Scrub wargi: receptura i sposoby użycia

Aksamitne usta, doskonale nawet odcień szminki i nie ma grudek, chropowatość – marzenie każdej kobiety, aby dbać o siebie. Ale nie każdy zdarzy się jedwabiście miękką skórę warg z naturą. Przez ugryziony, ogorzały, lub, co gorsza, niespodziewanych wargi mało kto chce tulić w gorącym pocałunku. Ale sposób, aby poradzić sobie ze wszystkimi tymi problemami jest – peeling warg i przebacz, pęknięcia, rany.

load...

Zawartość:

Sposoby radzenia sobie z problemami warg

Przemysł kosmetyczny jest teraz przeżywa szczyt popularności – kosmetyki dbać o siebie i stał zainteresowanych przedstawicieli silnej połowy ludzkości, a prawie na równi z mężczyznami. I jako osoba – to można powiedzieć, że „cover” każda osoba, zgodnie z którym wszyscy są oceniane i „książki”, bez względu na płeć, pieniądze na ustach rośnie zapotrzebowanie. Higieniczne szminki, kremy, toniki, i, oczywiście, peelingi.

Być może najbardziej popularną marką, która produkuje środki, aby dbać o usta, sądząc po sprzedaży, to Lush marki. Jest to swego rodzaju ręcznie robione butiku kosmetycznego, wzrosła do międzynarodowych proporcjach. Ta marka nie potrzebuje reklamy, bo wiedzą, że zarośla i balsamy niemal wszędzie.

load...

Wysokiej jakości produkty, rurki i bańki atrakcyjny, pociągający zapach tych słodkich cukierków i gum do żucia z mojego dzieciństwa – Tajemnica popularności. Scrub Lip Lush złuszcza się bardzo dobrze, ładnie pachnie, zwarte, dobrze zagęścić. I wszystko jest dobre – a cena jest dość rozsądne, chociaż oczywiście nie według naszych standardów, a na wysokości jakości. Ale, pomimo położenia w duchu „ręczna”, bez parabenów i innych substancji chemicznych, a tam nie było. To nie wspominając o barwniki i dodatki, stabilizatory. Oto kobieta stoi przed trudnym wyborem: reklamowanej marki i jej produktów jakościowych wobec ceny, szkodliwych dodatków i barwników. Hmm, wybór, naszym zdaniem, jest oczywiste.

Czy warto płacić więcej

I rzeczywiście – po co płacić wygórowaną cenę dla marki, jeśli prawie każdy peeling – nie tylko opisał firmę – wykonany na bazie cukru, miodu lub sody? Dlaczego nie przygotować samemu oznacza złuszczają? Po wargach Scrub własnymi rękami, można zrozumieć, co się podoba, z uwzględnieniem specyfiki ich skóry. I zrobić to nie jest trudne. Ponadto, będziesz wiedzieć, że nie ma w nim zakazane dodatki, wszystkie naturalne, zdrowe, przyjazne dla środowiska. I żadnych barwników.

Więc dlaczego, pytam, kupić coś, co można zrobić samemu? W trosce o pięknym opakowaniu raz Lush-punktowej vyporhnuvshey do sklepów? Wątpliwe argumentem. Zdrowie, to nie zależy od marki.

Plusy i minusy zarośla domu

Zalety:

 • Naturalność;
 • Bez parabenów, barwników, stabilizatorów i innych substancji chemicznych;
 • Dostępność lli_1;

 • Można zmieniać elementy według własnego uznania.

Wady:

 • łatwo psujących się produktów;
 • Nie każdy jest zaznajomiony ze specyfiką ich skóry, możliwość łączenia tych elementów tak, że wykształcenie jest peeling, który będzie przydatny i nie spowoduje szkód.

Jeżeli budżet nie pozwala polmagazina kupić kosmetyki, ale skóra na ustach wymaga szczególnej uwagi, nie jest rozwiązaniem. Jeden tylko nawilżające pomadki nie można zrobić, ale każda rodzina w kuchni znajduje się cała Laboratorium kosmetyczne, nawet jeśli ona nie wie o tym. Kopanie trochę w lodówce i na półkach w szafie, można zrobić własny peeling. To będzie kosztować dużo tańsze, a na pewno znajdziesz, jeśli nie wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć magię, prawie wszystkie, oczywiście. I efektywność oznacza niczego nie przyzna zakupionych rówieśników.

Popularne zarośla

Receptur. Na pytanie, jak sprawić, by wargi zarośla, jest tylko jedna odpowiedź: jest to łatwe. Służy do tego może być wiele produktów: miód, sól, cukier, proszek do pieczenia. Oczywiście, lepiej jest dodać olej do nawilżania efekt. Może to być estry ziołowe normalną słonecznikowy, oliwa z oliwek lub masła. Zapoznajmy się z najbardziej popularnych receptur zarośla domu lepiej.

