Rzeźbiarski masaż twarzy – młodzież bez chirurgii

Zawartość:

Najbardziej wydajne i skuteczne anty-aging do masażu – rzeźba. Specjalna technika w zdolnych rękach profesjonalisty, staje się swego rodzaju panaceum na manifestacji związanych z wiekiem w skórze. Początkowo masażu został opracowany do stosowania u chorych po udarze mózgu i został zaprojektowany do przekształcania twarz po paraliżu (usunięcie zakłóceń, pominięć kąciki ust lub oczu). Technika ta została później zaadaptowane do celów kosmetycznych, a od dawna z powodzeniem stosowane nie tylko przez profesjonalnych terapeutów, ale kosmetyczek. Wylotami twarzy masażu zawiera kilka jednostek, które po sobie kolejno, w sposób jasny kolejności:

load...
  • Neyroretseptornogo pracuje w systemie, dzięki czemu masaż powierzchniowych;
  • Limfodrenazh zapewniają głębsze i silne ruchy;
  • Przemiennie pracę nad mięśniami twarzy – ich pierwszy odpocząć, a potem tonowanie;
  • Wykonujemy akupresury twarzy;
  • Jeśli to konieczne, masaż wokół oczu;
  • Pod koniec zastosować dodatkową sztukę liftingovye użyciu kosmetyków.

Główne cechy masażu

Założyciel rzeźbiarski masaż jest Joel Siokko (Joelle Ciocco). Jest to technika została wypróbowane i ten zabiegów kosmetycznych przy użyciu wysokiego ciśnienia na głębokim masażem twarzy, szyi i klatki piersiowej. Technika masażu Joel Siokko głęboki pracy mięśni twarzy i szyi. Kosmetyczka daje napięcie mięśni, działa na powięzi twarzy i czaszki (wzmacnia je), skupia się na punktach statków projekcji poprawić krążenie i drenaż limfatyczny do wydania.

Po tej procedurze, mięśnie twarzy boli trochę jak po dobrym treningu. Ale efekt rzeźbiarskiej masażu jest po prostu niesamowite: obwisłe mięśnie są zaostrzone, a skóra na policzkach, wygładzone poprzeczne i wzdłużne zmarszczki na czole, że skóra staje się zdrowy i świeży wygląd. Podczas masażu kosmetyczki zwraca większą uwagę na mięśnie wolne od pracy – są głównym problemem w procesie starzenia.

load...

Ponieważ technika masażu skierowany jest głęboki wpływ na mięśnie, pomaga zredukować i obrzęk. Skóra twarzy będzie uzyskać ładny różowy kolor, czarne oczy, a nawet znikają zmarszczki nosowo-wargowe wygładzona. Zwykle technika masażu Siokko prowadzenia kursów, ale nie mniej niż 12 procedur. Kosmetyczka rozpoczyna dekoltu, a następnie wzrasta do szyi i w ostatniej instancji pracuje na twarzy. Osiągnięcie czoło, specjalista zaczyna „odwrotu”, powracając do górnej części klatki piersiowej i karku i ramion.

Kiedy zrobić masaż rzeźba?

Rzeźbiarski masaż twarzy można zrobić nie tylko w celach leczniczych, ale również jako środek zapobiegawczy – skóra jest stale w tonie, krążenie i mikrocyrkulację jest normalne, wszystkie mięśnie twarzy pracują jak zwykle, ale nie działają zacząć trenować. To ma sens, aby rozpocząć procedurę przeprowadzenia masażu po 25-30 lat.

Ale to wszystko zależy od kobiecej wrażliwości na zmarszczki – w rzeczywistości bliżej przyjrzeć, są panie, które w ciągu 50 lat trudno jest znaleźć przynajmniej nosowo-wargowe zmarszczki (jak pojawiają się one jednymi z pierwszych), ale są kobiety w 40 lat z głębokimi objawów starzenia się skóry. To zależy od wielu czynników, w tym – ekologii, neuro-psychologicznego stanu kobiety, dziedziczności. Ale dlatego, że są kobietami, a zatem zawsze chce wyglądać dobrze. Rzeźbiarskie masaż jest niemal jedynym sposobem, aby przekształcić i uniknąć interwencji chirurgicznej w postaci drogie, nie zawsze skuteczne, a co możemy ukrywać, czasami niebezpieczną operację plastyczną.

load...