Rzeźbiarski masaż twarzy: czy to jest użyteczne dla wszystkich – video

Osoba – nie tylko zwierciadłem duszy, ale także stan całego organizmu. Problemy osobiste, zmęczenie, bezsenność i wyczerpanie nerwowe odzwierciedlone na nim w pierwszej kolejności. Cechy młoda, świeża, zdrowa skóra zobaczyć piękny starzenia owalny żałobnych zmarszczki – nie jest. Od początku procesu zaniku dla każdej osoby indywidualnie zidentyfikowane wyrzeźbione masaż twarzy jako sposób odmłodzić czasami musimy stosować bardzo wcześnie – od 25 roku życia. Jak to dobrze, jakie pozytywne zmiany jest w stanie nas zadowolić?

load...

Zawartość:

Cele sztuki rzeźbiarskiej odmłodzenie

Ojczyzną tej techniki – Francja. W roli matki twórca metody Joel Siokko wykonywane, biolog po treningu. Wnioski: podejście do techniki postępowania jest profesjonalny tyle, przyjęć uzasadnione. Celem złożonych ruchów wykonanych – aby zapewnić sprężystość skóry, tłuszczu promassirovat wpływać na chłonnych i naczyń krwionośnych i przywrócić elastyczność mięśni. Wysiłki mające usprawiedliwić siebie, nawet we wczesnych zmarszczek – nie wspominając o starzeniu się skóry.

Wykwalifikowany spa zestaw ruchów pozwala dosłownie „rzeźbią” twarz klienta, mówiąc cechy idealnej linii i tworzących obwód na młodzieńczej typu. Przywracanie utraconych architektoniczne, młodszych ludzi „w oczach.” Korzystne zmiany są już zauważalne w końcu pierwszej procedury. Nic dziwnego: efekt jest technicznie potężne, ekscytujące najgłębsze poziomy. Siła nacisku czasem sięga 4-5 kg ​​na 1 tys. Zobacz powierzchnię. Nieskuteczne środki te nie zdarzają.

load...

Koncepcyjne podejście

Aby przekonać Joel, „Skin. – Ekosystem w miniaturze” To jest wyjątkowa i wymaga zawsze nowy program odmłodzenia. Instalacja i plan działania kosmetolog musi być taki:

 • Ogólna diagnoza okładkach;
 • Indywidualnie wybrać kosmetyki (kremy, oliwki, żele, maści) – odżywiają, nawilżają i odtworzyć na tym terenie;
 • Zastosować program głębokiego masażu.

Wyłączne stosowanie serum i kremów z problemami suchej i uszkodzonej skóry nie wyleczy. Jako czynniki chemiczne i hormonalne (ten ostatni tylko zatruwają nas od środka). Doświadczony terapeuta, który wie, jak „czuć” każdego pacjenta, pomaga wyeliminować wady znacznie lepiej. Powróci do swojego pierwotnego kształtu – jeśli to w ogóle możliwe, a czas nie jest zmarnowany. Wspaniałe podnoszenia odbędzie się – i będzie to pokrycie obojczyk, szyję, podbródek, policzki i zakończyć się w górnej części czoła.

Sesja rzeźbiarskie masażu zmarszczek

Efekty

Jest to masaż twarzy rzeźbiarskie video – do niego odsyłamy czytelników do artykułu. Sekwencja ruchu rąk, zwłaszcza z częścią szyjki powierzchni czołowej korpusu jest opisany w szczegółach. Cały kurs jest przeznaczony dla 12 sesji, należy stwierdzić, dwa razy w roku. Podstawowe umiejętności byłoby miło, aby nauczyć się „Odbieranie koniec” angażować się w stopy zapobiegawczego (częstotliwość – 2-3 razy w miesiącu).

