rzemiosło choinkowe z rękami w roku 2017: Wersje produkcyjne eleganckiej biżuterii i niezwykłe prezenty

W przeddzień długo oczekiwane wakacje zawsze chcą stworzyć w domu specjalny świąteczny nastrój. Kolorowe błyszczące girlandy, serpentyny i luksusowych ozdób choinkowych może przekształcić każde pomieszczenie i sprawiają, że przytulny i zarazem eleganckie miejsce, aby świętować Nowy Rok. Pomysł, aby Boże Narodzenie rzemiosła z rękami to rodzaj obróbki wstępnej, przy pomocy którego większość zwykłych obiekty są przekształcane w coś pięknego i niesamowitego. Tworzenie ozdób choinkowych prócz również fascynujący proces, który łączy ludzi i jest dobre zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

load...

Zawartość:

Mistrz dekoracje na nowy rok

Mikołaj szampana

Butelek. Świątecznie stół – obowiązkowy atrybut sylwestrową. No, co stolik bez butelki szampana. Picie pod chiming zegar lampką wina musującego, na pewno pomyśleć życzenie, szczerą nadzieję, że wkrótce się spełni.

load...

Aby butelkę nam potrzebne:

 • Butelkę szampana;
 • Białe satynowe wstążki o szerokości 5 cm;
 • Czerwona wstążka satynowa szerokość 0,5 cm;
 • Biała wstążka satynowa szerokość 0,5 cm;
 • Białych nici i igły;
 • Pistolet

 • Kleju z części prętów.

Na szyjce butelki delikatnie odkleić hologramu. Zamiast owinąć szyję raz czerwona wstążka, nożyczki, odciąć nadmiar, a sprzęgło i przymocować za pomocą kleju topliwego. Powinniśmy otrzymać coś w rodzaju zespołu, który kończy tworzą klin w kształcie litery V. Ta sama zasada będzie rozprzestrzeniać i kolejne wiersze.

Aby wygładzić spoiny nie zostały pozostawione z boku, z przodu z boku butelki ołówkiem zarys centrum. Po zakończeniu serii trzech czerwonych wstążek, czwarty rząd zalegalizował bieli. Potem znowu pulchny świeckich rzędy biurokracji do momentu, aż osiągnie punkt, w którym butelka zaczyna się rozwijać. W tym momencie klej szerokie białe wstążki. To samo szerokie białe wstążki i udekorować krawędź dnie butelki, krawędź, która wydała czerwony płaszcz.

Kolejne rzędy biurokracji zostaną rozłożone cienką już pod innym kątem bardziej płynnie. Pierwszy wiersz biurokracji w środku mają szerokie białe pasma wokół znów produkcji butelek. Pod tym samym kątem jest wklejony następną serię, która w całości przykrywa ścianę butelki, dopóki nie osiągnie dno białej taśmie.

Kapelusz zrobić odstęp szeroką białą wstążką i przyklej je do probówki. Aby ozdobić Ruff fur hem wyciąć szeroką białą wstążkę wszyty w środku wzdłuż sznurka i prisobiraem, wyciągając brzegi. Ruched klejem w środku butelki, zamykając swoje stałe wstążki krawędzi.

Butelka jest gotowy. Pozostaje do klejenia na kulkach plisami i ochłodzić zawartość butelki. Ta sama technologia idzie i Snow Maiden. Ale na jego realizację z użyciem niebieskiego satynowe wstążki i białą koronką.

Ażurowe płatki butelek plastikowych

Kryształowe płatki śniegu wirujące za oknem w tańcu zimowym daje specjalny świąteczny nastrój. Jednak, aby cieszyć się pięknem tancerzy koronki możemy tylko na ulicy. Starając się wypełnić tę piękno swoich domach, możemy ozdobić pokój z papieru płatki śniegu. Wycinanie snowflake z serwetką, zawsze chcesz, aby ten szczególny, magiczne piękno, które w naturze nie dzieje. Ale Dzieło zimowe piękno może być wykonany z tradycyjnych plastikowych butelkach.

W rzeczywistości, aby dekoracji, nic wielkiego. Dzięki klasie mistrzowskiej świątecznych rzemiosła stworzyć oryginalny wystrój mógłby być każdy.

Do produkcji płatków śniegu musimy:

 • Przezroczystą plastikową butelkę dowolnego rozmiaru;
 • Biała farba akrylowa, niebieski, srebrny i złoty barwy;
 • Lakier do użytku z tworzyw sztucznych;
 • Dekoracyjne proszek „White Pearl”;
 • Biurowca lub nóż;
 • Cienką wstążkę dekoracyjny;
 • Nożyczki lli_1.

