Rzeczy do zrobienia, gdy nudzi w domu?

Prawdopodobnie często zastanawiał się, „Co zrobić, gdy znudzony?”. Według medycyny, człowiek jest wykonany w taki sposób, że stale potrzebuje nowych doświadczeń, inaczej depresję i przygnębienie przez długi czas nie będzie go opuścić. Depresja, co z kolei przyczynia się nie tylko do pogorszenia wyglądu, ale także pogorszenie stanu zdrowia. Potrzebne są nowe doświadczenia dla człowieka nie mniej niż jedzenia, wody i snu. Zgadzam się, jeśli nie jeść, nie pić i spać, nigdy nie będzie w stanie pochwalić się dobrym zdrowiem. W każdym razie, nie jedzenie lub picie może prowadzić do poważnej choroby, a nawet śmierć.

load...

Z nudów, oczywiście, nikt nie zginął, ale przyczyną pewnych problemów psychologicznych, może stać. Ludzie, którzy regularnie cierpią z powodu nudy, często tracą pewność siebie, stają się kupę kompleksów, które uniemożliwiają im żyć. A więc nie są na tyle szczęścia, żeby zmierzyć się z konsekwencjami nudę, zdecydowaliśmy się przygotować ten artykuł. Więc porozmawiajmy o tym, co można zrobić, gdy znudzony.

Przede wszystkim, możemy powiedzieć, że można coś zrobić, tak długo, jak to przyniósł wam przyjemność i nie krzywdzić innych. Zdywersyfikować swoje życie może być inna. Jeśli jesteś naprawdę nudzi, ale w domu nie będzie chciał odejść, to powinieneś znaleźć jakieś ciekawe ćwiczenia w domu.

Jak rozwiać nudę w domu?

Tak więc, można siedzieć w domu, jesteś znudzony, i co robić – żadnego pojęcia. Ale w domu zawsze można znaleźć coś do zrobienia. Rzeczy do zrobienia, gdy nudzi w domu? Tutaj masz 20 opcji niż można bawić się w zaciszu domu:

