Sałatka owocowa z bitą śmietaną

Przepis na sałatkę owocową z kremem

Proponujemy Państwu przepis zdumiewająco pyszne sałatki owocowe. Ten deser jest przeznaczony dla prawdziwych smakoszy wyśmienity smak, ale również może odwołać się zarówno do fanów i miłośników owoców lodów. Ta sałatka będzie dekorować i będzie uzupełnieniem każdej uroczystości, młodzież lub osoby wypoczynkowych dla dzieci. A co jest najbardziej niezwykłe – sałatka owocowa z bitą śmietaną i lodami mogą być wykonane w dowolnej porze roku! Tak uroczysty posiłek lub święto z okazji ukończenia studiów – dobry pretekst, aby spróbować tej orzeźwiającej sałatki. Spróbujmy?

load...

Składniki:

  • Świeże owoce: jabłka, gruszki, kiwi, mango, banany, winogrona – w zależności od sezonu.
  • Owoce cytrusowe: pomarańcze, mandarynki, grejpfruty.
  • Suszone owoce: rodzynki, suszone morele, śliwki.
  • Puszki owoców: ananasa, brzoskwini.
  • Jagody do dekoracji: truskawki, maliny, czereśnie, wiśnie, nasiona granatu /
  • Lody – 500 g
  • Bita śmietana.
  • Orzechy: orzechy włoskie, migdały, orzechy nerkowca, orzechy laskowe i tak dalej.

W rzeczywistości, wszystko, co znajduje się na liście – jest to tylko przykład, a ewentualny skład sałatki owocowej. I składniki mogą być łączone, na przykład, w następujący sposób: 1 jabłko, pomarańcza, 1 1, 1 banan puszki konserw ananasów jest kilka rodzynek, a kilka z suszonych moreli, a kilka z orzechów włoskich. Głównym warunkiem przestrzegania przepisów – obecność sałatki wszystkie trzy rodzaje owoców: świeże, konserwowane i suszone, a także owoce cytrusowe i orzechy.

Przygotowanie:

Szczególnie trudne do przygotowania tej sałatki tam. Ale niech jeszcze bliżej przyjrzeć się tym prostym procesie. Na początek będziemy umyć i wysuszyć świeże owoce. Jabłko i gruszka vynem sztywnego rdzenia i nasiona, kiwi i mango, mango skórki, usunąć kamienie. Winogrona zdjąć za pomocą pędzla. Banana czyszczone. Jeszcze raz powtarzam: Wybierz owoce do smaku. Można całkowicie zamknąć jabłko i banana, albo winogrona i gruszki.

load...

Zatem przygotowane owoce pokroić w kostkę, umieścić je w misce i posypać z sokiem z cytryny. Citrus mój, obrane i rozbierać na plasterki. Jeśli to możliwe, należy usunąć wszystkie białe włókna i pokrojone na małe kawałki i dodać do posiekane owoce. Suszone owoce dokładnie przemywa kilkakrotnie zmieniając wodę. Nawiasem mówiąc, wstępnie moczyć ich nie potrzebują. Gotową sałatkę być wystarczająco płynny, aby stały się miękkie owoce suszone. Pokrój suszone kawałki owoców w misce i rozprzestrzenił się na resztę owoców. Rodzynki umieścić w całości w sałatce.

Puszki lub syrop brzoskwini ananasa i wyjąć z cedzidło pochyla się do nich szkła nadmiaru płynu. Składniki te są również pokroić na kawałki i umieścić w misce. Istnieje również umieścić posiekane orzechy i nasiona granatu. Duża ciasto z lodami pokroić w kostkę i umieścić je w górnej części owocu. Mix sałat i przechowywać go w lodówce.

Przed podaniem sałatkę szerzyć ją w dużej salaterki i udekorować bitą śmietaną i świeżymi owocami lub całymi kawałkami owoców. Inna opcja – służyć ten deser porcje. W tym przypadku, sałatki być rozłożona wcześniej przez kremanki i wstawić do lodówki. Tuż przed podaniem deseru umieścić na górnej pokrywie sałatka z bitą śmietaną i truskawkami, wiśniami lub drewna wiśniowego.

Uwaga:

Staraj się mieszać w sałatce miękkiego i twardego świeżych owoców. Na przykład, jabłko i banana, kiwi i gruszki, winogrona i mango. Puszki owoców powinien być wystarczająco sztywny, a niekoniecznie „pal”. Ponieważ, na przykład, Czeresnia barwienia całego deser nieestetyczne niebieskawy odcień. Ale do dekoracji wystarczy jasne jagody. Zwłaszcza truskawki będzie wyglądać spektakularne, a połączenie z truskawkami i kremem samego dawna podręcznik. Nawiasem mówiąc, jeśli wolisz gotować własne bitą śmietanę, nie zapomnij przed ubijając je ostudzić.

Staramy się przygotować sałatkę owocową z dodatkiem lodów i bitej śmietany. To kochasz!

load...