Satysfakcjonujące menu: Kreml dieta dla tych, którzy nie lubią głodować

Zawartość:

Czy wiesz, dlaczego wiosna przychodzi wcześniej kalendarz tego ciepła? Ona ostrzega dziewczynki, które trzeba odświeżyć, aby wyciągnąć z szafy krótkie spódniczki, próbując na wysokich obcasach butów … i schudnąć. Ponieważ ferii zimowych często pozostawiają nie tylko przyjemne wspomnienia, ale także dodatkowy ciężar. Ale ty i ja nie potrzebują zbyt wiele, prawda? Dlatego postawmy się w celu spełnienia uzbrojony ciepła.

load...

Aby zacząć od diety. Biorąc pod uwagę fakt, że głód jak kilka, oferują dobrze karmione Kremlin diety. Dlaczego dobrze karmione? Tak, ponieważ menu Kreml dieta składa się z mięsa, sera i jaj. Głodny nie zostanę, ale nie można umieścić przynieść rysunek w porządku. Dlaczego Kreml? Tylko ten system odchudzania posiadaniu wielu członków rządu. Stąd nazwa. Ale możliwe, że tak nie nazywa, najważniejsze – jego istota. Kreml dieta zmniejsza spożycie węglowodanów do minimum, co powoduje w organizmie zaczyna wykorzystywać swoje podskórne rezerwowej lub prościej, tłuszcz, którą nabyli w czasie zimy. Jak widać, program jest prosty. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednie menu i schudnąć bez głodu.

Istotą diety Kremla

Ale istnieją pewne trudności. Na przykład, jak zwykła kobieta opracować dietę, jeśli chodzi o jedynych węglowodanów w szkole i słyszał? Skąd wiesz, co produkt są mniej prawdopodobne, a najlepiej jest odłożyć na półkę lodówki? Kremlin pomaga dieta tabeli, gdzie kompozycja ta jest opisana szczegółowo dla każdego produktu. Po prostu trzeba znaleźć swój posiłek na liście i zdecydować, że Ci odpowiada, czy nie.

Ale jeśli kobieta często na obiad? Albo po prostu zbyt leniwy, aby zagłębić się w gazetach i figur? Wtedy możemy dokonać szorstką Menu Kremlin diety, z której będzie jasne, które an_1 zakazane, ale to nadal jest możliwe. To, co my teraz będziemy się uczyć. Tak więc, najpierw zrób listę tego, co jest zabronione.

load...

Produkty „non grata”

 • Przede wszystkim trzeba będzie zrezygnować z cukru, a do tego całkowicie. Jeśli umieścisz w swojej herbacie zamiast zwyczajowych trzech kostek rafinowany jeden, to nie znaczy, że można schudnąć. Przeciwnie – trudne. Ale sztuczka nie eliminuje dodatkowe kilogramy, wierz mi. Dlatego umieścić cukru w ​​bok, a lepiej i oczyścić dom, aby uniknąć pokusy.
 • Drugi „niełaskę” dostać chleb i wszystkie an_1 mączne. Cóż, to jest jasne. Nawet uczniowie wiedzą, że kok – nie najlepszymi przyjaciółmi szczupłą sylwetkę. Chociaż byłoby miło, gdyby ciasto z bitą śmietaną pomoc schudnąć! Tymczasem dietetycy drapania głowy nad Pirozhkova diety wszystko mąki odłożyć na bok.
 • Trzecia reguła stanowi, że dieta Kreml: nie ryż! A to dziwne, bo ryż – jęczmień całkiem nieszkodliwe. Ale lekarze wiedzą najlepiej.
 • Czwarty z tabel znikają ziemniaki i wszystkie dania przygotowywane z niego.
 • A jeśli ziemniaki wszelkiego rodzaju wątpliwości, że piąty akapit zasadami diety Kremla ty z zaskoczenia. Podczas odchudzania trzeba zrezygnować z owoców, wiele warzyw i wszystkie soki, z wyjątkiem pomidorów.
 • Szósta zasada jest standardem dla wszystkich systemów odchudzania – nie jest aż do 3 godzin przed snem. Nawiasem mówiąc, jeśli przyzwyczaili się do postu, a następnie starać się nie jeść po szóstej wieczorem, a następnie zresetować kilogramów znacznie szybciej.
 • W ramach 7. Tabu wchodzą prawie wszystkie an_1 mleczne: mleko, jogurt, kefir. Przynajmniej dietetycy nie radzę je jeść w ciągu pierwszych trzech dni od diety. Gdy ciało przyzwyczaja się do limitów, można sobie pozwolić na kubek jogurtu na obiad, ale tylko o niskiej zawartości tłuszczu i bez owoców.
 • Alkohol również zrezygnować. I to nie dlatego, że jesteś pod wpływem alkoholu będzie spieszyć, aby opróżnić lodówkę. Tylko piwo i różne likiery są bardzo wysokie kalorii i węglowodanów. Jedynym napojem alkoholowym, który może sobie pozwolić raz w tygodniu – kieliszek czerwonego wytrawnego wina.
 • Dziewiąty warunek diety Kremla jest chyba najbardziej przyjemny. Zakazuje czuć głodu. Czy chciałbyś mieć? Przekąska. Ale to, oczywiście, nie oznacza, że ​​będziesz spędzać dni biegają lodówce. Wszystko jest dobre z umiarem.

