Saga owsa naleśnik z serem i moreli

Zawartość

Żył w świecie był naleśnik owsiane. Z serem i morele. On nie żył długo, jak był oczywiście jeść jakąś rodzinę, ale niespodziewanie stał się sławny. I wielbili go jeden bardzo znany Girl-menedżera. Jest w swoim blogu opublikował zdjęcie zmarłego i podpisał tekst bardzo emocjonalny. O tym, jak zmęczony de fanów odżywiania swojej hryuchevom (terminologii autora, to nie jest moje). A jeśli chodzi o coś innego, ważne jest, aby ograniczyć ich zasilanie „suszenie” i załadować na kalorie czystą masę. Mam tu ostatnia masa była daleko poza 3000 kcal. Prawo i zobaczyć czystej żywności góry bez sera i naleśniki. A sam widelcem przeciwko żywności Mordoru. Ten natychmiast kg gryczana gotowana? No, no, po prostu enzimchikov bahnu, jest emerytem. I tak, by nie stać się martwy, bo nie lubię w zasadzie fuzji. Więc to jest możliwe, aby schudnąć z „retseptik”? Powiem ci jak to było ze mną.

load...

[Powrót do spisu treści]

Początkowa

Danych. Od wszystkich zainteresowanych jest utrata masy ciała, a nie waga, a następnie suszenie, po prostu powiedzieć, że pierwsze 20 kg przegrałem z hryuchevom. A jak inaczej nazwać dietę z chlebem pita i sera jako chitmila i białego ryżu i gryki i neogranicheskim przetworzonych olejów roślinnych, a także o koszmarze, paluszki krabowe i regularnej konserw (w wodzie) ryby. Tak, piłem mleko i jedli ser i czarny chleb, też. To jest koszmar, prawda?

Następnie masa wstał, i mam na forach gdzie duch wówczas zbierane trednov następuje:

  • Nie jeść żywność o wysokim IG. Żegnaj białych zadrapań, że cię kocham, a ty byłeś przyjacielem mnie, aż zacząłem czytać fora „Port odchudzające” (tak, jestem taki stary);
  • Nie jeść przetworzonych olejów, bo mają wielkie zło. Zamiast jeść orzechy. Ponieważ nie mam córkę milionera, orzechy Elis jest bardzo ograniczona i należy je kupić wyłącznie w części;
  • Czy dzień postu. Na szczęście, nie zrosły. Jakoś intuicyjnie czuł, że następnego dnia nie mogę pomóc, ale pęd do piękna w postaci placków Osetii sera, bo nie uczynił dzień na czczo;
  • Porzuć owoce, ponieważ są cukier. Patrz punkt o dochodach nie jest bardzo bogate studenckie Lena S. Jabłka – tak, że brakuje. Nawet grejpfrutów na święta. Guawa i mango jedliśmy. I o mangostan nawet nie podejrzewają. Ogólnie rzecz biorąc, było jedno niefortunne jabłko, i że w celu zaoszczędzenia wkrótce został wymieniony na twaróg. W nim, a następnie co najmniej białka.

Tak, drodzy przyjaciele, na początku lat 2017 w wyjątku mody twarogu jeszcze nie nadszedł. I wolno pić kawę z odtłuszczonym mlekiem, bez łuskanie obecnie pieniądze na mleko dzikich migdałów. Więc żył w raju, a spadła-taki swoje resztki. Jak się okazało później, tuż po zniknięciu diety oleju 200-300 kalorii jabłkowego. To cały epickiej sagi o czystej żywności w moim wykonaniu.

load...

[Powrót do spisu treści]

I do niego wróciłem

Cofanie na mnie było bardzo dziwne. Na poziomie psychicznym, w zasadzie. Epidemie przed i po nie istniał, sotsialok też. Ludzie za ukrywanie pseudonimów na forach, a zwłaszcza jego sukces nie reklamować. Skąd miałem wiedzieć, że słaby woreczka na brzuchu – to jest normą, i że nie powinniśmy histerię o rozwiązanie wraz z ciężarem władzy, a może przynieść je z powrotem, ale to nie zmniejsza cardio i usunąć ton goofy zapleczu „na pośladkach i ramionach „?

Oczywiście, że działał w duchu „ah, mają coś do ukrycia”, a dalej „techniki”. Począwszy od okresowych głodu, zawarte wyłącznie w trendzie oraz cyklicznej diety, kończąc zupełnie idiotyczne praktyki syroedcheskimi i inne Ekadasi. Etui, nawiasem mówiąc, w lewo w ciągu roku się, miał tylko zmieni się z jego bardziej palących kwestii, takich jak wyszukiwanie i pracować rummeytov mniej lub więcej rozpuszczalników. A następnie w trakcie odbioru pierwszego trening już wykazała, że ​​większość ludzi nie jest dokładnie to, co się dzieje. Pierwszy schudnąć przed wagi naturalnego, a następnie chcesz zatańczyć z bębnami tańca i dalej psują swoje zdrowie, a chcesz – ciche i płynne zajmują periodised planu i jeść, co chcesz od potrzeb.

[Powrót do spisu treści]

A teraz dlaczego są prowadzone na krytykę

Tu zobaczysz w sieciach społecznościowych przynajmniej ktoś, kto byłby uznany użycie „małych pomocników matki”? I nie mówię o kofeiny z ekstraktu z żeń-szenia. Wyznaję, używam zarówno pierwszego, jak i drugiego. A jednak – żeń-szeń syberyjski i Rhodiola rosea. Możesz wypisać się ze mnie, bo piję.

To znaczy, jeśli ktoś jest „połączone” z pomocą znanego leku z literą „K”, vshil komunikat plastikowej wybaczyć piersi silikonowe i pompowane usta, to nie znaczy, że zmniejszenie masy ciała przez jego nakazów Iljicza, można również obudzić się z Taka sama liczba.

I to jest zrozumiałe, dlaczego nikt nie pisze wprost o tych samych palników tłuszczu z psevdofedroy i innych używek. Kochanie, jesteś taki energiczny, nawet zjeść jednej piersi i ogórki, jak to zrobić? Oczywiście, jest to wyjątek stanowi zsiadłe mleko! I ser! Ogólnie rzecz biorąc, proste jedzenie działa cuda. I mnóstwo cardio i mnogopovtorki, to tak spala tłuszcz! Tak, powiedz to milionom naiwnej krossfitovok już „złowionych” przetrenowania i wykończone bezsenność, ale nadal na Paleo. I miliardy prostych uczestników grupy aerobik którzy pługa jak konie, ale nie schudnąć, z wyłączeniem dobrą połowę produktów.

Wiesz co? Jeśli coś zaoferować oprócz progresji obciążenia i liczenia kalorii, jesteś prawdopodobnie vparivayut „techniki”. A o korzyściach można argumentować, techniki, ale jeśli nie jesteś na scenie razem, są one mało prawdopodobne, aby pomóc Ci żyć zdrowo i zrównoważone życie. Gdy skończyłem, a teraz, być może, będę jeść naleśniki. Z serem i jagodami.

load...