Sałatka ze smażonymi grzybami dla miłośników smacznej i zdrowej żywności

Zawartość:

Grzyby – jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne produkty niskokaloryczne, które pomogą Ci pozostać w świetnej formie, bez szkody dla zdrowia. Jeśli, na przykład, jesteś wegetarianinem lub siedzieć na sztywnej diety, są w części zauważy nawet mięso. Są one jednak dość trudne, bo jeśli są prawidłowo sporządzone, w najlepszym razie, grzyby będzie gorzki smak, w najgorszym – że zatruwa wszystkich tych, którzy starają się nawet najmniejszy kawałek. Dlatego, aby przygotować smaczne i pożywne sałatki lepiej jest użyć świeżych grzybów uprawiane na specjalnych farmach w czystej ekologicznie okolicy.

load...

Polana Grzyb

Grzyby są myte, czyszczone i gotowane w lekko osolonej wodzie, a następnie wyciąć cienkie półpierścieni i smażone z cebulą. Po gotować ryż, marchew i jajka, można zacząć się przygotować sałatkę z smażone grzyby. Po pierwsze, położyć pierwszą warstwę ryżu, co było wcześniej, aby być trochę sucha ręcznikiem na tkaninie, tak aby była krucha, potem przychodzi kolej na grzyby, startego na grubej marchewki tarką i jaj. Na szczycie tego wszystkiego piękna posypać dużą ilością sera durum. Nie zapomnij warstw solnych, które nie były świeże, a ich hojnie płaszcz z majonezem (zarówno domowych lub wybierz sklepie niskokalorycznej).

Grzyby z orzechami i suszonymi śliwkami

Jeśli chcesz do nowego roku zaskocz swoich znajomych i ekstrawaganckim egzotycznych sałatki ze smażonymi grzybami, ten przepis jest przydatna na odpowiedni moment. Gotować trzeba kilograma pieczarek, pół kilograma cebuli i marchwi, dziesięć dużego orzecha włoskiego i dwustu pięćdziesięciu pestki śliwek. W tym przypadku, można smażyć grzyby bez wstępnego gotowania, wystarczy oczyścić je ze skóry i zalać wrzątkiem. Nie zapomnij, aby je solą i pieprzem podczas gotowania i dodać przyprawy.

load...

Choć grzyby osiągnąć gotowa posiekać cebulę (jeśli jest gorzka, zaleca się marynować), ruszt marchew, orzechy posiekać, rasparte, śliwki pokroić w cienkie paski i wymieszać te składniki, aż będzie gładkie. Po ochłodzeniu się grzyby, zaczynają rozprzestrzeniać warstw, na przemian z otrzymanej mieszaniny i majonezu. Do dekoracji sałaty, wykorzystać pozostałe śliwki, orzechy i płaskie kawałki grzybów.

Sałatka z pieczarkami, pomidorami i ziemniakami

To danie jest przeznaczony dla tych, którzy chcą romantyczny wieczór. Charakterystyczną cechą tego sałatka z pieczarkami z rusztu jest to, że przygotowanie go jest dość szybki i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności kulinarnych. Podczas gdy w patelni na złoty kolor, trzysta gramów pieczarki pokrojone w plastry na pół pierścieni, kostkę trzy dojrzałe i soczyste pomidory, ziemniaki gotowane w mundurkach, posiekać cebulę. Wszystko to wymieszać z grzybami, doprawić gotowego naczynia z dwoma łyżkami oliwy z oliwek. Przed podaniem doprawić solą i pieprzem do smaku.

Kukurydza radość

Zawierający tę niezwykłą sałatka smażone pieczarki, kukurydza (pół TIN), cebula (drobno posiekane), sto gramów sera i majonezu. Zauważ, że w tym przypadku, pieczarki pokroić w dużą kostkę i smażone z cebulą na maśle, a nie w oleju słonecznikowym. Podczas smażenia nie zapomnij dodać pieprz i sól. Spodnia warstwa, jak w poprzednich sałatek określonymi grzyby, a następnie majonez, ser, majonez znowu kukurydzy. Powyżej można ozdobić za pomocą kilku liści sałaty pietruszki, gałązka koperku.

Ananasy z grzybami

W głębokim naczyniu mieszanych smażone grzyby (500 g) z cebulą, serem, gotowany filet (kilogram), Bank of ananasy, kukurydza. Wszystko to doprawione majonezem przed podaniem przysmak do smaku wszystkie poszczególne składniki nie są mieszane. Zamiast filetów można użyć wędzona pierś z kurczaka, które dadzą sałatkę pewnej pikanterii. W razie potrzeby można skorzystać z jabłek, jak dodają nie jest wystarczająco kwasowości soku z cytryny.

load...