 1. Przeprowadzenia kontroli w swojej domowej bibliotece. Na pewno będzie odkryć książkę, która nie została jeszcze przeczytać. A nie jak książkę – przejrzeć gazety lub czasopisma, w którym można zawsze podcherpnut wiele ciekawych informacji. Nawet jeśli nie jest to bardzo przydatne.
 2. Przejść przez szafę. Prawdopodobnie gdzieś na półkach można znaleźć rzeczy, które nie zostały ubrane. Jeżeli jesteś pewien, że już nigdy nie będzie chodzić, to dlaczego nie rzucać go tak, że nie zajmują zbyt dużo miejsca. A jeśli zrobić to przez długi czas nie nosić tylko dlatego, że zapomniałem o tym – dlaczego nie spróbować bez povertetsya lustro podziwiając siebie?
 3. Dzwonić do znajomych, które nie zostały przekazane. Z pewnością będzie bardzo szczęśliwy z tobą rozmawiać! I po raz, że nie komunikują, zgromadził tak wiele wydarzeń, które na pewno trzeba powiedzieć i usłyszeć.
 4. Rysunek – świetny sposób, aby radzić sobie z nudów. Zwłaszcza jeśli masz talent do rysowania. Rysować cokolwiek – kredki, farby, ołówki lub długopisy. Spróbuj wyciągnąć co czujesz. Oznacza to, że starają się pokazać na papierze stan swojej duszy. Jeśli miał argument z ukochaną osobą, narysować scenę pojednania. A jeśli po prostu kochają naturę, kolory i malować kwiaty, pola, drzewa. Twórcza wyobraźnia, umieścić na papierze maksimum, co czujesz.
 5. Spójrz na każdym filmie. Szczególnie warte zobaczenia są ci, którzy od dawna chciałem zobaczyć, ale nie było na to czasu. Chociaż można oglądać coś w telewizji, reklamach i czasie robić coś innego – takie jak odkurzanie.
 6. Dbać o gotowaniu. Ugotować coś pysznego. Takich jak ciastka, ciasta i ciastka. Przecież każdy kocha słodkie, i prawdopodobnie nie są wyjątkiem. I można gotować pyszne romantyczną kolację na przybycie ukochanej. Wierzcie mi, to na pewno mile widziane!
 7. Wydać przyjęcie, zapraszając bliskich przyjaciół. Baw się z całego serca, ale nie zapominaj, że po 11 godzin muzyki w nocy należy zrobić po cichu, tak, że sąsiedzi nie skarżą się na policję. A jeśli jesteś w bardzo dobrych relacji z sąsiadami, zaprosić ich do partii i.
 8. Prowadź dziennik. Lepiej jest, jeśli blog nie będzie wirtualny, i papier. To jest najlepsza notebook twarda – będzie to zaoszczędzić dziennik, jeśli nagle w przypływie złego humoru odbędzie się w głowie, żeby go złamać. Powiedz dziennik wszystkiego, co się dzieje w twojej głowie, pisać o pogodzie, o tym, co dzieje się z tobą i co wpływa na nastrój.
 9. Słuchać muzyki. Nie tylko można go słuchać, ale także śpiewać, a jeszcze lepiej – do tańca. Spróbuj nauczyć się tańczyć dla niektórych, na przykład – taniec brzucha, twój kochanek na pewno będzie zachwycony jeśli kiedyś będziesz tańczyć do niego.
 10. Jeśli masz gitarę – spróbuj nauczyć się grać na nim. Zwłaszcza, jeśli chcesz to przez długi czas. Pick up tutorial na gitarze – i do przodu, aby spełnić swoje marzenia. Jeden dzień z grupą przyjaciół, można zadowolić śpiewa z gitarą.
 11. Jeśli lubisz długie piękne paznokcie, spróbuj dowiedzieć się, jak budować. Ponadto, że wzrost paznokci, można zarobić dobry pomysł.
 12. Ozdobić mieszkanie. Do tego pasuje do wszystkich – kolorowe kwiaty z papieru, girlandy, balony, miękkich zabawek. W ogóle, to wyobraźnię na pełnych obrotach – i więcej!
 13. Zagraj w coś na komputerze. Szczególnie dobre w walce z nudów pewne humorystyczne gry. Jak również na wyzwanie, aby poradzić sobie zadań. Gry tego typu są w stanie tak dużym zainteresowaniem, że gra nie może nie zauważyć, jak dzień poszedł.
 14. Kąpiel w wannie. Doprowadzić odtwarzacz i słuchać muzyki. Zrobić maskę na twarz, położyć się w wannie z pachnącej piany i relaks.
 15. Położyć i przespać. Sen jest bardzo przydatna. A w czasie snu muchy.
 16. Angażować się w rzemiośle papieru. Po boomu AGI można zrobić wiele ciekawych rzeczy – obrazy wykonane przez Quilling technikę, ażurowe serwetki, figury trójwymiarowe zwierząt lub budynków. Można na przykład znaleźć w systemie internetowym wieży Eiffla w objętości – i zrobić w domu kawałek Francji.
 17. Uporządkuj swoje zdjęcia lub kolekcja znaczków. Można również sortować zdjęcia na komputerze, wybierz te, które chcieliby wydrukować i zabrać do drukarni zdjęcia. Poza zdjęciami mogą być sortowane i inne pliki na komputerze.
 18. Uber w swoim samochodzie. Wytrzeć wszystkie okna umyć matę, wbić z powrotem, uporządkować zawartość schowku. Można też umyć ich „żelazny koń”.
 19. Włącz muzykę i przyłączyć się do aerobiku. Nie tylko czas będzie latać szybko, ale również dowiedzieć użyteczne.
 20. Tie coś szydełka lub druty. A jeśli nie wiesz, jak robić na drutach, a następnie starają się go nauczyć – pobrane z internetu każdy poradnik na drutach, kupić hak, igły i nici, i związać jakąś modną bluzkę.