Dokonywanie śniegu:

 1. Wyciąć puste. W czystej butelki z tworzywa sztucznego za pomocą noża cięcia dno piśmiennych. W rezultacie, należy uzyskać „miskę” tylko z boku. W miejscach wnęk przedmiotu obrabianego, przy użyciu nożyczek, aby dwa cięcia na głębokości 1-1,5 cm, zbiegające się do centrum. Głośniki obrabianego przedmiotu jest zaokrąglone. Teraz nasz puste wygląda bardziej jak pięć płatek kwiatu.
 2. Stworzyć fundament. Na wewnętrznej powierzchni obrabianego wykreślić bezbarwnym. Mimo że farba nie jest sucha, posypać pudrem dekoracyjnych. Po 5-10 minutach, gdy lakier wyschła, że ​​wypuszczenie nadmiaru proszku i przejść do konstrukcji zewnętrznej powierzchni obrabianego przedmiotu.
 3. Narysuj wzór. Rysunek umieścić na przedniej stronie. Ozdoby wykonywane są za pomocą cienkiej szczotki, tworząc skomplikowane wzory kropek, kresek i ozdobne. Dla nietypowych odcieni i kolorów o różnej intensywności, można wymieszać farbę, używając palety plastikowe.
 4. Wykonujemy płatka śniegu. Ukończony śniegu pokrywają obie strony lakierem. W centrum lub na płatki śniegu krawędziowych zrobić dziurę używając ogrzanej szprychy metalowych na ogniu. Przez otwór elastycznej taśmy lub nitki, ustalając ją od wewnątrz na dwóch guzków. Dostajemy piękny płatek śniegu na Wstążce, który można powiesić na choince lub żyrandolu.

Boże Narodzenie zabawki Żarówki

Znane większości z nas, „żarówki Ilich” mają krótką żywotność. Ale to wystarczy, aby pokazać trochę wyobraźni i zrobić minimum wysiłku, a koniec życia lampy stanowić będą oryginalne ozdoby choinkowe.

Aby dokonać świątecznych rzemiosła, musimy:

 • Stare żarówki odpadów;
 • Kleju

 • PVA;
 • Cienką linię gwintu lub rybołówstwa; akryle
 • Lli_1;

  Cekiny

 • I paciorki.

Przed dotknięciem żarówkę należy umyć i odtłuścić stosując mycie okien rozwiązanie lub aceton. Wzór jest stosowany do suszonych powierzchni. Korzystanie z farb akrylowych, można dostać jasne kontrastowe zestawienia kolorystyczne, przez które zabawka drzewa skutecznie wyróżniają się na tle zielonych igieł.

Planując aby zabawka przejrzyste, lepiej jest użyć farby barwione szkło. Otbleskivaya w płomienie migać girlandy, będą one dosłownie świecić od wewnątrz.

Zdjęcie pomysły rzemiosła dla

Malutkie zwierzęta wykonane z szyszek jodły

W rękach osobą kreatywną, nawet najbardziej zwyczajne uderzenie może przekształcić się w ładnym leśnym zwierzęciem lub fantazyjny fantastyczny charakter.

Aby stworzyć oryginalne rzemiosło Christmas w 2017 napadu dojrzałych szyszek, które, gdy pogoda jest sucha otworzyć ich łuski. Dlatego też, w celu doprowadzenia uderzeń w żądanych warunkach, to jest wystarczające, aby wysuszyć akumulatora lub w drzwiach piekarnika. Tworzenie miniaturowe owce, słodkie wiewiórki i malutkie sovyat do rejestracji mordashek pomponami przydatna gwintu. Dokonywanie figurki odcień może być pożądane, obejmujące Wagi przezroczysty klej i posypać je z grubej soli, mąki, cekinami i koralikami.

Oryginalny Drzewo czekoladek

Czym jest święto Nowego Roku kompletna bez słodyczy? Słodycze – ulubione leczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podstawą rzemiosła na nowy rok 2017 jest stożek tektury, złożone i zamocowane w pozycji złożonej z taśmą klejącą. Stożek pierwsza dekoracji drzewo blichtr Boże Narodzenie, ustalając ją na dwustronne paski taśmy. Każdy wiersz zastępców blichtr z wielu słodyczy, które są przyłączone do stożka na wszystkich tej samej taśmie dwustronnej.

Rezultatem jest dobrze ubrana choinka, która po raz pierwszy pojawia się spektakularną dekorację świątecznego stołu, a potem przysmak dla wszystkich obecnych.

Christmas zabawki: klasa master

Wideo

Podstawą nawet ręczników papierowych może służyć do wytwarzania nietypowych ozdób choinkowych. Z ich pomocą można zrobić dość lekkie i bardzo piękne jabłka, dzwonki, serca i innych ozdób choinkowych.

load...