Rzęsy w kabinie: jaki materiał wybrać?

Ostatnio Rzęsy stają się bardzo popularne, ponieważ jest to szybki sposób na rzęsy grubsze i piękne, a widok – fascynujące. Rzęsy można rozszerzyć na dwa sposoby:

load...
  1. Amerykanin lub Hollywood (belki buildup);
  2. Japoński (kawałek pojemność).

Obie metody mają swoje wady i zalety, jednak, gdy japońskie żywotność build rzęski już, że wyglądają bardziej naturalnie. Jeśli, na przykład, rzęsy były przebudowany w pęczki rzęs 5-7, kiedy naturalna utrata rzęs, który jest dołączony do materiału, istnieje pilna potrzeba korekty.

Materiały do ​​przedłużania paznokci, włosów i rzęs są obecnie powszechnie dostępne dla wszystkich, są wykonane głównie z materiałów syntetycznych. Jaki jest nagromadzenie norki, sobole lub jedwabiu? Z naturalnych włókien z wełny, jedwabiu i zwierząt nie może być dlatego, że może być ostra reakcja alergiczna. Wystarczy nićmi, wełna norek czerń były podobieństwo struktury w tytule z włókien sztucznych. Ten syntetyczny rzęsy Singler zwiększania długości, która może wynosić 8, 10, 12 i 15 mm.

  1. „Silk” rzęs. Są one bardzo popularne, ponieważ są przystępne i szukać najbardziej naturalne. Ponadto, największą zaletą korzystania z tego materiału jest jego mała waga, co oznacza, że ​​nawet słaby rzęski wytrzymuje tego obciążenia w określonym czasie. Nosić jedwabne rzęsy może być od 3 tygodni do dwóch miesięcy, dzięki czemu w razie potrzeby korekty.
  2. „norki” rzęs. Materiały do ​​rzęs tego typu mogą być również różne długości, lecz są one o średnicy nieco większej niż jedwabiu. Look „norki” rzęsy, jakby namalowane czarnym tuszem, noszone są tak długo, jak „jedwabiu”. Rzęsy usługa to włókno jest bardzo popularne wśród narzeczonych, aktorek i wszystkich tych, którzy chcą się wyróżniać silnie przez spektakularny wzroku. Ale „norki” rzęsy mogą zbliżyć całkiem dziewczyny z cienkich rzadkich rzęs, jak to będzie dla nich nadmiernym obciążeniem.
  3. „Sable” rzęs. Maksymalna długość, większą objętość, tworząc efekt teatralnej. Nakładane sable rzęsy konkretnie do danego przedmiotu (np uroczystość lub sesja zdjęciowa), szybko, w ciągu kilku dni, będą usuwane.

load...