Sage pleśniawki: leczenie przez nawadnianie i konsumpcji krajowej

Lato i jesień – czas zebrać mędrca. Nie przegap tej chwili, jeśli cierpią z kandydozą narządów płciowych. Po suszy pod baldachimem lub na strychu wierzchołków kwiatowych i liści tych roślin zielnych pomoże Ci odzyskać z różnych dolegliwości kobiecych charakter zakaźny. Korzystanie z Sage pleśniawki, można po drodze, aby pozbyć się innych nieprzyjemnych chorób.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości szałwii

Znalezienie krzew we wrześniu, jako mędrca, nie omijają jego partii. Gromadzenie i wysuszyć pościel, kwiaty rośliny lecznicze, można zapewnić sobie narzędzie, które ma środek dezynfekujący, hemostazy i działanie przeciwzapalne. Oprócz opisanych korzystnych właściwości, szałwia jest godne uwagi i ściągające, moczopędne, zmiękczające działanie. Jest również stosowany w przypadku nadmiernego pocenia się – nadmierne pocenie się.

Wywary i napary z szałwii, aby pomóc ludziom z bólem gardła, jamy ustnej, hemoroidy, zapalenie dróg oddechowych. Zastosowanie Bulion zewnątrz może powstrzymać nieprawidłowe wypadanie włosów. Poprawa samopoczucia po zażyciu herbatę ziołową także nudności zapalenie okrężnicy, zapalenie żołądka, wzdęcia, wrzody itp .. Pp_2

load...

Leczenie grzybica szałwia

Odwar lub napar z szałwii również pomóc kobietom chorób ginekologicznych. Dziewczyny z nawracającą pleśniawki powinna nie tylko leczniczy wywar natrysk, ale pić. Przecież on doskonale wzmacnia układ nerwowy, co naruszyłoby regularnie przeszukuje superfunds z kandydozy sromu i pochwy.

Ostrzeżenie: Używaj tylko mędrzec drożdże u kobiet jest źle. Najlepiej jest przygotować buliony dla douching, do użytku wewnętrznego całego zbioru ziół leczniczych.

Pozbądź Candida pomocą terapii ludowej

Douching ziołową

Ekstrakt

Jak wspomniano powyżej, jeden natrysk szałwia na pleśniawki nie może doprowadzić do pożądanego wyniku. Po tym wszystkim, pomimo wszystkich użytecznych właściwości tego krzewu w nie włączyć, aby pokazać swoją aktywność przeciwgrzybiczą, jak może to zrobić, na przykład, czosnek. Dlatego przygotowania nalewki dla douching z kandydozy, trzeba wiedzieć, jakie zioła powinny być łączone z szałwii, aby osiągnąć wykupu zakażenia grzybiczego.

Aby odstraszyć grzyby Candida, zrobić nalewkę do mycia pochwy. Dla niej, z wyjątkiem szałwia, trzeba kupić (lub budowy):

  • Rumianku;
  • Krwawnika;
  • Nagietek lli_1.

Rumianku i nagietka pomocników w walce z pleśniawki

Wymieszaj 3 łyżki suszonych ziół każdy, zrobisz kompozycję do infuzji przez trzy dni leczenia. Gotować natychmiast zaradzić przez trzy dni nie jest konieczne. Na jedną porcję nalewki wymaga jedną łyżkę (nasypowa) mieszaniny ziół. Skład zalać 500 ml wrzącej wody. Podczas wlewu ochłodzeniu do temperatury pokojowej, nawadniania wpływ część gruszki Grzyby dzieci 50 ml. Pozostałe ciekłe powinny być zmyte.

Trzeba wiedzieć: napary i wywary z szałwii są zakazane dla kobiet w ciąży, jak również dla tych, którzy opracowali ostre procesy zapalne w nerkach.

Rosół z Candida

Od pleśniawki mogą pomóc wywar z suszonych szałwii, w połączeniu z innymi roślinami. Tutaj, oprócz nagietka, rumianku i krwawnika, które były potrzebne do poprzedniego przepisu, należy również brzozy nerek i topoli, jałowca owoce, liście eukaliptusa. Po wymieszaniu składników w równych ilościach należy wybrać łyżeczkę suchej mieszanki i zalać go gorącą wodą. Przegotowanej wody wymagać będzie około 320 ml.

Dodaj do bulionu z eukaliptusa i zapomnieć o chorobach narządów płciowych

Zbiornik na wodę i trawy powinny być utrzymywane w łaźni wodnej przez 10 minut. Gdy bulion konfiguracji się przez 45 minut, przesącza się. Zażywać leki kandydozy trzy razy dziennie po 100 ml po posiłkach.

Zakażenie Cure drożdże mogą być mędrcem. Przynajmniej mówić o tej kobiecie, spróbuj siłę tradycyjnej medycynie. Jednak, aby określić przyczynę anomalii rozmnażania grzybów, aby chronić pacjenta przed infekcją oraz do wykrywania nawrotów związanych kandydozy lub prowokując jego choroby, powinien zobaczyć się ze specjalistą.

load...