Schudnąć bez głodu

Zawartość:

Słuszne zachować figurę w idealnym stanie zdecydować się na zdrowej zbilansowanej diety. Jednak nie każdy jest w stanie przez długi czas, aby stosować się do decyzji podjętej zrezygnować konserwy, garmażeryjnych, smażone. Potem jedno wyjście – krótkoterminowy dieta torturą. Idealna dieta, jak wiemy, nie zdarza.

load...

Nawet białko witaminy dieta, uznawane opcję sparing nie spełnia wszystkie wymogi zdrowego odżywiania. Dlatego nie zaleca się stosować dłużej niż 10 dni, lub nawet lepiej – tydzień.


Powrót do spisu treści

Podstawowe zasady

Nie trzeba dieta nazwa mówi sama za siebie: tylko białko i witaminy składniki są zawarte w menu. I trzeba ich używać oddzielnie: jeden posiłek składa się wyłącznie z produktów białkowych i innych owoców. Nie możemy powiedzieć, że białko witaminy dieta przyniosła mu popularność wśród dietetyków, jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby schudnąć. Istnieje wiele innych diet, nie ustępował, że od czasu trwania i prędkość opuszczania dodatkowych kilogramów. Najprawdopodobniej przyciągane przez fakt, że ilość potraw, nie jest ograniczona do trzech tradycyjnych i rozciągnięta do 6 (co 2,5 godziny), a także zastosowania surowych owoców i warzyw nie wymaga gotowania.

Krótko mówiąc, taka dieta jest bardzo odpowiednia dla każdego, kto lubi gotować lub długo zajęty w pracy. Po śniadaniu w domu twarogu o niskiej zawartości tłuszczu lub parę jajek, można zabrać ze sobą jako drugie śniadanie, pomarańczy lub jabłka. A co najlepsze zarówno dla podjadanie podczas pracy wielokrotnie obserwując odpowiednie odstępy między posiłkami. Dokładny czas dietetycy żywnościowe nie są ustawione, więc czas można przesuwać na boki utraty wagi w razie potrzeby. Ważne jest, aby czas pomiędzy posiłkami nie przekracza 2,5 godziny, a liczba przyjęć nie mniej niż 5 razy DNe. 6 razy – najlepiej.

load...

Jak pokarmy białkowe są nie tylko jajka i ser, ale również chude mięso lub ryba, szynka, kiełbasa gotowana, niskotłuszczowe sery twarde. Tłuszczy i węglowodanów w czasie diety są wyłączone, a sól jest ograniczony do minimum. Choć eksperci twierdzą, że nawet w chudej gotowanej mięsa minimum tłuszczu nadal obecne i owoców najbardziej niskokalorycznej jest pozbawiony węglowodanów. Tylko ten fakt i sprawia, że ​​oszczędzając diety. Kiełbasa powoduje również niejednoznaczną postawę, ponieważ znalezienie jakości produkt kiełbasy, które nie zawierają tłuszcz, konserwanty i barwniki, jest niezwykle trudne.

Przykładowe menu będzie wyglądał następująco:

  • Śniadanie: 200 gr. Beztłuszczowy jogurt bez cukru i 2 jajka;
  • Obiad: 1 owoców lub warzyw;
  • Obiad: 200 gr. Pierś z kurczaka lub wołowiny;
  • Przekąska: Sałatka z tartych marchwi z jabłkiem, przyprawione oliwą z oliwek;
  • Obiad: 200 gr. Ryby dla pary;
  • Przed pójściem do łóżka: kubek jogurtu lub zsiadłego mleka.

Picia system bogaty 2 lub więcej litrów dziennie: trawiaste lub zielona herbata, woda mineralna lub regularne (najlepiej na gorąco), świeże soki owocowe. Jednak trzeba pić, nie pije płynnej żywności, a na 20-30 minut przed posiłkiem lub pół godziny po. Kawa, mleko, wódki i piwa są surowo zabronione. Należy wyeliminować mąki, słodycze, płatki śniadaniowe, makaron, ziemniaki.


Powrót do spisu treści

Różnorodność białko witaminy diety

Przed zaryzykować dobrowolnie pozbawienia dla zachowania urody, trzeba uważnie przestudiować menu diety białko witaminy oferowanej oddzielnie, ponieważ opinie różnych dietetyków zgadzam . W niektórych przypadkach, jest zabronione produkty, takie jak sery, owoce, ziemniaki, marchew, buraki, wątroby, a nawet całej kwaśnego mleka. W innych zaleceń sera, 1% do 2,5%, jogurt, itp, wymienionych powyżej, jest to dozwolone w małych dawkach.

