Rzetelność lodówce – głównym kryterium wyboru

Przy wyborze żadnych urządzeń należy zwrócić uwagę przede wszystkim na temat zalet technicznych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sprzętu, który działa przez całą dobę. Od urządzeń kuchennych do tego typu mogą być przypisane, być może, tylko lodówki. Należy wziąć pod uwagę, że ze względu na popularność lodówek istnieje duża liczba modeli o niskiej jakości.

load...

Dodatkowo, każdy producent ma swój własny numer modeli, które nie są z wysokiej jakości i niezawodności. Przykłady obejmują modele, takie jak lodówka Ariston RMBA 2185 LS znany włoski koncern ARISTON. Powodem tego może być próba obniżenia kosztów sprzętu, choć ten wzór jest wykorzystywany do jakiegoś powodu jedna sprężarka układu chłodzenia, który jest zupełnie nieodpowiednie dla modeli o łącznej wartości mniejszej niż 400 litrów, które zawierają w rozpatrywanym przypadku.

Ponadto, uwaga powinna być system automatycznego rozmrażania No Frost, która jest obowiązkowa dla zamrażarek. W rezultacie, użytkownik jest co najmniej dwa razy w roku jest wymagane aby ręcznie rozmrozić zamrażarkę, co powoduje pewne niedogodności. Ponadto, model wyposażony jest w niezbyt wygodnym systemem sterowania mechanicznego, który eliminuje możliwość dostrajania warunkach temperaturowych.

Z reguły droższe maszyny ma mniej wad. Jednak w wyższym przedziale cenowym można znaleźć nie bardzo praktyczny model. Jako przykład, model lodówki Toshiba GR Y 74 RDA TS2, co dzieje się w Tajlandii. Na pierwszy rzut oka, model ten jest bardzo atrakcyjny i ma imponującą pojemność – ponad 570 litrów.

Jednakże, lodówka ma tylko jeden kompresor, który stale pracuje w trybie przeciążenia, co nie tylko zwiększa hałas modelu, ale również skraca żywotność układu sprężarki, która jest najdroższym elementem każdego urządzenia chłodzącego. Warto również zauważyć, że ten model należący do klasy „B” władzy, co wpływa na duże zużycie energii elektrycznej.

load...

W przypadku modeli, które kosztują do 40 000, poziom mocy jest niedopuszczalne. Jako przykład chłodziarki mającej niskie zużycie energii można zmniejszyć Liebherr CNES modelu 40030 od niemieckiego producenta, który należy do klasy „A”. Ponadto warto zauważyć, że model ten będzie wyłącznie w niemieckiej fabryce, który już jest kwestia szacunku.

Jedyną wadą Liebherr lodówka w porównaniu z modelem firmy Toshiba może przyjąć znacznie mniejszej objętości użytkowej, pomimo przybliżeniu tej samej wartości. Jednak poziom hałasu, maksymalna liczba zamrożonych produktów, dostępność innych trybach pracy modelu z firmy „Liebherr” jest wyraźnie lepsza od swoich konkurentów azjatyckich.

load...