg – powoduje tyle stresu i stymuluje utratę wagi. Ale wykonanie może zostać podany bardziej trudne i periodyzację szkolenia jako taki nie jest w oryginalny system.

Przydatność można podzielić na odnosustavnye ruchu i wielostawowego. Więc nasz ulubiony szkolenia w formie klasycznej zawiera tylko odnosustavnye ćwiczenia. Jeśli nie schudnąć, nawet oddychać prawidłowo lub usunięty zaledwie kilka centymetrów, a „utknęły”, jest, aby pewne zamienniki:

  • Boczne rozciąganie zmiany na T-pozie. Padnij na kolana, połóż prawą dłoń na podłodze, rękę pod ramię. Delikatnie wyprostować „top”, a następnie „niższy” nogę, wychowywanie lewą rękę. Teraz, stojąc w T-pozie, zrób wdech i wstrzymać Bodyflex 8 rachunków przez 3 powtórzeń z każdego ramienia;
  • Ołów nogi pośladki zastąpi zmodyfikowany krzesło postawy. Stojak z nogami na szerokości kości miednicy, czy oddech i opóźniać spadek do banalnej przysiadu. Po biodra spadnie równolegle do podłogi, zacznij liczyć do 8, nie zapominając zacisnąć pośladki i upewnij się, że Twoje kolana nie „go” do skarpety;
  • „Seiko” może odejść, ale pozbyć się nawyku słodkie wypełnione kierunku uda wsparcia. Nawiasem mówiąc, w samym filmie Greer nie tak, ale nie powtórzyć tego w domu – przechylony w kierunku stopki odciąża uruchomione mięśnie, a ty po prostu wstrzymaj oddech, bez jakiegokolwiek udziału w pracy mięśni;
  • Zamiast „diament” czy stare dobre statyczne pompek z kolan. Weź nacisk na kolana i dłonie rąk bezpośrednio pod ramionami. Pociągnij brzuch, pośladki obniżyć tak, że ciało jest równoległa do podłogi, czy oddychanie i zejść, niosąc skrzynię na jak najniższym poziomie. Nie zapominaj, że ostrze powinny być przechowywane nawet w tej niewygodnej pozycji i zachować swoją postawę;
  • Wykonaj rozciąganie w pozie „Łódź” klasycznego Plie. Aby rozpocząć stań prosto, stopy na szerokości 1 m, czy oddech i obniżyć biodra równoległe do podłogi. Trzymając pozie i wstrzymanym oddechu dla 8-10 rachunków, powrót do pozycji wyjściowej, napinając pośladki;
  • Wymień bezpośredniego skręcania prasy kompletny. Zamiast pozostawić stopy na podłodze, wykonując ćwiczenia „ABS”, wprowadzają swoje kolana do klatki piersiowej, mocno napinając dolną część mięśnia prostego abdominis.

[Powrót do spisu treści]

Nierówne oddech, i co zrobić, jeśli nie schudnąć na wstępie

Odpowiednio „pompowane” wiele pozytywnych opinii o Bodyflex, zaczynamy wykonywać. Wyobraźmy sobie rozczarowanie, gdy zamiast „boiska” i zmniejszenie talii, widzimy natywną tłuszczu w całości … Głównym powodem tutaj prawdopodobnie w niewłaściwej techniki oddychania.

Bardzo często początkujący oddychać „w półmroku.” Jeśli nigdy nie praktykował jogi, trening siłowy lub lekkoatletyka, nawyki sprawnie i oddychając głęboko będzie najprawdopodobniej nie istnieje. Oznacza to, że nie masz czasu, aby „wyciągnąć” wystarczająca ilość tlenu do oddychania, i usunąć powietrze z płuc podczas pełni wydech. Uważaj na siebie. Staraj się, aby każdy oddech był pełny, a każdy wydech nie zostawił jednego grama powietrza w płucach. Nawiasem mówiąc, a potem wyraźny dźwięk „krocze!”, Który zaangażował się uda strun głosowych, zostaną uzyskane przez siebie.

Drugi punkt – brak pracy z mięśni brzucha podczas oddychania. Oczywiście, prawo jakości wydech pomogą doprowadzić do wewnątrz ściany jamy brzusznej, ale to nie znaczy, że można rozluźnić mięśnie. Śledź złotą regułę wszystkich obszarów szkoleniowych „inteligentnego ciała” – niech mięśnie brzucha zostanie rozciągnięty o około 30% maksymalnego wysiłku, niezależnie od tego, co robisz teraz. Wystarczy wyciągnąć brzucha, wykonując wdech i podciągnąć swój wydech, a talia będzie szczupła szybko.

Więc Bodyflex w ogóle, wszystko jest takie same, jak w pozostałej części fitness – urządzenia sterowania przestrzegać diety i nie zapomnij czas wzmocnienia obciążenie, aby osiągnąć liczbę swoich marzeń, a wynik z pewnością nadejdzie.

load...