W zasadzie, lista ta może być znacznie dłuższy. Pomyśl o tym, co zrobić, gdy nudzi w domu i wybrać coś dla siebie. Nadal można znaleźć rozrywkę poza domem. Ta i następna część artykułu.

load...

Rekreacji i rozrywki poza domem

Nuda może walczyć poza ich własnych domach. Istnieje wiele opcji dla rzeczy do zrobienia, gdy nudzi w domu.

 1. Możesz zapisać się na wszelkich kursów. A następnie kilka razy w tygodniu, to na pewno będzie coś zrobić.
 2. Można również zrobić samodzielnego uczenia się. Spróbuj opanować Photoshop lub stron internetowych programowanie. Jest to najlepiej zrobić to w kafejce internetowej, ponieważ nie można i poznać kogoś do rozmowy. Tak, a może ktoś może pomóc w rozwoju wybranego programu.
 3. Pójść do kina, obejrzeć premierę nowego filmu.
 4. Wystarczy przespacerować. Spacer nie tylko pomoże rozwiać nudę, ale również jest bardzo przydatna.
 5. Pojechać na lotnisko i skakać ze spadochronem.
 6. Jeśli mieszkasz w pobliżu gór – zorganizować wspiąć się na górę. Poczuj się jak alpinista. Ponadto, nie jest konieczne, aby wspiąć się na szczyt.
 7. Można urozmaicić swoje życie, że rano, iść do pracy nie jest w autobusie lub metrze, jak zwykle, ale na przykład chodzenie.
 8. Zmień swój wizerunek – zaktualizować szafę i zrobić nową fryzurę.
 9. Jeśli nie masz drugą połowę, a potem nadszedł czas, aby szukać dla niego. Po tym wszystkim, to wyszukiwanie może przynieść wiele radości: randki, kwiaty i słodycze, miękkich słów i tak dalej.
 10. Jeśli jesteś żonaty, można znaleźć wspólne zajęcie dla Ciebie i Twojego małżonka. Dzięki czemu będą w stanie walczyć nie tylko ze swoją nudę, ale także zabawiać kogoś bliskiego. Czasami iść z nim do tańca w restauracji, kinie lub jechać na rowerze lub na rolkach.
 11. Dostać dziecko i wtedy nie będą się nudzić. Nuda po prostu nie ma czasu.
 12. Możesz iść do sklepu zoologicznego i wybrać dowolny zwierzaka.
 13. Jeśli masz już dziecko, a następnie zorganizować imprezę dla dzieci lub iść z dzieckiem do cyrku lub zoo – i będzie bawić i dostarczać jej dziecko radość.
 14. Idź do kawiarni i na swój ulubiony deser. Słodki zawsze podnosi nastrój idealnie.
 15. Engage zakupy. Tylko nie przesadzaj, a następnie pieniądze nie będzie. Podaruj sobie lepiej niż jakiś tani drobiazg.
 16. Zorganizować piknik z przyjaciółmi. Lub dokonać kebaby nigdzie w przyrodzie.
 17. Idź na wizytę. Jest to najlepiej udać się do najbliższych przyjaciół – oni z pewnością będą się doczekać swojej niespodziewanej wizyty.
 18. Uzyskaj członkostwa siłowni – i lekcji masz, i piękną figurę. I szkolenia w siłowni korzystny wpływ na organizm jako całość.

Jak widać, istnieje tak wiele opcji rzeczy do zrobienia, gdy znudzony . Jak już powiedzieliśmy, możemy nic zrobić, dopóki przynosi przyjemność i różnorodność swojego życia. Więcej rozmawiać, coraz częściej w przyrodzie, wizyty kręgle, bilard, basen, i podobne rozrywki. Potem nuda w swoim życiu po prostu nie znajdzie miejsce.

load...