Mimowolnie nasuwa się pytanie, dlaczego nie marchew i owoce, jak wykluczyć z diety witaminy. W rzeczywistości, musimy rozróżnić rodzaje diet białkowych. Po tym wszystkim, to samo białko, witaminy mogą obejmować menu białka roślinnego i może być białko i owoce. Istnieje również białka i warzyw dieta, która jest podobna do diety witaminy A, jedynego alternatywnego białka żywności roślinnej, a nie przez godzinę i dzień.

Białko dieta Robert Atkins charakteryzuje się również stosowania chude mięso, jaja i ryby z niewielką ilością warzyw i owoców. Znany prezenter telewizyjny Elena Malysheva oferując swoje diety błonnika, który obejmuje wszystkie rodzaje klasycznych produktów białko witaminy diety, ale rozdzielczość w części porannej owsianki.

W związku z tym, należy wybrać odpowiedni kompleks białkowo-witamina jest możliwe tylko po przestudiowaniu wszystkich proponowanych wariantów białka, a także konsultacji z lekarzem.


Powrót do spisu treści

Co wolisz witamin

W klasycznej białko witaminy diety dopuszcza wszystkie warzywa, z wyjątkiem ziemniaków i owoce powinny wykluczać tylko wysokokalorycznych, takich jak banany, winogrona, persimmons.

Lepiej wolą zielone jabłka, ananasy i odmian cytrusów. Od najnowszego dietetycznego uznanej grejpfruta, ponieważ substancja powodu naringina który ma folię mezhdolechnoy przyspiesza przemianę materii, promowanie spalanie tłuszczu. Owoc zawiera prawie całą gamę witamin i minerałów tak potrzebnych dla każdego. Dźwięki grejpfrut, poprawia nastrój, usuwa złego cholesterolu i toksyn, poprawia serce i wątrobę.

Biorąc pod uwagę, że niektóre przypadki tych owoców może osiągnąć pół kilograma, jako przekąska do syta ½ grejpfruta. Zawiera on na sile 35-39 kcal, w zależności od odmiany: żółte owoce słodkie i mniej kalorii, a czerwony miąższ pokazuje więcej słodkich odmian. Jeśli wycisnąć sok z niego, konieczne jest, że jest on pozbawiony pulpy iw którym zawiera tylko naringinu. Ostrożnie spożywać grejpfruty powinny zbliżać ludzi z przewlekłymi chorobami żołądka i wątroby.

Dobre na przekąskę jabłek i gruszek. Są niskokaloryczne, aw nich dużo pektyny. Produkt gruszka jest bardzo trudne dla układu pokarmowego, więc to nie jest poprawna jeść ją wcześniej niż 2-3 godziny po posiłku głównym. W odniesieniu do odmian jabłek, trzeba wybrać dokładnie zielono. Jako pozytywny sygnał dla światłach, oznacza to, że owoce tego koloru można bezpiecznie przejść do żołądka – są cele żywieniowe.

Super Fruit na białko witaminy dieta jest uważana za ananas, ponieważ jest łatwy do radzenia sobie z ciężkim diecie białkowej. Dzieje się tak ze względu na działanie substancji, takich jak bromelaina, które są zawarte w dużych ilościach w sercu płodu. Ten sam enzym, rozszczepienia ciężkich białka i tłuszcze mają kiwi i papai, chociaż drugi kawałek owocu jest szczególnie egzotyczne dla Polski.

Między posiłkami białkowymi wyjątkiem owoców rzekomych jeść świeże warzywa. Mogą być spożywane jako sałatki lub po prostu jako całości. Preferując surówka, trzeba wziąć pod uwagę, że sosy i przyprawy są wykluczone w diecie. Jedyną zaletą, że może być trochę soli i warzyw w tym samym czasie dał sok, to będzie łatwiejsze do wchłonięcia. Jeśli jest to bardzo trudne do jedzenia warzyw bez tankowania, to jest dopuszczalne, aby dodać trochę oliwy z oliwek lub, jeszcze lepiej, po prostu posypać sałatkę sokiem z cytryny. Z ostre przyprawy mogą być nieco czerwony pieprz.


