Schudnąć na diecie grejpfruta

Zawartość:

Na właściwości lecznicze grejpfruta jest od dawna znana. Teraz są one powszechnie używane do spalania tłuszczu w tkance podskórnej.

load...

Dietetyk diety kilka opcji zostały opracowane przy użyciu grejpfruta dla wielu „gwiazda” osobowości, a później stał się własnością wszystkich, którzy chcą szybko schudnąć.
Powrót do spisu treści

Zasady istotę i podstawowe

Przyczyniają się do rozpadu komórek tłuszczowych przeciwutleniacze, związki flawonoidowe otrzymać przez narynginy, składnik grejpfrutowy z fenolowych związków organicznych. Efekt naringina na cytochromu enzymów, które są w stanie rozkładać skomplikowanych związków chemicznych. Zadaniem tych katalizatorów obejmują regulowanie funkcji układu oddechowego komórek poziomów hormonów we krwi toksyn i odpadów, w tym leków. Przez blokowanie akumulacji cytochromu narynginy występuje w postaci niezmienionej niektórych związków wyłączonych z reakcjami metabolicznymi.

W rzeczywistości, dieta grejpfruta promuje dobre odżywienie komórek ciała, ale nieświeży oddech. W rezultacie, aktywacja procesów metabolicznych, a potem mózg dostaje sygnał, przetwarza je i wysyła zamówienie do żołądka w celu zmniejszenia apetytu, która jest tak ważna dla utraty wagi.

Gdy dieta znacząco zmniejszone spożycie cukru i tłuszczu w organizmie. A substancje te powinny być zaangażowane w dostarczaniu składników odżywczych komórek, z których wiele organizm może wchłonąć tylko razem z cząsteczek tłuszczowych (lipoprotein). Ich wadą jest kompensowana poprzez usunięcie niezbędne tłuszcze z nagromadzeniem w talii i biodrach. Jednocześnie aktywnie produkuje żółć, która rozkłada tłuszcze, a my – my chudniesz.

load...

1 grejpfrut może ważyć 300 g, zawiera 90.89% wody, a zatem wskaźnik wartości opałowej wynosi tylko 32 składa się z potasu, regulacja równowagi wody i soli w ciele, które ma wpływ na pracę serca, częstość akcji serca, tkanki mięśnia nerwów. Sportowców i kulturystów obejmują w diecie tego owocu, ponieważ grejpfrut dieta nie zmniejsza napięcie mięśni, przy jednoczesnej poprawie aktywności ruchowej, mobilizowanie jej nagromadzonych rezerw.


Powrót do spisu treści

W jaki sposób odchudzania

Grejpfrut dieta działa, jak również białka. Są tracone, gdy podlega ono 3-5 kg ​​tygodniowo, jeśli nie ma przeciwwskazań i różne dolegliwości, dla których zostały podjęte leki. Odnosi się chorób narządów wydzielania, zwłaszcza wątrobę. Diety dla utraty wagi nie zezwala na stosowanie soli i cukru, sosów i tłustych. Całkowicie wyeliminować nabiał, produkty mączne, warzywa białe, alkoholu, napojów gazowanych. Głównym warunkiem – przestrzeganie trzech posiłków dziennie, bez ścisłych „przekąsek” między posiłkami. Wskazane jest, aby używać gotowane lub pieczone produkty.

Błonnik zawarty w grejpfruty, jest bardzo ważne dla utraty wagi. Dzięki temu człowiek przez długi czas nie czuje głodu, pozbyć się toksyn, które nagromadziły się w jelitach. Jednocześnie normalizuje metabolizm tłuszczów i wydalane podzielone. Przyspieszenie metabolizmu i olejki eteryczne promować wchłanianie pokarmu, co jest bardzo ważne dla utraty wagi.
Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania do stosowania

Zanim zaczniesz obserwować słodko-gorzki diety, trzeba sprawdzić kwasowość soku żołądkowego i odkrywania przeciwwskazań. Grejpfrut dieta może być zakazane, jeżeli istnieje:

 • Alergie do cytrusów;
 • Ostrych chorób, w których wymaga leki i leki antyhistaminowe;
 • Zwiększona kwasowość soku żołądkowego;

Kobiet stosujących antykoncepcję, grejpfrut dieta nie jest zalecane ze względu na wzrost stężenia we krwi hormonów żeńskich i leków blokujących przez grejpfruta. W tym przypadku należy wybrać inne metody antykoncepcji.