Produkty napisów

Teraz jesteś prawdopodobnie ze stratą. Warzywa nie mogą jeść owoce też. Nawet ryż i zabronione. Następnie co jeść? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w następnym akapicie

 1. Pierwszy produkt zadowoli cię na pewno. Jest to mięso. Kurczak, wieprzowina, wołowina, baranina – to nie ma znaczenia. Najważniejszą rzeczą jest to, że o niskiej zawartości tłuszczu i gotowane.
 2. Następnie zrób listę ryb w menu. Może to być jako kucharka i narybku. Ważne jest tylko, aby nie przekroczyć jedną normę, wynosi nie więcej niż 200 gramów ryb naraz.
 3. Twaróg jest także możliwe i konieczne. Oczywiście, nie w domu, z wysoką zawartością tłuszczu i kwaśną śmietaną, jak kiedyś.
 4. Następnego aby wyjść z serem lodówki. Ale to musi koniecznie być stały gatunek, ale nie za naszego ukochanego kremu. Fakt, że ser topiony zawiera dużą ilość węglowodanów, których dieta Kreml uniknąć.
 5. Warzyw dietetycy wolno pozostawiać ogórki, pomidory, cukinia, marchew, kalafior, bakłażan i normalne.
 6. Ale głównym gwarantem sukcesu – to ciecz. Że pomaga organizmowi przywrócić metabolizm węglowodanów, wydedukować nadmiaru soli z organizmu i, w końcu, aby schudnąć. Pić tak często, jak to możliwe, ale należy pamiętać, że nie można słodzenia napojów.

Kreml dieta: przeciwskazania

Każdy człowiek jest inny. Dlatego sama dieta może przynieść jedną osobę długo oczekiwana utrata masy ciała, a kolejne zaostrzenie istniejących chorób. Jak by nie zaszkodzić sobie? Jak schudnąć i pozbyć się w szpitalnym łóżku? Przede wszystkim, trzeba skonsultować się z lekarzem. Po jakiś delikatny to nie brzmiałoby diety Kremla, a to ma swoje przeciwwskazania.

Ograniczyć się do spożycia węglowodanów jest zabronione dla osób z chorobami przewlekłymi, a także tych, którzy mają problemy z naczyniami krwionośnymi, serca, żołądka i nerek. Ponadto, nie trzymać się diety Kremla dla kobiet w ciąży. Ale to raczej ostrzeżenie dla tych, którzy kiedyś zwolennikiem diety nisko-węglowodanowej, więc używany jest iz początku ciąży nie miał czasu, aby zmienić swoje preferencje. Śliczne przyszłe mamusie, teraz musisz jeść za dwóch, więc stopniowo wprowadzane do diety an_1 wcześniej zakazanych.

Ale kto naprawdę pasuje do tej diety, ponieważ to rodzina kobiet. Pomyśl o tym: można gotować kurczaka dla siebie i dla mojego męża, a ponadto przygotować ukochane danie boczną (większość ziemniaków dać). I to jest pełne, i trzymać się diety. I głód stracić przytomność nie mają (aktywne odchudzanie dziewczynka będzie nam zrozumieć). Więc nie trać czasu i skomponować własne menu, które pomogą Ci stać szczupły lato.

load...