Powrót do spisu treści

Pozytywne aspekty diety

Dieta zawierająca zazwyczaj 2 pokarmów białkowych części i 1 część witamin, owoców i warzyw, ma na ciele, nowe siły zbrojne, niech zniszczyć tłuszczu. Jednym z pozytywnych aspektów – jest to okazja do częstego przyjmowania pokarmu nie cierpią z powodu głodu. Tłumi zmysły i wysokiej zawartości białka.

W przeciwieństwie do wielu diet, gdzie, po 18 godzinach nie zaleca się przyjmowania żywności w diecie może zrobić posiłek, a nawet o 20.00. Cieszy, że w białko witaminy diety ma dużo surowej żywności, co przyczynia się do rewitalizacji przewodzie pokarmowym. Wszakże podczas obróbki cieplnej, nawet najmniejsza, w produktach praktycznie nic użytecznego nie ma wyboru.

To nie jest nieuzasadnione i że dieta jest oparta na zasadach odrębnej żywności. Białka żywności lepiej przetwarzane w kwaśnym środowisku przewodu pokarmowego, a owoce i warzywa – w alkalicznym. Posiłki harmonogram może być przesunięty w zależności od trybu dnia. Najważniejsze, że ostatni posiłek spadł do czasu, gdy zostanie on następnie kilka godzin czuwania.

Ilość wchłanianych kalorii dziennie nie powinno robić mniej niż 1200 mogą być ustawione w taki dość zróżnicowane w menu. Dietetycy zalecają dietę w okresie stosowania dodatkowych witamin i minerałów, ponieważ zakazanego żywność nadal pozbawia organizm wielu z brakujących składników. Przez 10 dni, białko diety witaminy diecie zwykle przelana 8-10 kg. Ważne jest, że nie jest utrata tkanki tłuszczowej, a nie mięśni. Jeśli doszło do naruszenia diety, następnie stracić okazuje się o połowę mniej. Jeśli to konieczne, dieta może być powtarzane 2 razy w roku.

Powrót do spisu treści

Negatywne aspekty?

Unikać białka witaminy diecie powinno się ludzie, którzy mają przewlekłych chorób przewodu pokarmowego, nerek i wątroby. Środki ostrożności muszą być odpowiednie dla wszystkich, którzy mają skłonność do alergii na jaja, niektóre owoce. Wadą jest fakt, że na początek taka dieta nie może być w zimie, gdy świeże owoce i warzywa są drogie i nie zawierają jak najwięcej witamin jak w lecie.

Ludzie, którzy mają skłonność do zaparć, mogą wystąpić problemy z krzesłem z powodu dużego zużycia pokarmów białkowych. W tym przypadku, trzeba jeść pokarmów białkowych wraz z liśćmi sałaty lub wybrać inną dietę białkową wariantu, co pozwoliło niektóre węglowodany. Białka prowadzi do zwiększonej krzepliwości krwi, co jest niebezpieczne skrzepy. To ostrzeżenie jest szczególnie ważne dla osób otyłych z dużą nadwagą. Przewlekłe zapalenie trzustki, zapalenie jelita grubego i dysbioza – są to choroby, w których dieta wyraźnie przeciwwskazane.

Kobiety mogą zauważyć brak węglowodanów w rozpoczętej wypadanie włosów, częste zmiany nastroju, zwiększona drażliwość. Kobiety w ciąży i karmiące piersią również trzeba czekać, nie tylko z tej diety, ale także każda inna. Oczywiście, że wszelkie ograniczenia w diecie prowadzi do negatywnych konsekwencji. Zaczął nierównowagę hormonalną, oznaczający początek menopauzy, mogą ulec zaostrzeniu tylko podczas diety białkowej. Dlatego, konsultacja z lekarzem jest wymagane, aby wybrać optymalny wariant diecie białkowej. W tym przypadku, to nie może być tak szybkie, aby stopić na wadze, ale nie będzie prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Od ponad 10 dni ciała, aby przyzwyczaić się do innej żywności, nie mogą być od razu na następny dzień po diecie jest aktywnie chude na węglowodany. Wymaga to stopniowe wyjście z tej diety. Jest lepiej, aby otworzyć menu inne produkty stopniowo co najmniej przez tydzień.

load...