Salon procedury Pielęgnacja dłoni

Zawartość:

Kobieta zawsze chce wyglądać pięknie i bez skazy do samych czubków paznokci. Nawet w pierwszym wieku przed naszą erą. E. Egipska królowa Kleopatra obejmuje paznokcie henną, była pierwszą Podręcznik do pielęgnacji ciała i barwienia paznokci i wprowadził do pielęgnacji paznokci mody, która odbyła wszystkie egipskie kobiety, a nawet w Chinach to nowość wkrótce weszła w modzie. Później zaczęli używać farby polskiego na podstawie białek, żelatyna, wosk z dodatkiem naturalnych barwników, zgodnie z trendami mody czasu.

load...

Utrzymanych uchwyty z dobrym manicure w każdym czasie daje pewność i wyrazić swoją indywidualność. Doświadczony specjalista może wybrać projekt paznokci według befit okazji, nastrój, a nawet gospodynie charakter. Manicure – jest to najbardziej proste, ale nie mniej ważnym sposobem zmiany sytuacji na lepsze w ich wyglądzie. Powinien zmienić kolor lakieru do paznokci – i czujesz się zupełnie inaczej.

Co do naszych czasów, tendencja do pielęgnacji paznokci zmieniają się co roku, czy to kolor, długość i kształt.

Wydłużenie paznokci

Na początku 21 wieku, nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie zyskała ogromną popularność jest taka usługa jak „paznokcie”. Około 65% dziewcząt udał się do starannie naliczone długie paznokcie, które wymagają starannej konserwacji. A więc myślisz, a usługa ta ma również swoje korzenie w starożytnym Egipcie.

load...

Podczas wykopalisk w Egipcie naukowcy odkryli początki obecnej technologii build-up. Więc żony paznokci faraonów są pokryte złotem, srebrem oraz wasali żona, niewolnicy nie mają prawa do objęcia paznokcie z niczego. We współczesnym świecie, usługa ta wyszła tylko w 50-tych XX wieku. Ale, oczywiście, zwykły mieszkaniec nie może sobie pozwolić na ten rodzaj przyjemności, więc pierwszy krok w górę paznokcie mógł tylko gwiazda filmowa, a nie tylko sztuczne paznokcie i przycinanie długo zdrowych nagietka inne kobiety, które były sprzedawane za przyzwoitą kwotę. Ale, oczywiście, ta usługa nie jest złapany z powodu różnego rodzaju wad – nie były one trwałe i kosztowne. Później próbował użyć folii, torebki herbaty, materiały stomatologiczne (akrylowy) i wiele więcej, ale to było wszystko na próżno.

Obecnie istnieje ogromna różnorodność materiałów i produktów do stworzenia sztucznej nawierzchni. Ten akrylowe i żele, i system sproszkowanego kleju i powłoki do tkanin. Kształt i długość rozszerzeń może być zupełnie inna od średniej długości kolejki do paznokci paznokcie długie pazury formularza. Ale dzisiaj ta tendencja cofnięty w głąb historii, usługa ta nie jest już tak popularne jak to było nawet 5 lat temu.

Nail Art

Inną usługą, która ma swoje korzenie w odległej przeszłości – to gwóźdź sztuki. Istnieje kilka wersji z pionierów tej sztuki. Według jednej z nich, pionier w tej dziedzinie jest uważany Japonia. Okazuje się, że od czasu do paznokci sztuki faraonów była cechą każdej kobiety. I wskazuje na ich klasy. W innej wersji zjawiska sztuki paznokci pochodzi wśród niższych warstw Afroamerykanów i przez długi czas nie powodują zainteresowanie wśród białej ludności Stanów Zjednoczonych i Europy. Nagle, jak przy projektowaniu całej populacji kobiet i szybko podbił świat. Niezależnie od wersji nie była prawda, jedna rzecz pozostaje niezmienna, że ​​rysunki na paznokcie nadal w modzie. Dzisiejszy manicure doskonale opanował sztukę dekoracji paznokci. Mogą one przynieść każdy wzór na paznokcie, czy to pejzaż lub portret gwiazda filmowa. Wszystko zależy od życzenia klienta i fantazji.

Ale pielęgnacja dłoni wiąże się nie tylko ozdobą, ale paznokcie procedur, takich jak masaż dłoni, spa-manicure, parafina i wielu innych. Bez takiej przyjemności nie potrafi żaden szanujący się salon kosmetyczny. I oczywiście, każdy z tych procedur ma swoją historię.

Spa-manicure

Czym jest spa manicure? Może ktoś nie wie, jaka jest procedura, a jeśli wejdziesz do tej liczby, proponuję nie tylko przeczytać o tym, ale również doświadczyć samemu. Ta kompleksowa pielęgnacja paznokci i skóry rąk, który łączy w sobie wysoką wydajność z silnym relaksujący wpływ na cały organizm.

Do tej pory, aby naprawdę nie wiem, gdzie on przyszedł do nas taki wspaniały procedurę, jak w spa-manicure, ale jednym z najbardziej prawdopodobnych wersji nim pochodzi z Belgii, w małym mieście bogatym w źródła mineralne. Prawdziwość tej historii, aby potwierdzić, że nie było to możliwe, ale nie koliduje z paniami, aby cieszyć się tym wspaniałym procedurę.

Parafinowa dłoni

Parafiną, a wręcz przeciwnie, absolutnie pewny, że procedura ta urodziła się w czasach starożytnych. Mężczyźni Roman odkrył tę technologię i zaczął go używać na rozgrzanie mięśni przed masażem. I tylko 3 wieki temu, Polki, oparte na tej metodzie zaczęli używać parafiny wybielić skórę. Później, już w ZSRR metoda ta została wykorzystana do leczenia ran i urazów sportowych.

Ale rok później, to wszystko doprowadziło do tego, że możemy teraz cieszyć się tej procedury, co daje niezwykłą przyjemność, odpręża nie tylko rąk, ale także prowadzi do rozluźnienia całego ciała, ponieważ jest w rękach zebranych wielu zakończeń nerwowych związanych z różne narządy człowieka. Co to jest dokładnie to? Parafina – bardzo przyjemny i odmładzający zabieg tonizująco na twarzy, rąk i stóp. Procedura ta jest wykonywana za pomocą stopionego i ogrzewano do 55 ° wosku kosmetycznego.

Mogą być długie rozmowy na temat różnych rodzajów procedur, zdolności, biżuterię i wiele innych rękach, ale nadal w większości niezmienione, a liderem wśród priorytetu dziewcząt w każdej chwili to tradycyjny manicure przy użyciu różnych palet kolorów. Zadbane paznokcie prawidłowy kolor jest zawsze uważany i traktowany jest jako jeden z głównych atrybutów prawdziwej kobiety.

Dziękuję Eksperci Training Centre „head-up” w przygotowaniu tego artykułu.

load...