Sandały klin: wygodne buty dla każdej dziewczyny


load...

Dla kobiet biznesu, które podlegają zasadom kodeksu sukni, sandały kliny lepiej łączyć z różnymi modelami spodnie w klasycznym stylu, na przykład, z silnym strzałką lub wysoką talią. Również wygląda bardzo dobrze te buty z spódniczkę, spódnicy powietrzem balon spódnicy trapezu. W uzupełnieniu do takiej kompozycji może BLOUSE eleganckie, na przykład, koszule z karczkiem. W chłodnej pory roku, można nosić marynarkę lub żakiet wydłużony.

W wykonaniu codziennej drodze zakazów po prostu nie istnieją. Na szczycie podnieść różne topy, bluzki, koszule, bluzki i oryginalne. W sezonie jesienno-zimowym jest idealnym bolerko, lekki sweter lub krótka kurtka, że ​​nie ma nic wspólnego z biznesem lub tradycyjny. Dla relaksu i spacerów, że będzie pasować do kombinacji z spodnie, krótkie spodenki, legginsy lub jeansy tradycyjnych.

Romantyczny kokietka, noszenie światła płynących sukienki z jedwabiu będzie niewątpliwie w centrum wydarzeń. Ten obraz doskonale uzupełniają sandały z wysokich obcasach klinowych. Brak kombinacje mniej kuszące stają modele spódnice nietypowe, takie jak skaleczenia lub tulipan żarówki. Ale najpierw trzeba będzie podjąć decyzję o tym, co powinno nacisku: albo jest to jasny kolor butów, które uzupełniają swobodnej ubrania w neutralnych kolorach i jasne atrakcyjny strój, który będzie uzupełnieniem buty.