Schudnąć szybko: jabłko diety

Zawartość:

Dietetyków Army stale rośnie. Dla niektórych, to pragnienie zamienia się maniakalny pomysł, a oni starają się coraz więcej nowych diet. Tymczasem istnieje wiele starych sprawdzonych metod odchudzania. Jabłko dieta jest jednym z nich. Daje doskonałe rezultaty, przydatne dla organizmu, ale, oczywiście, nie powinny być nadużywane.

load...

Jabłko dieta aby schudnąć nie jest mniej skuteczny niż jakikolwiek inny ścisłym mono-diecie. Przede wszystkim dlatego, że nie wymaga przestrzegania żadnych jasnych przepisów, z wyjątkiem jednego – jeść tylko jabłka. Jak wiadomo, w jabłka zawierają dużą ilość minerałów i witamin i kwasu foliowego i pektyn.

Na podstawie jakiej skuteczności diety jabłko

Według lekarzy, skuteczność diety jabłko (a właściwie gatunek żywności dość dużo) tylko na podstawie pektyny. Zmniejsza kaloryczny nasze jedzenie i szkodliwe skutki niedożywienia. Jeśli ciągle jeść jabłka (i to niekoniecznie siedzieć na diecie jabłko), wyniki będą cię zaskoczyć.

I to znowu w pektyny, która reguluje pracę jelit, wpływa na florę jelitową. Ponadto, badania wykazały, że pektyny usuwa toksyny, tłuszcze, w tym tłuszczu, nagromadzonych przez lata. Jest to główny sekret szybkiej utraty wagi przy stosowaniu diety jabłko.

Zalety i wady diety jabłko

Każda dieta ma swoje zalety i wady. Jabłko dieta nie jest wyjątkiem. Niewątpliwą zalety diety Apple jako takie mogą obejmować szybkie rezultaty. Na przykład, jabłko dieta na tydzień pozwala stracić nawet do 10 kilogramów.

load...

Ale nie cieszcie zbyt tę okoliczność. Szybkie wyniki, niestety, są tracone szybko. Innymi słowy, skoro tak szybko rzucił kg spieszyć z powrotem do siedliska. I to jest główną wadą diety jabłkowego.

Dlaczego tak się dzieje i co robić? Siedzieć na diecie jabłko stałe? Oczywiście, net.Tak dieta, ze wszystkimi jego zaletami i przydatnych cech, jest nadal dość słabe, i na dłuższy pobyt na tej diecie nie jest dobre dla organizmu, który traci masę potrzebnych witamin, minerałów, białka i węglowodanów.


Jak utrzymać osiągnięte wyniki

Ogromne błędem popełnianym przez tych, którzy naśladują ścisły abstynencja skacze na zakazanych słodycze, ciasta, przejadać. The lost waga z powrotem natychmiast.

W celu utrzymania osiągniętego rezultatu, trzeba tylko zmienić styl życia i nawyków żywieniowych, jak również. Ale to nie znaczy, że ten szlachetny cel mają się głodzić. Po prostu trzeba przestrzegać pewnych zasad, a oni są proste, ale bardzo skuteczne.

  • Jest mało i często.
  • W menu, należy pamiętać o ryby, owoce morza, mięso, najlepiej chude, najlepszą ptaka, królika.
  • Gotowanie surówka i napełniać je nie Mayo i niewielką ilość oleju roślinnego (najlepiej z oliwek lub olej lniany) oraz sok z cytryny.
  • Posiłki prawdopodobnie zbyt późno.
  • Zorganizować dzień na czczo (raz w tygodniu wystarczy).
  • Codziennie jeść jabłka.
  • Niekoniecznie muszą być aktywność fizyczną – bieganie, chodzenie, bieżnia, siłownia – jest to, co wolisz.

A teraz więcej o tym, jak spędzić dzień na czczo i zorganizować diety.

dzień na czczo

Opcja „Discharge” zaleca się 1-2 razy w tygodniu. W „jabłko” dzień można mieć nieograniczoną liczbę jabłek jak w świeże i pieczone, a także pić tyle płynów: zielonej herbaty bez cukru lub woda bez gazu. Do diety jabłko, można użyć różnego rodzaju jabłek.

Dla jednego lub dwóch dni od rozładunku może stracić od 1 do 3 kilogramów. Ale nie daj się ponieść diety jabłko, ponieważ nie dostarcza organizmowi pełnego zestawu podstawowych elementów, a zatem nie bardzo przydatne dla organizmu.

Sześć dni jabłko dieta

Dieta ta jest przeznaczona dla szczególnie trwałe, gotów szybko schudnąć. Podczas tej diety trzeba codziennie jeść nie więcej niż 1-1,5 kg jabłek. Ponadto dzień można jeść 3-5 kromki czarnego chleba, który można zastąpić grzankami. Pić herbaty ziołowe, zielona herbata bez cukru, o niskiej zawartości tłuszczu jogurt.

Jeśli takie rygorystyczne wymagania są nie do przyjęcia dla Ciebie, można zróżnicować swoje diety buraki, marchew, który, nawiasem mówiąc, jest również bogaty w pektyny. Od tej kombinacji produktów z efektem diety Apple jest jeszcze lepiej.

Kefir, jabłko dieta

Został on zaprojektowany przez 9 dni. Dieta następnego.

  • Pierwsze 3 dni: do dwóch litrów beztłuszczowe jogurtu dziennie. Podzielono na 6 etapów.
  • Kolejne 3 dni: do dwóch kilogramów jabłek dziennie. Podzielono na 6 etapów.
  • Ostatnie 3 dni: do dwóch litrów jogurtu codziennie. Podzielono na 6 etapów.

Dieta dość surowe, tylko stać z silnym pragnieniem i nadzieją na wynik, a to będzie wspaniałe.

Wady tej diety: zmęczenie, osłabienie, depresja. Kiedy objawy te mogą być zawarte w codziennej diecie sałatka z kapusty świeżej i przepiórczych jaj.

Żywienia nie są zbyt zatwierdzenie tej metody ubytku masy ciała, ze względu na fakt, że może to mieć negatywny wpływ na samopoczucie, zwłaszcza jeżeli osoba znajduje się przewlekłe choroby przewodu pokarmowego. W tym przypadku, należy w celu uniknięcia przykrych konsekwencji zdecydowanie należy skonsultować się z lekarzem.

Jak wybrać jabłka i formę, w jakiej to lepiej jest użyć

Głównym kryterium przy wyborze – jabłka, które kochasz. Jeśli używasz jabłko diety na kilka dni i jeść jabłka surowe, nie jeść zbyt kwaśne jabłka, zwłaszcza jeśli twoja dieta zawiera więcej i Kefir.

W celu dywersyfikacji swojego menu podczas diety lub rozładunku dni można jeść pieczone jabłka. Jest to, po pierwsze, bardzo smaczne, a po drugie, całkiem pożywne.

Inna opcja – tarte jabłko. Może być mieszany z tartych marchwi, skropić sokiem z cytryny, a nawet dodać trochę miodu. Dostajemy bardzo smaczne i zdrowe sałatki owoców i warzyw.

Bardzo dobra sałatka jest otrzymywany z kapustą i jabłkiem. To może doprawić sokiem z cytryny, zioła.

Dobrze zjeść i schudnąć!

load...