Sałatka piękno płatków owsianych

Chce być piękna każdej kobiety. Szczęście, że natura i Bóg dał nieskazitelną skórę i piękne rysy twarzy, w rzeczywistości nie jest tak dużo. Każdy inny musi pracować bez wytchnienia, aby poprawić niedociągnięcia siła wyższa, szukając receptury piękna. Ktoś idzie do najbardziej ekstremalnych środków – czyli leży na stole operacyjnym, ale zdecydowana większość nie preferuje takiej radykalnej interwencji w procesie upiększania faworyta.

load...

Co robić? Niektórzy próbują zmienić swoją dietę i jeść śniadanie sałatkę piękna. Inne śledzić nowości na rynku kosmetycznym w nadziei innego kremu cud, dzięki któremu możliwe jest od przeciętnej kobiety, obarczony bandą problemów i obaw, aby stać się piękno błyszczącym magazynu.

Czy też wierzyć w cudowne skutki kremów i masek? Nie, nie można zaprzeczyć ich korzyść, ale nie za dużo, aby wiedzieć, że nasza skóra – bariera, że ​​Matka Natura przystosowany dla naszego własnego bezpieczeństwa. W związku z tym nie należy się łudzić, że nagłośnione i cholernie drogie kremy dostanie w niektórych głębokich warstw i zacząć cudów pracy.

Każdy właściwy cosmetician wyjaśni, że nieprzyjemne objawy na skórze w postaci wyprysków, zmarszczki, plamy starcze i inne nieprzyjemne rzeczy świadczą o pewnych kłopotach w organizmie, która jest wyraźnie w potrzebie korekty i pokarm od wewnątrz. A kiedy mamy ten sam korekta jest możliwa, nasza skóra będzie wyglądać najlepiej.

Eksperymentować spróbować przez miesiąc na śniadanie tzw sałatek kosmetycznych, główny składnik, który jest najbardziej zwykły płatki owsiane. Przepis jest bardzo prosty, ale wyniki są na pewno zaskoczy i zachwyci.

load...

Co się stało? Miesiąc później, widać, że lustro nie drażni cię, bo w nim można zobaczyć nową twarz zadbana, nawilżona i promienna skóra. Jednak jeśli spojrzeć na siebie codziennie, i zobaczyć zmiany dość trudne. Inną rzeczą jest to, jak jesteś postrzegany przyjaciół i znajomych, z którymi nie widziałem od dłuższego czasu. Pamiętaj komplementy są świadczone. I one spowodowane nie tylko dobre maniery do znajomych, ale także odzwierciedlać rzeczywisty stan rzeczy. A winę zwykłe sałatki piękno, którego przepis znajdziecie poniżej. Jest to dość proste.

Sałatka urody (wersja №1)

Składniki:

 • 5 łyżek płatków owsianych (płatki)
 • 5 łyżek zimnej przegotowanej wody
 • 2 łyżek mleka lub śmietany
 • 1-2 łyżki miodu
 • Niektóre orzechy laskowe

Przygotowanie:

Płatki owsiane w nocy, aby napełnić wodą. Rano, dodać wszystkie pozostałe składniki, wymieszać dobrze i chętnie jedzą.

Jak wspomniano powyżej, aby zobaczyć wynik podobny do sałatki powinny być spożywane co najmniej miesiąc. Jednakże, jeśli to będzie Twój regularny posiłek na śniadanie, to jest to mile widziane. I dla różnych sałatkowy owsiane mogą być zmieniane z kolejnym bardzo do niego podobny danie, przepis, którego jest również proste i łatwo dostępne.

Sałatka urody (wersja №2)

Składniki:

 • 2 łyżek owsiane
 • 4 łyżki zimnej przegotowanej wody
 • Jeden zielone jabłko
 • łyżka miodu
 • łyżka śmietany (lub mleko)
 • Sok z połowy cytryny
 • Wielokrotne jąderka zgnieciony orzech

Przygotowanie:

Wieczorem płatki wylewania wrzącej wody. Rano, dodać wszystkie pozostałe składniki, wymieszać i spożywany na śniadanie.

Jak widać, przepis jest tak proste, jak to możliwe. I sekret obu potraw jest owsianka. Oczywiście, inne elementy również odgrywają bardzo ważną rolę w naszym organizmie, ale jest kluczowym miejscem jest podana płatki owsiane. Ważne jest to, że płatki nie są gotowane, ale nasączone (zob. №1 i №2 przepis). W związku z tym wszystkie składniki odżywcze i ich płatki owsiane (bardzo dużo) są przechowywane. Kiedy obróbka cieplna większość z nich jest zniszczona.

Owies są unikalnym roślin. Zawiera jako podstawowe składniki mineralne (miedzi, kobaltu, cynku, manganu, żelaza), witaminy i – wszystkie witaminy B, witaminę E i PP. Ponadto, pierwiastki śladowe i witaminy w tym naturalnym produkcie przedstawiono w takim związkiem, który optymalnie użyteczne dla organizmu ludzkiego.

Przez to owies i ich pochodne posiadają działanie regenerujące i tonizujące, poprawia krążenie krwi i normalizacji metabolizmu, na metabolizm lipidów i promowania w ten sposób utratę masy ciała. Wydaje się, że ta ostatnia okoliczność zmusi wiele kobiet musi zawierać owies w codziennej diecie. Cóż, w końcu, kolejnym ważnym aspektem, z którym w rzeczywistości zaczęliśmy naszą historię: płatki owsiane w najlepszy sposób wpływa na naszą skórę.

Co jeszcze chciałbym zwrócić uwagę, drodzy kobiety. Każdy przepis można modyfikować, poprawiła się, jak mówią, dostosować się sama. Te sałatki, które oferujemy, można dodać rodzynki, suszone morele, śliwki, jagody i owoce, które lubisz. Przez zmianę składników lub ich część, utworzyć nową recepturę, dlatego, aby zróżnicować ich diety nowych zdrowych potraw.

Eksperymenty są mile widziane!

load...