 • Cukier
 • Peeling

Na słodkie w każdym znaczeniu tego słowa mieszaniny jest przygotowana jest bardzo prosta: przyjmować jedną łyżeczkę cukru (można użyć zarówno biały i brązowy), taką samą ilość oliwy z oliwek. Wnosimy mieszaninę do konsystencji mokrego piasku i można zacząć.

 • Fusy

Kawa Peeling jest doskonały dla skóry wrażliwej – mniej stałe granulki, a więc prawdopodobieństwo przesadzić i uszkodzić skórę mniej. Dla tej opcji, wybierz najlepsze ziarna kawy, posiłek. Zmieszać łyżeczkę mielonej kawy o tym samym z oliwek lub oleju słonecznikowego, dobrze wciera gąbki, należy powtórzyć procedurę.

Aby spotęgować efekt, można dodać w tym peelingu trochę cukru. Zaleca się również, aby trzymać się z mieszaniny po pocieranie przez 3-4 minut, a następnie zmyć i tylko.

 • Procedury Soda

Sody oczyszczonej, a także kawę, osiągnie miękki efekt czyszczenia. Proporcje są takie same jak w poprzednich przykładach wykonania. Na algorytm działań, patrz poniżej w sekcji „Porady”.

 • Miód w ustach

Do zabiegów spa miód na usta Mix łyżeczkę miodu, sody i dodać kilka kropel oliwy z oliwek. Nałożyć na ustach, moczyć kilka minut i delikatnie wcierać w skórę. W ten sposób martwe komórki w czasie „odwilży” zdrowej skóry i otarcia je usunąć będzie dużo łatwiejsze. Ponadto, te kilka minut oliwą z oliwek odżywi usta.

 • Grejpfruta rzeka – brzeg
 • Cukru

Zmieszać 2 łyżeczki Sok grejpfrutowy, 3 łyżeczki cukru do słodzenia pigułkę, dodać 1 łyżeczka miód i oliwę z oliwek. Zastosuj na ustach, pocierać nie więcej niż 10 sekund. Te zwiększone poprzednich witaminy zarośla, a ponadto, że mogą być przechowywane w lodówce w zamkniętym pojemniku przez około tydzień jej właściwości użytkowe nie odparowują.

 • Trochę wanilii dla idylli

Na szczególną uwagę zasługuje waniliowy peeling. Bierze się nie tylko opieką łuszczenie obumarłych komórek naskórka, ale również wspaniale odżywiają skórę, dzięki czemu jest bardziej miękki. Ponadto, jeśli dodaje się do oleju zarośla, o którym mowa w tym przepisie, mieszanina nie będzie tak trudno wysuszyć skórę i będzie potrzebował mniej w późniejszej nawilżania.

So. Musimy prawie wszystko to, co już zostało powiedziane, 2 łyżeczki cukru, 1 łyżeczka sody, 1 łyżeczka oleju. Olej może być stosowany w każdej chwili, ale jest lepiej, jeśli jest migdał. I, oczywiście, nie jest idylla bez wanilii – podejmuje kolejną jedną czwartą łyżeczki ekstraktu waniliowego na krawędzi – ledwo. Ostrożnie stosować do nacierania, zmyć. Plus, oznacza to, że po usta nie wymagają stosowania balsamu i innych placówkach opieki, peeling wszystko jest przewidziane do tego celu.

Przepis Wideo

Jak korzystać z domowych zarośla

 1. Nie pocierać gąbką zbyt mocno – możesz uszkodzić skórę. Nie naciskaj zbyt mocno palcami.
 2. Przypadku stosowania oleju, to lepiej, aby nie zmyć wodą w celu przygotowania zarośli – i zmyć cennych składników odżywczych w nich zawartych, które właśnie zaczęły tonąć w. Lepiej po prostu otrząsnąć suche cząstki. W przypadku korzystania z sody oczyszczonej, wypłukać wymagane.
 3. Peelingi

 4. Lepiej suche usta – efekt jest silniejszy, a także substancje stałe z powodu wilgoci rozpuści, zanim zaczną działać.
 5. Procedury terenowe lli_1, pożądane jest, aby smarować wargi krem, balsam, higieniczny szminki.

 6. Aby poprawić efektywność palce nie jest możliwy do stosowania jako narzędzia jako zwykły szczoteczki do zębów.
 7. Ponieważ produkt jest zniszczalne, to lepiej, aby nie gotować go do wykorzystania w przyszłości, a także do złożenia peeling na jedną sesję.
 8. Nie stosować peeling raz w tygodniu – tylko boli: skóra może zacząć pękać jeszcze pojawi suche i może rozwijać się wrzody.

Pielęgnacja skóry warg za pomocą skrabiki domu może osiągnąć i poczuć miękkość jedwabiu na ustach. Wargi będzie dziękuję zdrowy koloryt, zadbany wygląd i idealnie prostą siedzącą szminki.

load...