Sanatorium, utrata masy ciała lub Obóz fitness: jaka jest różnica

Zawartość

Więc chcesz święto sportu. Ale jednocześnie nie chcesz taszczyć plecak w górach, by wyrwać z mankietami spodni lokalnych fauny i flory w leczeniu oparzeń. Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym skrzyżowanie „all inclusive” i „zawarte użyteczne tylko dla mnie.” W tym roku Centrum turystyki rynku jeszcze bardziej rozbudowany. Można nawet napisać krótki ściągawki dla początkującego w sprawie rodzajów sportu i rekreacji na świeżym powietrzu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Odchudzająca Sanatorium

Najprawdopodobniej to właśnie ci się nie podoba. Ale to wyprowadzili najbardziej imponujące rezultaty jak minus 10 kg w ciągu 10 dni. Co oni robią? Większość ośrodków praktykuje ukrytej głodu. Jest to stół bardzo niskokaloryczne (800 kcal) lub na czczo soków. Motywacja? Oczyszczanie organizmu, oczywiście. Poza tym wszystkim, instytucja oferuje fizjoterapię, Fitness (wytrzymałościowe, o ile będzie), saunę i basen.

Ponadto, w innej części sanatoria i lewatywy zrobić płukanie jelit i inne rodzaje prania, który nie jest przeznaczony do prania. Nie wierząc mogą szukać „odchudzania Resort Opinie dysbioza” i cieszyć się prawdziwą opinię na temat tego święta.

Jednakże, nie jest normalne sanatorium. Ten terapeutyczne instytucji, które „sprzedają” tych lub innych naturalnych cech regionu, w którym się znajdują. Na przykład, można traktować błoto, woda mineralna, basenów … Oczywiście, w takich instytucjach „odchudzania” to tylko kultury fizycznej i sportu, a także stół diety (zwykle odmianą tabeli 8, niezbyt smaczne, ale gwarantowane niskokalorycznej). Ogólnie rzecz biorąc, tych, którzy lubią przygody i różnego rodzaju aktywności w ośrodku będzie nudzić. Dobrze instytucją lewatywy odwiedzić, oczywiście, lepiej nie. Nie są one nadal schudnąć w sensie pozbycie się tkanki tłuszczowej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Obóz odchudzanie

Wyobraźmy sobie normalne Summer Camp mojego dzieciństwa. Powstanie sygnału, czyszczenie łóżka, ćwiczenia, śniadanie, woda, obiad, drzemka w czasie, zabawy terenowe, obiad, koncert lub gry, zapala się. Około rutynowe w takich obozach życia i odchudzania, tylko funkcje mają różne:

  • W większości tych zakładów otrzymasz pięć posiłków. To jest proste, pomyśl o czymś takim jak płatki z piersi, a nie na sałatkę grecką, niskie carb chleba pita i kawałek łososia. Most – kalorii obliczyć z wyprzedzeniem i zjeść coś ekstra nie ma sposobu. Tak, w pewnym ciężarem strat są obozy i zasad, zgodnie z którymi żywność zostanie podjęta, jeśli w ogóle, będzie można znaleźć na gości, więc wszystko poważnie;
  • Opłata

  • Będzie. I, najprawdopodobniej, będzie prowadzony krzyż. Wiemy, dlaczego – bieganie spala dużo kalorii i jest przydatny. Dla tych, którzy nie mogą z przyczyn zdrowotnych jest zazwyczaj dostarczane z możliwością chodzenia;
  • Szkolenia

  • Będzie także – w większości obozów odchudzających oferują tak zwane sesje grupowe z drobnego sprzętu. W jego klub poszedł do „treningu funkcjonalnego” lub „Body Rock”. Więc to jest zazwyczaj taka sama. I dokładnie tak trudne, jeśli nie będzie padać CrossFit trenera. Jeśli masz być jeszcze trudniejsze;
  • Dodanie do grupy „spalanie tłuszczu” come i siła grupy. W zależności od wyposażenia obozu – albo drobnego sprzętu lub w siłowni;
  • Ale procedury medyczne, spa i masaże, prawdopodobnie nie będzie. W przeważającej części takie minimalistów obozie w zakresie sprzętu i jak najbliżej natury.

[Powrót do spisu treści]

Obóz Obóz fitness lub motyw

Działania te obejmują skierowany do szerszej publiczności. Jeśli obozie odchudzania, wszystkie będą zasilane z deficytem i „chase” dla maksymalnego spalania kalorii, fitness obozie zwykle bardziej variativen coś. W zależności od wiodących i gościnnych gwiazd, znajdziesz bogaty program. Zazwyczaj w takich miejscach prowadzone są nie tylko „schudnąć”, ale również angażują się w trening siłowy prawidłowo dostosować kształt. A potem stanowią przygotowanie do konkursów i, jak mówią, muszą być przygotowane do gwiazdy bikini. Jak mówią, skontaktować się z organizatorami. Jednocześnie nie zapomnij, aby określić, jakie przyniesie. Wiele obejmują program turystyczny dla biegowe, które potrzebują butów turystycznych, nie tylko trampki. I przyjaciół małych ludzi – komarów – Nie zapomnij. Wiele spędzić najlepszych atrakcji na świeżym powietrzu, które stają się jeszcze piękniejsze, jeśli nie ma nikogo ćwierkania, i nie ugryzie cię.

[Powrót do spisu treści]

Co zabrać, a co zostawić w domu

Większość obozów obejmuje kilka treningów dziennie. Tu i zapewnić sobie godną ilość form. Jeśli zamierzasz gdzieś z wysoka wilgotność – zabrać dwa razy tyle zestawów niż racjonalność nakazuje. Ponieważ po umyciu będą bardzo długi czas do wyschnięcia, a w pewnym momencie będzie można bez właściwej odzieży.

Lepiej, jeśli z odstraszający woli, apteczka, i środek na oparzenia. I oczywiście nie zapomnij sanskrin, nawet jeśli, jak i generalnie zachmurzone i obóz w lesie.

Wartości niematerialnych ma mieć dobry nastrój i chęć zwycięstwa. Tak, wszystkie trzy rodzaje sportów rekreacyjnych przypominają nam trochę animacji w duchu przydatności tureckiego „all inclusive”. Czasami można pomyśleć, że wszystko poszło na marne, jak to będzie trudne. I tak, to święto jest przede wszystkim sport i potrzebują dla tych, którzy chcą zmienić siebie, a nie tylko tych, którzy są zbyt leniwi, żeby leżeć 10 dni na morzu.

I zabrać, oprócz doładować swoją listę przyjaciół, a może być grono dobrych wspomnień i użytecznego zwyczaju robić cardio i działa w godzinach porannych. Więc należy spróbować.

Elena Selivanova

load...