Powrót do spisu treści

Opcje menu na cały dzień

Pierwsza opcja menu

 • Śniadanie. Grejpfrut dieta składa się z płodu i niewielką ilością produktów zawierających białko: gotowanego mięsa, ryb, jaj, serów.
 • Lunch. Warzywa do sałatek, z wyłączeniem ziemniaków. Odpowiednie duszone lub pieczone naczynie z kawałka mączki białka i grejpfruta.
 • Kolacja. Dieta odchudzająca zawiera nieświeży chleb lub tost (50-100 g), surówka, pieczone mięso, ryby lub jaja.
 • W ciągu dnia trzeba pić dużo wody bez gazu (1 litr) i zielonej herbaty (do 1 litra), dodano do niego w ciągu 1 godziny rano. L. Miód. Eating kończy się na 18 godzin z zielonej herbaty. Jeśli naprawdę chcesz przekąskę między posiłkami, a następnie pozostawiono 1 grejpfruta lub pomarańczy.

Druga opcja menu

 • Śniadanie. Zjeść kawałek chleba (50 g), jajko na twardo, wypić filiżankę czarnej kawy lub herbaty z cytryną, sok grejpfrutowy (70 ml) i zjeść połowę owoców.
 • Lunch. Gotowane jajko – 2 szt, kubek czarnej kawy lub herbaty z cytryną, sok grejpfrutowy (70 ml) i połowę owoców ..
 • Kolacja. Jajko na twardo – 2 sztuki, kubek czarnej kawy lub herbaty z cytryną, 70 ml soku grejpfrutowego lub pół ..
 • Sok grejpfrutowy zawiera niewielką ilość kalorii, co jest tak ważne dla utraty wagi. Jest pełen witamin, składników odżywczych i pierwiastków śladowych, dlatego uważa się korzystne dla diety. A także sok szybko przywraca siły po aktywnym pracy lub szkolenia sportowego przez spalanie nadmiaru tłuszczu.

Jeśli chodzi o jajka, następnie wymieszać je z owoców cytrusowych tworzy klasyczny kompleks witaminowo-mineralny z obecnością niskiej kaloryczności i zawartości tłuszczu. Kompozycja żółtka zawierać witaminy, minerały, aminokwasy i tłuszcze. Dlatego jajka może być zastąpiony przez surowy.

Jaj zawiera 100 kcal, 300 mg cholesterolu w dawce dziennej dla dorosłego szybkością – 500 mg. Biorąc pod uwagę, że organizm może strawić tylko 2-5% cholesterolu w żołądku produktów, podczas gdy diety dla utraty wagi, takich jak grejpfruty i jajkiem, lekko podnieść poziom cholesterolu we krwi, ale zmniejszyć tygodniowy całkowitej masy ciała o 3-4 kg.

Aby menu było zróżnicowane, konieczne jest, aby rozprowadzić utrata masy ciała na dzień:

 • Pary lub rusztu chudego mięsa lub ryby w ilości 200 g;
 • Warzywa: surowy, na parze, parę wodną, ​​pieczone – nie więcej niż 1 kg;
 • Niskotłuszczowe produkty mleczne: twaróg, jogurt (na noc), jogurt własnej produkcji – 100 gramów;
 • 2-3 kromki chleba żytniego lub otrąb (śniadanie i obiad);
 • Codzienne korzystanie z 2-3 grejpfruta.

load...