Co robi terapeuta masażu:

 • Metoda niechirurgiczna traktuje głębszych warstw skóry;
 • Niesie ogromny wpływ na wszystkich obszarach szyi (w tym obręczy barkowej i szyi), szyi i twarzy;
 • Przywraca naturalną sprężystość skóry, zmniejszając w tkankę podskórną, aktywowanie aktywności limfatycznych, naczyń krwionośnych i mięśni powodujących spadek;
 • Usuwa obrzęki – poprzez zapewnienie przepływu tlenu do tkanek oraz do ustanowienia drenaż limfatyczny;
 • „zniszczyć” nieprzyjemny podwójny podbródek, „wyciąga” saggy policzki;
 • Uwalnia człowieka od zmarszczek na twarzy, „kurze łapki” oraz nadmierne luzem, obrzęk kości policzkowe;
 • Pozwala leczy tiki nerwowego, poprawiając przewodność zakończeń nerwowych, które są ważne dla prawidłowego działania receptora;
 • Wytwarza prawidłową ramkę mięśni zwiększa elastyczność skóry, przywracając jej „poprzednim młodzież”.

Subtelności sztuki

Nazwa procedury jest wyraźnie związana z charakterystyką pracy wykonywanej. „Spa-rzeźbiarz” systematycznie i konsekwentnie „rzeźbić” swoje piękne owal, poruszając się na specjalnych liniach. „Rysunek” jest zwykle spowodowane przez struktury mięśni oczkach mięśni twarzy – i musi uwzględniać profesjonalny produkujących przez 40-45 minut, w reżyserii serię krótkich tłoczeń, czasami bardzo silne, z promocją głębokości. Ręce pracujących z wrażliwych dziennym kreatora ciało – wie, gdzie wszystko jest, i przetwarza każdy kawałek oddzielnie – bez względu na to, jak daleko może być ukryty.

Czy zawsze pożyteczne „rzeźby” Technika

Aby dostać się do „dobrego” kosmetyczka na twarzy rzeźbiarskich opinii masażu skorzystali z takiego programu wiele znaczą. O nich rozmawiać osobno.

W większości przypadków, „ludzie” jest zadowolony z efektu, a od pierwszego dnia. Odczucia mają lwią mężczyzn i kobiet, którzy przeszli, są podobne. Mięśnie twarzy są często boli trochę na początku: potężny wpływ ćwiczeń. Jest to normalne i nie powinno budzić obawy. Prawie wszyscy świętują świetny wynik: gładsze czoło, „zbiorniki” w końcu zwisają, worki pod oczami „wyblakłe” i konturów twarzy (tak mały, że nie chce być nazywany) stał się droższy. Raczej wydaje irytujące kątowości gładkie linie konturu.

Wszystko to cieszy i podnosi nastrój, zwiększa witalność, przywraca zaufanie. Jeśli wszystko zostało wykonane prawidłowo i terapeuta był „at”. Jednak przypadki negatywne skutki są również znane. Pacjenci sfrustrowani niezadowolenia i zamieszanie podzielono więcej niż jeden raz – na ich pytania i prośby o pomoc zostały opublikowane na stronie internetowej. Jest to opisane na przykład sytuację, w której kobieta z dość szczupłej twarzy i bardzo delikatnej, wrażliwej skórze, „promassazhirovali” tak „dokładnie”, kontynuowała kilka tygodni później do walki z siniakami i rozstępów w miejscach, gdzie nie były one wcześniej.

Przypadki podobne do tego trochę, ale są. W niektórych sytuacjach, ludzie narzekali, nawet do nieoczekiwanych zmian w metabolizmie. Ate słone – i policzków (już spuchnięte ze względu na „barbarzyńskim” leczeniu masażysty z twarzą) nadmuchuje, rosną ciężkie. I zamiast konturu twarzy owalnej staje kwadratowy lub w kształcie rombu. Przyczyną tych zaburzeń jest oczywista: niski poziom kształcenia przyszłych specjalistą, który nie podjął na ich przyczyny. Prawdziwy profesjonalista, pracy z pacjentem, taki wynik nie pozwoli.

Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o „rzeźbiarskiej” epicki i dokładne podejście do wyboru artysty. Szarlatani medycyny i kosmetologii, niestety, nie byliśmy tłumaczone. Życzymy im nie przecinają się i pragnienie, aby być piękny, młody, zdrowy człowiek promieniujący być właściwie zrozumiane. Sukces!

load...