Sałatka piękno płatków owsianych – badany środek-lat

Zawartość:

Och, dziewczyny! Jeśli świat ocalić piękno, nosimy to piękno do świata nas! Ponosimy mocno, wytrwale i bez wysiłku. I muszę powiedzieć, że podjęliśmy tylko pałeczkę od swoich matek i babek (a nawet dziadków) nie są jak byliśmy zaskoczony zbawienia świata. Cóż, to jest nasza akcja. Ale musimy oddać hołd naszych poprzedników, oni pozostawili nam swoje doświadczenia i prostą, ale skuteczną pomoc – receptury kosmetyczne.

load...

Co znajduje się nowomodny dieta i technika czubate, gdy nie jest dostępne i sprawdzone narzędzia do lata! Takie jak, na przykład, dobrze wiadomo, sałatki kosmetyczny z płatków owsianych. Ty, oczywiście, nie słyszałem o tego cudownego leku. I przeszkadza wam, a nie środek do utraty wagi, ale środkiem do zachowania i zwiększenia piękno. Po tym wszystkim, piękno – to nie jest po prostu normalną wagę, ale także wielkim skórę i włosy, świeżości, żywość i dobrego nastroju. I, oczywiście, zdrowie. Odkrycie jest tak piękna i pomaga nam słynną sałatkę. Więc szybko nauczyć się gotować.

Sałatka piękno płatków owsianych z mlekiem

Ta sałatka jest doskonałym substytutem owsianki rano. Mówi się, że jedzenie śniadania porcja sałatki piękności, jesteś syty aż do lunchu. Spróbuj.

Składniki:

 • Suche płatki owsiane – 2 łyżki;
 • Mleko – pół szklanki;
 • Świeże jabłka – pół.

Przygotowanie:
Weź małą miskę płatków i posypać ją. Mleko zagotować i zalać ich płatki – nawet trochę chłodne. Jabłko umyć, obrać i pokroić połowę. Przeciąć na pół plasterki jabłka na małe kawałki i dodać do płatków. Wszystko wymieszać i jeść.

load...

Sałatka piękno płatków owsianych w pośpiechu

Składniki:

 • Suche płatki owsiane;
 • Świeże jabłko;
 • Wrzątkiem;
 • Med.

Przygotowanie:

Dwie łyżki płatków wlać pół szklanki wrzącej wody, wymieszać i pozostawić do ochłodzenia. Świeże jabłko, umyć i ruszt. Dodaj startą jabłko do wychłodzonymi płatków sezonu z miodem do smaku.


Sałatki piękno płatki i jogurt

Doskonała alternatywa sałatka z mlekiem. Ta opcja jest prawdopodobnie bardziej przydatny jako przygotowanie zimnej sposób.

Składniki:

 • Płatki owsiane (2 łyżek stołowych);
 • Kefir (pół szklanki);
 • Rodzynki (łyżka stołowa);
 • Orzechy włoskie (łyżka stołowa).

Przygotowanie:

Posiekać orzechy. Rodzynki opłukać i pat suche. Wymieszać zbóż z rodzynkami i orzechami, i wypełnić je z jogurtem. Sałatka można jeść od razu, ale można nadać mu długo – płatki puchną i stają się bardziej miękkie.

Uwaga:

Ta sałatka jest wygodne, ponieważ możliwe jest, aby przygotować fundament na przyszłość. Przygotować wymaganą liczbę rodzynkami i orzechami, wymieszać je ze zbóż i przytrzymać przycisk „puste” w lodówce. Rano po prostu wlać jego część i wlać jogurt.

Wersja Urząd sałatki piękności

Jeśli masz zamiar pomnożyć swoje piękno i podczas przerwy obiadowej w pracy, a następnie spróbuj tej wersji sałatki.

Składniki:

 • Jogurt owocowy (1 szklanka);
 • Płatki owsiane (2 łyżek stołowych).

Przygotowanie:

Wymieszać płatki z jogurtem. To wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrazić warianty sałatki. Nawiasem mówiąc, pole zboża, można zachować na pracy, a jogurt zabrać ze sobą (i za każdym razem – jest inna).

Ściśle rzecz biorąc, proponowane przepisy kosmetyczne sałatki – to tylko podstawowy składnik. Jak można sobie wyobrazić, jego główny składnik – suche płatki owsiane. Oczywiście, suche żucia nich nie będzie, więc należy nasączyć płatki z mlekiem lub wodą. Jeśli jesteś na diecie, to najlepiej używać wody lub jogurtu. W przypadku utraty wagi – nie jest główny cel, a następnie iść do przodu i rozcieńczyć mleko sałatkowy, Rjażenka lub jogurt słodkiego. Jednak prawie wszystkie napoje mleczne są idealne do tego celu.

Dodaj sałatkę z płatków owsianych żadnych użytecznych suszone owoce: rodzynki, suszone morele, śliwki. Świeże owoce jest również, aby nie być zbędny. Poza wspomnianym jabłko może sprawić, że piękno sałatka z gruszki, truskawki, kiwi, a nawet banana. Orzechy również wybrać do gustu: orzechy włoskie, orzechy laskowe, migdały, orzechy nerkowca. Kochanie, jeśli nie uczula, nie krępuj się, aby dodać do sałatki. Tylko nie mieszać go z gorącego mleka lub gorącej wody – przez ogrzewanie traci swoje dobroczynne właściwości miodu.

Tak zrobić sałatkę do smaku i jeść je na śniadanie (opcjonalnie), w porze lunchu i kolacji (opcjonalnie). W ciągu miesiąca od tej praktyce okaże się, że skóra stała się wyraźniejsze i mocniejsze paznokcie i włosy zdrowe. A ogólny stan koniecznie poprawić. Nie wierzysz mi? I nie bez powodu. Spróbuj i przekonaj się sam.

load...